Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby gierka nie zaliczyła tyle poślizgów to by się pojawiało odpowiednio mniej rozważań o braku sensu grania na bazowych sprzętach (albo wręcz na wersjach pro), to oczywiste. Ludziom się udziela, że nowa generacja już puka do drzwi, blacharzom premiery nowych kart, a jakby taki CP wyszedł, przykładowo, pod koniec 2019 to co najwyżej mówiono by, że lepiej kupić wersję na prosiaka niż amatora i porównywano do RDR2 .

 

Zobaczę materiał DF po premierze, to będę wiedział, na czym stoimy. Wierzę, że tragedii nie będzie, chociażby z tego prostego powodu (poza pocieszaniem się, że pogram w tym roku xd), że gra, wbrew bajkom, jakie niektórzy powielali, jest tworzona od początku do końca pod current geny.

 

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Figuś napisał:

Pił razem z Kronem, dwa lata temu to pokazywali ten prawie godzinny gameplay

 

Dwa lata temu może i tak ale trzy lata temu to faktycznie developing poszedł dopiero pełną parą bo pamiętam, że w 2017 roku Kiciński bodaj zapowiedział, że skończyli przerabiać RedEngine pod Cyberpunka i mogą faktycznie zacząć tę grę robić, w 2016 roku jeszcze na początku pracowali na KiW i osoby zatrudnione do pracy na Cyberpunkiem pomagały przy dodatku. 

 

https://gamedot.pl/news,narzedzia-z-wiedzmina-3-sa-wlasnie-przebudowywane-na-potrzeby-cyberpunk-2077

 

Nie mam teraz linka do wywiadu bo nie pamietam z jakiej strony był, ale w 2017 własnie było potwierdzenie, że developing teraz ruszy pełną parą więc pomijając prace koncepcyjne to stricte developingu tej gry pewnie będzie z 3,5 roku więc nic dziwnego, że teraz crun(pipi)ą żeby wypuścić 40gb patch day one :cool:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na premierze Wiedźmina 3 w przy Q&A zapytałem o premierę Cyberpunka. Powiedziałem, że Wiedźmin wyszedł w 2007, Wiedźmin 2 w 2011, a Wiedźmin 3 w 2015. Czy możemy spodziewać się Cyberpunka w 2019. Oczywiście nie mógł mi odpowiedzieć, ale Konrad Tomaszkiewicz, który był reżyserem W3 stwierdził, że wiele lat pracuje w firmie nad jednym IP i teraz część zespołu będzie rozwijać grę (patche i jak się okazało dodatki) a on jedzie teraz na wakacje a po powrocie z dużą częścią teamu przechodzi do robienia Cyberpunka. Myślę, że można uznać że w 2015 po premierze W3 ruszyli pełną parą z produkcją.

Odnośnik do komentarza

no wiesz, o ile nie jest sie debilem i nie oczekuje gry lepszej od produkcji najwiekszego gulagu branzy gierkowej, czyt. Rockstar, i przymknie sie oko na to ze gra nie jest idealna na premiere, to bedzie mozna grac bez bolu dupy.

 

najwiekszy kudos nalezy sie Polakom za to, ze wzieli sie za gatunek cyberpunk i przelozylo go na open world. Zadne ubisofty, czy rockstar.

 

Nasi. :drinks: 

 

 

az sobie kupilem cos takiego na spacerku po galerii:

 

No description available.

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, kotlet_schabowy napisał:

Gdyby gierka nie zaliczyła tyle poślizgów to by się pojawiało odpowiednio mniej rozważań o braku sensu grania na bazowych sprzętach (albo wręcz na wersjach pro), to oczywiste. Ludziom się udziela, że nowa generacja już puka do drzwi, blacharzom premiery nowych kart, a jakby taki CP wyszedł, przykładowo, pod koniec 2019 to co najwyżej mówiono by, że lepiej kupić wersję na prosiaka niż amatora i porównywano do RDR2 .

 

Zobaczę materiał DF po premierze, to będę wiedział, na czym stoimy. Wierzę, że tragedii nie będzie, chociażby z tego prostego powodu (poza pocieszaniem się, że pogram w tym roku xd), że gra, wbrew bajkom, jakie niektórzy powielali, jest tworzona od początku do końca pod current geny.

 

 

Tragedii nie będzie, będę ogrywał na series x :)

Odnośnik do komentarza

Ja tylko się martwię o jedno. O gunplay. Ostatnio odpaliłem Deus Ex druga część, chciałem przejść ja strzelając i o jejuniu. Wyłączyłem po 30 minutach. I właśnie martwię sie, ze będzie (pipi)owo z tym, bo o fabule itp jestem pewny, a że na PS4 będzie działać słabo jakoś przeżyjemy

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...