Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że im bliżej premiery tym więcej narzekań na problemy z dupy. 

 

Ta gra RPG czyli role playing game w takich zazwyczaj chodzi o dowolność wyboru więc to normalne, że masz kreator postaci w którym wybierasz cechy wyglądu oraz charakteru (czy w tym przypadku przeszłość V) aby móc się wcielić w postać, która spowoduje większą immersje niż granie siwym Gerardem lub kolesiem, który wyglada jak napakowany Jan Paweł II więc kompletnie nie rozumiem tych zarzutów z waszej strony. Wiedźmin miał określony wygląd, charakter i trochę dziwnie by było grać inaczej i wygladać nim inaczej ale to wszystko miało sens podyktowany pierwowzorem literackim w przypadku Cyberpunka fajnie, że mamy dowolność a jak komuś faktycznie nie pasuje to może grać defaultowym V i każdy zadowolony. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sam akurat wolę gotowe postacie z pełnym voice actingiem i mimiką twarzy, ale nie będę jęczał, marudził i obrzydzał grę innym nawet jej nie próbując. Ja mam dobre przeczucia.
Czekam i chętnie przetestuję. Hype jest i fajnie z innymi będzie dyskutować o swoich realnych doświadczeniach z grą.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Po to jest forum, żeby w nieskończoność spekulować i dmuchać na zimne. Jeśli ktoś chce peany i spusty, niech idzie na gry-online albo coś takiego. 

Żeby dyskutować trzeba mieć argumenty. Tutaj nie ma argumentów tylko powielanie przypuszczeń. Nikt tak naprawdę z nas nie wie w jakim stanie jest CP2077, ale nie przeszkadza to co poniektórym srać na grę i dewelopera.

Edytowane przez estel
literówki
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie grając w tę grę mogę od razu wskazać, że to może być bolesne doświadczenie na konsolach starej generacji. Niektóre gry najlepiej obsługuje się myszką, na sprzęcie z SSD gdzie wchodzenie do menu ekwipunku czy innej lokacji nie zajmuje kilku(nastu) sekund.

Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, Paolo de Vesir said:

Nie grając w tę grę mogę od razu wskazać, że to może być bolesne doświadczenie na konsolach starej generacji. Niektóre gry najlepiej obsługuje się myszką, na sprzęcie z SSD gdzie wchodzenie do menu ekwipunku czy innej lokacji nie zajmuje kilku(nastu) sekund.

Ale po co marudzić i obrzydzać grę innym? Nie wiesz, jaki będzie poziom cierpienia i bólu ludzi grających na ps4 bez SSD i myszki.

Edytowane przez C1REX
Odnośnik do komentarza

Zarzut był taki, że ludzie już wieszają psy na wersje current-genowe kiedy nawet gry nie ma na rynku. Ja posłużyłem się jedynie analogią do podobnych mechanicznie gier które od kilkunastu lat mamy już na konsolach i które zawsze działają tak samo.

 

Komuś może nie przeszkadzać ani paćka na ekranie, ani mozolna obsługa interface'u przygotowanego pod myszkę za pomocą pada, ani długich loadingów, jakby ich wybór, ale czytając temat niektórzy mają chyba jakąś złudną nadzieję na inżynieryjny cud który sprawi, że te wersje nie będą odstawać zbytnio od next-genów czy nawet średniej klasy PC.

 

Jednak to tylko nadzieja, bo będą. I to mocno.

Odnośnik do komentarza

Widzę mocne starania, by widzieć smutek w życiu.
100% gier chodzi lepiej na mocniejszym sprzęcie. Sam dokupiłem mały 500GB SSD do ps4pro właśnie do skrócenia loadingów w grach open world, ale bez niego też da się grać.
Wiesiek 3 najlepiej sprzedał się na ps4.

Edytowane przez C1REX
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, C1REX napisał:

Widzę mocne starania, by widzieć smutek w życiu.

 

XDDDDDDDD 

 

To po co kupowałeś ten SSD do Plejki? Przecież na HDD też dało się grać. Nie mogłeś wybrać najgorszej wersji? Wtedy jest więcej DUSZY.

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Paolo de Vesir said:

 

XDDDDDDDD 

 

To po co kupowałeś ten SSD do Plejki? Przecież na HDD też dało się grać. Nie mogłeś wybrać najgorszej wersji? Wtedy jest więcej DUSZY.

Bo wolę skupić się na rozwiązaniach, a nie kwas na forum lać.

Z takim podejściem, to bez 3090 w PC nie ma co żadnej gry tykać.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, standby napisał:

Dramatycznie się czyta ten temat, mam wrażenie że zbiegli się tu sami pececiarze i tylko napierdalaja na grafikę, ciekawe czy te dauny na premierę też zniszczą te forum swoimi zmieszanymi z błotem postami czy gra pójdzie mi na takiej a takiej konfiguracji. 

Ja po Cyberpunku oczekuje świetnej bogatej gry, jestem w stanie iść na kompromisy aby się dobrze bawić. Jakoś mało kto pisał o ograniczeniach konsol w temacie rdr2 czy tlou 2, ludzie się po prostu dobrze bawili.

No takich magików jak w tych 2 ekipach to raczej tam nie ma więc obawy raczej mają jakieś uzasadnienie i sam na bazowej konsoli nie ograłbym tej gry. 

Odnośnik do komentarza

Kiedy zobaczyłem rosyjski gameplay, stwierdziłem, że ta gra jest bardziej słowiańska od Wiedźmina. Mieni się kolorami wiatraczków, które sprzedawano na odpustach, a ten Keanu jest tu tak bardzo egzotyczny, że aż śmieszny. Przyznam szczerze, ze idąc po tej linii: środkowoeuropejska futurystyka - jaram się. Aż przypomniało mi się coś tak nieziemskiego jak Gorky 17. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...