Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Boziuniu pamiętam jak grałem w W3 na premierę na piecyku niezbyt mocnym, m.in. radosław r9 270 w 1080p na wysokich detalach w 45-55fps, a jakiś rok temu widziałem pierwszy raz wersję na peescztery, ależ to był antyludzki dramat. Oby ten patch usprawniający grę na nextgenach dał radę. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Soban napisał:

Kumpel mojego kolegi z pracy pracuje w redzie i podobno nie jest kolorowo. Gra jest obecnie w opłakanym stanie technicznym i wydajnościowym, czuć też, że miała problemy w devie, bo  ma feeling spoznionej o 2-3 lata, ale fabula i klimat za to lux.

 

Pracujacy w CDP mąż siostry szwagra znajomego typa który naprawia nam drukarki w biurze potwierdza.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, mugen napisał:

 

Pracujacy w CDP mąż siostry szwagra znajomego typa który naprawia nam drukarki w biurze potwierdza.

Powiem Ci, że pracując w branży IT w stolicy to CDP jest tylko kolejną firemkom tutaj i obracając się w towarzystwie branżowym nietrudno trafić na kogoś stamtąd.

IMO to nietrudno kupić taką wersję zważywszy na to co do tej pory pokazywali i jakie development hell gra przeszła. Te ostatnie pokazy dla prasy też dostały opinie bugfestów.

ALE WIADOMO HURR DURR ANTYPOLACY OBRAŻAJO CD PROJEKT RED

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam: ja co chwilę poznaję kogoś z CD Projekt i są to bardzo zblazowani ludzie, bardzo :D

Do Cyberpunku jest podejście takie, jakie ma się do dojnej krowy, która daje mleko, ale gdy juz się zestarzeje, jej mięso będzie niedobre. 

Nikt jednak nie wierzy już w Wunderwaffe. 

Swoją drogą: widzieliście zapowiedź remake'u NIER?

Odnośnik do komentarza

My Polacy już tak mamy że ambicje często biorą ponad dzieło, gdy kilka miesięcy temu pisałem o przesunięciu gry to była ze mnie beczunia, dziś mogę wam jedynie powiedzieć że wersja na PC jest tą nad którą spędzili najwięcej czasu, current geny są mało grywalne a nowa generacja nie ma stałego frameratu, nie znam rozdzielczości, patch w drodze.

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Soban napisał:

A recki to bankowo zagraniczne obczaje, bo w PL walenie konia redom przez wszystkie serwisy jest zbyt silne

No nie wiem, po ostatnim zamkniętym pokazie to polskie serwisy raczej narzekały na sporo elementów i gra się jawiła jako 8/10 aniżeli coś więcej. 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Obawiam się, że Cyberpunk nie wyprzedzi ani TLOU2, ani Ghost of Tsushima, a nad polskim AAA w ogóle zbiorą się czarne chmury, bo po Dying Light 2 to ja już w ogóle niczego się nie spodziwam. Za to w kraju powstaje mnóstwo świetnych indyków <3 i to w nich nadzieja naszej branży. 


te gry nawet Wiedźmina 3 nie wyprzedziły 

Odnośnik do komentarza

IMO problemem będzie dla wielu, że nie ma widoku trzecioosobowego.

Dla znajomych Januszy to jest problem nie do przeskoczenia. Cywilizacyjnym niemalże.

 

Co do paczy - Wieśka 3 kończyłem w pół roku, jak nie więcej na rozgrzebie, więc jakoś bugfest i spadki (na XSX mam nadzieję ograniczone) mnie średnio martwią.

Odnośnik do komentarza
9 hours ago, Basior said:

IMO problemem będzie dla wielu, że nie ma widoku trzecioosobowego.

Dla znajomych Januszy to jest problem nie do przeskoczenia. Cywilizacyjnym niemalże.

Najpopularniejsze gry na świecie to aktualnie First person. Call of Duty, Doom, Pubg, Borderlands, Battlefield, Overwatch, Metro Exodus, Counter Strike, Apex Legends, Halo, Destinym Fornite, czy nawet głupi Minecraft. 

Sam nie lubie first person, ale z biznesowego punktu widzenia to raczej jest zaleta.

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.10.2020 o 12:17, eX4cT_PL napisał:

My Polacy już tak mamy że ambicje często biorą ponad dzieło, gdy kilka miesięcy temu pisałem o przesunięciu gry to była ze mnie beczunia, dziś mogę wam jedynie powiedzieć że wersja na PC jest tą nad którą spędzili najwięcej czasu, current geny są mało grywalne a nowa generacja nie ma stałego frameratu, nie znam rozdzielczości, patch w drodze.

ale grywalna?:rayos:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...