Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

2 minutes ago, LukeSpidey said:

A ja mam zupełnie obojętne podejście. Chyba tak jak jeden z Was napisał wyżej ja się nastawiałem na TPP, a kiedy pokazali pierwszy fragment rozgrywki i okazało się, że widok z pierwszej osoby to mój zapał automatycznie opadł. Po Wieśku spodziewałem się chyba trochę Geralta w XXI wieku. 

 

Tak czy siak mam takie tyły z grami, że nie pali mi się, aby kupować grę na premierę. Poczekam na recenzje, zobaczę jak gra chodzi na PS4 Pro. Najpewniej i tak chyba kupię dopiero za kilka lat na next-gena. 


Ja mam trochę podobnie. Nie jestem fanem FPP i open world. Generalnie też nie napalam się jakoś mocno na gry poza nielicznymi wyjątkami. Jednak zrzędzić na grę przed premierą też nie chcę. W ogóle nie lubię być negatywny :)

Odnośnik do komentarza

Dramatycznie się czyta ten temat, mam wrażenie że zbiegli się tu sami pececiarze i tylko napierdalaja na grafikę, ciekawe czy te dauny na premierę też zniszczą te forum swoimi zmieszanymi z błotem postami czy gra pójdzie mi na takiej a takiej konfiguracji. 

Ja po Cyberpunku oczekuje świetnej bogatej gry, jestem w stanie iść na kompromisy aby się dobrze bawić. Jakoś mało kto pisał o ograniczeniach konsol w temacie rdr2 czy tlou 2, ludzie się po prostu dobrze bawili.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dobra ale już pozostawiając czy będzie kiepsko pod względem technicznym (liczę że nextgen mi to chociaż ogarnie na akceptowalnym poziomie) - pytanie czy sama historia i świat da radę. Wiedźmin był świetny pod tym względem mimo wszystko. 

Ja się bardziej obawiam, czy brak konkretnego bohatera ala Geralt tylko randomowy ludek z generetora nie rozwali historii, a nie jakieś "że w jednym mieście pod koniec gry będzie 20 fpsów na XOS, chlip". Toż to ja w to będę grał z 2 miechy minimum. Klimat, historia, otoczka. Czy ja się w to wczuję. I oczywiście w mairę dobry gameplay i grafa (w miarę).

A na razie zapowiada się, że klimat będzie.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Figuś napisał:

O facjate mu chodzi, też nie lubię kreatorów postaci, marnowanie czasu jak dla mnie

To przecież zawsze można zostawić domyślną. I tak przez 99% czasu nie będziesz jej widział przez to, że jest fpp.

W mass effect też był edytor postaci, a grało się domyślnym Shepardem i dało się wczuć w postać (w sensie nie latał mi koło wafla). :lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Figuś napisał:

O facjate mu chodzi, też nie lubię kreatorów postaci, marnowanie czasu jak dla mnie

To tak jak u mnie. W CP2077 zagram defaultowym bohaterem znanym z trailerów. Nie zmienię nic a nic. Dodatkowo uważam, że skoro tak była ta postać prezentowana i gra przy jej pomocy promowana, to jest ona najbardziej dopracowana, znaczy się mimika twarzy itd. Dokładnie to samo miałem z Shepardem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra to wiadomo, też zostawiam postać.

Bardziej mi chodzi o to, że historia może być na tyle generycznie napisana, że w sumie jakby nie było bohatera i miał on/ona/ono zero znaczenia.

Do tego dochodzą niby fajne 3 różne prologi.

Zawsze wolę jak jest jeden konkretny bohater, z konkretną historią.

No ale zobaczymy - po promocyjnych materiałach wygląda na to, że V jednak jakiś tam charakter ma.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Faka napisał:

A defaultowa laskę pokazywali już, czy domyślnie będzie ten typ z trailerów tylko? No ja też nie mam zamiaru się bawić w kreatora, gra która jest fpp, a i tak ryja i postaci oglądać nie będziesz, po za cutscenkami, no bez sensu stworzenie mordy, gdyby to było tpp to ok.

7LM4e4u6tvPgk2M8GGq4Hb.jpg

do wyboru on/ona

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...