Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Zbieram sobie różne mądre porady zanim zacznę grać, jedna z nich to idiotyczne ustawienia pada na konsolach, poleca się przestawić na takie jak poniżej i z tego potem sobie wedle preferencji regulować.

 

  • Outer Dead Zone - 0.90

  • Inner Dead Zone - 0.05

  • Horizontal Sensitivity - 13

  • Vertical Sensitivity - 11

  • Zoom Sensitivity Reduction - 1

  • Response Curve - Recommended

  • Horizontal Turning Bonus - 0.80

  • Vertical Turning Bonus - 0.40

  • Turning Ramp-up time - 0

  • Turning Delay - 0

  • Horizontal Turning (ADS) - 0

  • Vertical Turning (ADS) - 0

  • Turning Ramp-up time (ADS) - 0

  • Turning Delay (ADS) - 0

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
Teraz, areka napisał:

Takich developerów powinno się jebać. No ale betatesterzy się dają ruchać - to CDPR to wykorzystuje. Kolejna granica ruchania przekroczona. Grubo. 

To jest święta krowa CD Projekt DO BOJU BOLZGO, Ubisoft byłby jebany, Bethesda byłaby jebana (chociaż i na tym forum są koneserzy ich gier, niech mnie chuy), ale to CDP, ci od Wiedźminka 3 świętego, dajmy oceny 9/10, 10/10, szkoda, że w grę się nie da grać. Nie od dziś wiadomo, że gracze to hipokryci.

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Bartg said:

Zbieram sobie różne mądre porady zanim zacznę grać, jedna z nich to idiotyczne ustawienia pada na konsolach, poleca się przestawić na takie jak poniżej i z tego potem sobie wedle preferencji regulować.

 

  • Outer Dead Zone - 0.90

  • Inner Dead Zone - 0.05

  • Horizontal Sensitivity - 13

  • Vertical Sensitivity - 11

  • Zoom Sensitivity Reduction - 1

  • Response Curve - Recommended

  • Horizontal Turning Bonus - 0.80

  • Vertical Turning Bonus - 0.40

  • Turning Ramp-up time - 0

  • Turning Delay - 0

  • Horizontal Turning (ADS) - 0

  • Vertical Turning (ADS) - 0

  • Turning Ramp-up time (ADS) - 0

  • Turning Delay (ADS) - 0

a jakie ustawienia polecają żeby gra technicznie nie działała jak gó.wno obe.srane? :dunno:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Bartg napisał:

Zbieram sobie różne mądre porady zanim zacznę grać, jedna z nich to idiotyczne ustawienia pada na konsolach, poleca się przestawić na takie jak poniżej i z tego potem sobie wedle preferencji regulować.

 

  • Outer Dead Zone - 0.90

  • Inner Dead Zone - 0.05

  • Horizontal Sensitivity - 13

  • Vertical Sensitivity - 11

  • Zoom Sensitivity Reduction - 1

  • Response Curve - Recommended

  • Horizontal Turning Bonus - 0.80

  • Vertical Turning Bonus - 0.40

  • Turning Ramp-up time - 0

  • Turning Delay - 0

  • Horizontal Turning (ADS) - 0

  • Vertical Turning (ADS) - 0

  • Turning Ramp-up time (ADS) - 0

  • Turning Delay (ADS) - 0

 

Myślałem, że to tylko ja mam takie problemy przy celowaniu. Rzeczywiście spróbuję.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ocelot napisał:

a jakie ustawienia polecają żeby gra technicznie nie działała jak gó.wno obe.srane? :dunno:

Też w to nie wierzyłem, ale na ps4 slim to jest jakiś dramat, nie wiem ile fps, ale wyglada na 15-20 :D. 

 

To jest gorszy performance niż Deadly Premonition na PS3 :D. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
Teraz, Bartg napisał:

 

PC MASTER RACE, a jak nie masz siana zadzwoń do Bociana. :klapek:

 

Hype trainu już żodyn nie zatrzyma:

 

 

MILION.jpg

Mogli to wydać tylko na PC i potem na next geny, ale $$ się chciało zarobić.

 

Umówmy się większość wiedziała, że tak będzie. Obecnie wygląda to tak, że albo PC albo nic. Nie widziałem jak to wyglada na PS5, ale pewnie tak samo tylko z lepszym klatkarzem, może wieczorem pożyczę płytkę od kumpla, to sprawdzę. Na TV 65 cali to jest komiczne :D . (chyba 720p PS4 slim)

Odnośnik do komentarza

No u mnie o dziwo obeszło się bez jakiś większych bugów, reszta taka standardowa jak w innych grach, nic mi nie znika, nie zostaje na ekranie a broń nie wisi w powietrzu co innego ciała przeciwników tu już było różnie ale czy na tyle abym mógł powiedzieć nie, nie gram w to? Raczej nie, raz mi ten meksykaniec przeszedł przez samochód bo miałem czelność postawić go na jego drodze xD

 

A tak po za tym NightCity jest piękne zwłaszcza nocą jak kochasz bladerunner to będzie jak w domu, nawet tymi furkami się fajnie jeździ, ma to swój niepowtarzalny klimat, atmosferę oddali jak trzeba i za to szacun, muzyczka też top. 

Lokacje w środku, neony i ogólnie oświetlenie mega daje radę, a ten efekt patrzenia na nie bezpośrednio robi robotę miło, że jest z nami obecny non stop, cieszy oko.

NPC trzymają poziom zwłaszcza Ci z którymi związane są zadania, cała reszta też w sumie, nie mówię, że jest ah i oh jest poprawnie więcej mi nie trzeba.

 

Gameplay daje radę, widać, że wszystko ma swoje 5 minut, strzelanie, hakowanie i skradanie każde sprawia frajdę i naprawdę człowiek sam nie wie od czego ma zacząć :)

Tak CDP zrobili to dali radę wczoraj te 5-6 godzin zleciało nawet nie wiem kiedy, żal było wyłączać grę. Gram po Polsku i muszę przyznać, że dialogi jak w W3 top nawet nie mam zamiaru sprawdzać angielskiej wersji, człowiek czuje, że gra w grę od Polskiego studia, miałem czekać na patcha pod Series X ale jebać to jest 60 fps i tyle mi do szczęścia potrzebne co do grafiki to brakuje jej najbardziej rozdzielczości, obraz jest no cóż tu dużo mówić nieco z blurowany, brakuje paru milionów pixeli więcej, jakby gra na dzień dobry miała chociaż to 1800p przy 60 fps było by mega. 

Oczywiście, że jest co naprawiać i pewno jeszcze to będą robić przez najbliższe 6 miesięcy i ogólnie uważam, że mogli tyle poczekać i wypuścić od razu pięknie wyglądającą skończoną grę na PS5/Series X no ale jak już jest...

 

to brać i grać!

 

A no i fajna sprawa, dzięki MS grę zainstalowałem już wcześniej pobrałem patcha, także wczoraj jak wróciłem z grą wystarczyło wrzucić płytkę i od razu było grane :banderas: takie rzeczy to ja rozumiem. 

 

ps na początek wybrałem NOMADA, no jest ogień od razu się micha cieszyła na tej pustyni :) 

 

Edytowane przez Soul
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...