Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Kilka informacji na temat projektu od Borysa Nieśpielaka z ostatniego odcinka jego podcastu:

Cytat

 

- wszystkie ręce na pokład, nawet jak ktoś skończył swoją pracę przy grze, to teraz robi za testera, łącznie z większością ludzi z gog'a

- dziwi się, że kierownictwo zdecydowało się na tego maila odnośnie obowiązkowego crunchu, bo musieli się spodziewać, że to wycieknie, a wiele działów już i tak od dłuższego czasu jedzie po 12h przez 7dni w tygodniu

- póki co wersja na podstawowego xone'a wygląda niewiele lepiej niż W3 na switcha (to akurat informacja z drugiej ręki, więc może nie jest aż tak źle)

- i taka ciekawostka odnośnie W3: gdy wypuszczali grę na rynek w 2015 to wiedzieli o istnieniu 2tys. błędów, których już nie zdążyli poprawić na premierę

 

https://www.youtube.com/watch?v=OFZ1FdEqX88

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, MBeniek napisał:

póki co wersja na podstawowego xone'a wygląda niewiele lepiej niż W3 na switcha

 

Nawet mi ich nie żal XDDD Spodziewałem się, że będzie słabo ale to jest już ku,rwa jakiś żart.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Jestem przekonany, że do premiery wersje na podstawowe konsole nawet nie będą dyskutowane. Będzie pisane, że na Pro i XOX działa OK, na PC super i tyle. A potem gracze odbiorą swoje kopie, odpalą grę i ujrzą 720@20 fps. Ale będzie płacz w internetach. :obama: 

Odnośnik do komentarza

Ja się zastanawiam zatem, jak oni zamierzają zrobić roczny wynik Red Dead Redemption 2 w czasach, gdy jeszcze mało kto się pali do kupna PS5. Sam marzę, by ponownie przejść ukochany Control i pobawić się z The Last Of Us 2, więc pewnie piąteczkę sprawię sobie dość szybko, o ile cała ta wsteczna kompatybilność będzie naprawdę ładnie działać, ale, jednak, panowie - ambicje giełdowe zdradzają wielkie cele. A Cyberpunk to jednak gra, która ma robić różnicę grafiką, klimatem, fabułą i, z tego co zrozumiałem, wszystkim innym, tylko nie mechanikami (nie czytałem jeszcze jakiejkolwiek opinii, że strzela się świetnie, sorry). Niemniej coraz bardziej nie mogę się doczekać, co w końcu wyjdzie z tej całej komedii.

 

No i pytanie: co oni pipi robili przez te lata? 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...