Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Patch to żaden wstyd. 

Problem polega na tym, że rynek zachodni jest dziś przede wszystkim konsolowy.

A najpopularniejszą konsolą jest aktualnie PS4 i wraz z premierą PS5 to się szybko nie zmieni. 

Pójdą jednak na bank teorie spiskowe, że CD Projekt RED, jak ten tonący, co brzytwy się chwyta, chce sprzedać nowe konsole. 

I wielu będzie zawiedzionych, że zrobili kaszanę na słabszych sprzętach. 

O ile to rzeczywiście będzie kaszana. 

Zostały 2 miesiące. Może akurat wyczarują coś ciekawego. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Patch to żaden wstyd. 

Problem polega na tym, że rynek zachodni jest dziś przede wszystkim konsolowy.

A najpopularniejszą konsolą jest aktualnie PS4 i wraz z premierą PS5 to się szybko nie zmieni. 

Pójdą jednak na bank teorie spiskowe, że CD Projekt RED, jak ten tonący, co brzytwy się chwyta, chce sprzedać nowe konsole. 

I wielu będzie zawiedzionych, że zrobili kaszanę na słabszych sprzętach. 

O ile to rzeczywiście będzie kaszana. 

Zostały 2 miesiące. Może akurat wyczarują coś ciekawego. 

Stare sprzęty to kaszana obecnie, z taką skalą i grafiką nie wiem czego się spodziewasz, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że CDP to nie rockstar. 

Odnośnik do komentarza

tez czuje, ze wersje na currentgeny to bedzie niegrywalna sra.czka przez pierwsze pol roku i w kazdej jutubowej recenzji bedzie napisane "graj na pc albo na next genach z patchem", a wersje na ps4 i xbox one beda, bo beda. A jak juz polataja do poziomu znosnosci (o ile), to wersje currentgenowe dawno juz beda zapomniane, glownie ze wzgledu na przepasc w jakosci. w sumie jak ktos kto sie napalal przez te wszystkie lata na cp2077 i zamierza to ograc na ps4, to troche tak, jakby sie napalal, ze w 2020 otworzy sklep z e papierosami i bedzie kosil miliony, wbijajac sie w nisze, tak jak w 2011

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ogrywać takiego sztosa na konsolach z 2013 z dyskami talerzowymi? Jest w tym w ch,uj heroizmu. Ja do wniosków, że takich gier nie ogrywa się na konsolach doszedłem po pierwszym odpaleniu Fallouta 3 na X360.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że tak pesymistycznie ludzie tutaj się wypowiadają. 
Gra podobno wyglądała pięknie na pokazach, a sam CDPR nie jest teraz malutką firmą z małym budżetem, więc szanse na dobrą grafę są moim zdaniem całkiem spore.
Pokazy były na 2080Ti, więc bardzo podobna moc do nowych konsol. Minimalne wymagania są podobne do xbox one s.

Odnośnik do komentarza

Też mnie dziwi to wieszanie psów na RED-ach. Gra wygląda fenomenalnie i na pewno będzie kamieniem milowym w dziedzinie RPG-ów. Przypominam, że nieudacznicy z Bugthesdy, Bioware do Wiedźmina 3 swoimi produkcjami nie podskoczyli wyżej kolan.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No dobra ale według was co, cd red miał anulować gierkę na PS4 i XONE czy jak? Ta gra jest pisana na obecna generacje czy tego chcecie czy nie, produkcja na serio zdaje się zaczęła w 2016 kiedy nawet nie było półmetku obecnej generacji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Obawy można jakieś mieć, ale naprawdę mamy słabe podstawy by wierzyć, że gra będzie wyglądała i chodziła tragicznie.
 

Jedyne materiały dostępne w Internecie są z bardzo dobrą grafą. 
Jak ktoś ma powody to dramy, to spoko. Ja mam nadzieję bawić się z gierką dobrze :)

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

 A Cyberpunk to jednak gra, która ma robić różnicę grafiką, klimatem, fabułą i, z tego co zrozumiałem, wszystkim innym, tylko nie mechanikami (nie czytałem jeszcze jakiejkolwiek opinii, że strzela się świetnie, sorry). 

No widziałem filmik z jakimś inwestorem CDP, poleciał gadką w stylu

" ludzie narzekają na jazdę autem, to nie samochodówka,

na strzelanie, to nie FPS

na walkę wręcz, to nie bijatyka" itp.

Mechaniki? Usunęli mechaniki które pokazali na gameplayach xd

Odnośnik do komentarza

A ja mam zupełnie obojętne podejście. Chyba tak jak jeden z Was napisał wyżej ja się nastawiałem na TPP, a kiedy pokazali pierwszy fragment rozgrywki i okazało się, że widok z pierwszej osoby to mój zapał automatycznie opadł. Po Wieśku spodziewałem się chyba trochę Geralta w XXI wieku. 

 

Tak czy siak mam takie tyły z grami, że nie pali mi się, aby kupować grę na premierę. Poczekam na recenzje, zobaczę jak gra chodzi na PS4 Pro. Najpewniej i tak chyba kupię dopiero za kilka lat na next-gena. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...