Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

1 minute ago, KrYcHu_89 said:

Mogli to wydać tylko na PC i potem na next geny, ale $$ się chciało zarobić.

 

Umówmy się większość wiedziała, że tak będzie. Obecnie wygląda to tak, że albo PC albo nic. Nie widziałem jak to wyglada na PS5, ale pewnie tak samo tylko z lepszym klatkarzem, może wieczorem pożyczę płytkę od kumpla, to sprawdzę. Na TV 65 cali to jest komiczne :D . (chyba 720p PS4 slim)

 

Mogli oczywiście, ale jak masz 8 milionów preorderów to wydajesz grę w takim stanie bo możesz, po prostu. Teraz zrobią milion patchy, jakieś świetne dodatki i za parę lat będzie gadane, że wow cd projekt najlepszy support i wsparcie dla fanów w branżuni. To co Wiedźmin 4 w 2027 na ps5+Ps6+PC?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Soul napisał:

No u mnie o dziwo obeszło się bez jakiś większych bugów, reszta taka standardowa jak w innych grach, nic mi nie znika, nie zostaje na ekranie a broń nie wisi w powietrzu co innego ciała przeciwników tu już było różnie ale czy na tyle abym mógł powiedzieć nie, nie gram w to? Raczej nie, raz mi ten meksykaniec przeszedł przez samochód bo miałem czelność postawić go na jego drodze xD

 

A tak po za tym NightCity jest piękne zwłaszcza nocą jak kochasz bladerunner to będzie jak w domu, nawet tymi furkami się fajnie jeździ, ma to swój niepowtarzalny klimat, atmosferę oddali jak trzeba i za to szacun, muzyczka też top. 

Lokacje w środku, neony i ogólnie oświetlenie mega daje radę, a ten efekt patrzenia na nie bezpośrednio robi robotę miło, że jest z nami obecny non stop, cieszy oko.

NPC trzymają poziom zwłaszcza Ci z którymi związane są zadania, cała reszta też w sumie, nie mówię, że jest ah i oh jest poprawnie więcej mi nie trzeba.

 

Gameplay daje radę, widać, że wszystko ma swoje 5 minut, strzelanie, hakowanie i skradanie każde sprawia frajdę i naprawdę człowiek sam nie wie od czego ma zacząć :)

Tak CDP zrobili to dali radę wczoraj te 5-6 godzin zleciało nawet nie wiem kiedy, żal było wyłączać grę. Gram po Polsku i muszę przyznać, że dialogi jak w W3 top nawet nie mam zamiaru sprawdzać angielskiej wersji, człowiek czuje, że gra w grę od Polskiego studia, miałem czekać na patcha pod Series X ale jebać to jest 60 fps i tyle mi do szczęścia potrzebne co do grafiki to brakuje jej najbardziej rozdzielczości, obraz jej no cóż tu dużo mówić nieco z blurowany, brakuje paru milionów pixeli więcej, jakby gra na dzień dobry miała chociaż to 2K przy 60 fps było by mega. 

 

Tak czy siak brać i grać!

 

Angielski dubb potęguje klimat 2krotnie. Pol też spoko, ale kompletnie mi nie podszedł.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Udało mi się pograć ze dwie godziny w nocy, przeszedłem wstęp i muszę przyznać, że gra się bardzo fajnie, na ten moment żadnego buga nie doświadczyłem. Pod kątem graficznym - mój gamingowy laptop przy nowych produkcjach już tak nie wyrabia, więc na granie w ultra i z wodotryskami to mogę zapomnieć, ale mimo tego wszystko wygląda bardzo fajnie, czasami spadną klatki, ale da się przeżyć ;) Tu jest tyle do roboty, złapałem się na tym, że przez 15-20 minut oglądałem telewizję albo czytałem strony w internecie :D  Polski dubbing daje radę, nawet bardzo. 

Edytowane przez lukas_k96
Odnośnik do komentarza

Generalnie strach kupić już nie mówiąc o wrzuceniu do napędu.

Po tylu latach produkcji, przekładania premiery i słodkiego pierdzenia.

Jako gracz konsolowy czuję się obrażony tym, co Redzi dosłownie wypluli. Z opisów w necie wynika, że tej wersji daleko nawet do fazy beta. 

Smutne to w chooj, że zmagamy się z chorobami wieku niemowlęcego naszych "next genów", a do tego wychodzą takie pelargonie, jak konsolowy zabugowany do granic możliwości, niestabilny Cyberpunk.

Być podwójnym hard+software alfa/beta testerem za własne, grube pieniądze - bezcenne.

 

Zastanawia mnie, jak by ta gra wyglądała, gdyby wyszła w pierwszym planowanym terminie:obama:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minute ago, lukas_k96 said:

Udało mi się pograć ze dwie godziny w nocy, przeszedłem wstęp i muszę przyznać, że gra się bardzo fajnie, na ten moment żadnego buga nie doświadczyłem. Pod kątem graficznym - mój gamingowy laptop przy nowych produkcjach już tak nie wyrabia, więc na granie w ultra i z wodotryskami to mogę zapomnieć, ale mimo tego wszystko wygląda bardzo fajnie, czasami spadną klatki, ale da się przeżyć ;) Tu jest tyle do roboty, złapałem się na tym, że przez 15-20 minut oglądałem telewizję albo czytałem strony w internecie :D 

Żadnego buga, huh?

 

Podziemny Szczecin w programie Nie Do Wiary | Szczecin Blog

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Bartg napisał:

 

Mogli oczywiście, ale jak masz 8 milionów preorderów to wydajesz grę w takim stanie bo możesz, po prostu. Teraz zrobią milion patchy, jakieś świetne dodatki i za parę lat będzie gadane, że wow cd projekt najlepszy support i wsparcie dla fanów w branżuni. To co Wiedźmin 4 w 2027 na ps5+Ps6+PC?

Może przynajmniej ludzie co na forach growych siedzą nauczą się, żeby grać na PC + next gen później (chociaż może w 2027 nie będzie COVID i się wyrobią z wersją PS6 :D), chyba, że mają w d... grafikę i perf, bo tacy ludzie też są, że im to nie przeszkadza. 

 

Sam biłem się z myślami, czy nie kupować na PS5 mimo wszystko (dualsense + ekosystem PS wolę od GOGa), ale teraz ciężko byłoby mi czekać kilka miesięcy na next gen patcha (nawet oświetlenie bez RT jest inne (z RT to już w ogóle przepaść, chociaż jeszcze nie wiem jaki setting wybiore na RTX 3080, gra trochę żre w 4k, może zejde do 1440p + max RT), tekstury itp.). 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Pograłem kilka h i jest to z pewnością najładniejszy open world do tej pory. Technologicznie gra wyciska wszystko ze sprzętu i będzie benchmarkiem przez najbliższe lata.

Bugów zbyt wielu póki co nie miałem chociaż czytam, że im dalej w grę tym częściej się jest spotyka. Jednak bug który bardzo psuje mi rozgrywkę jest związany z audio. Nie wiem jak to naprawić ale za każdy razem gdy gra zalicza dipa fpsów audio rwie i brzmi nienaturalnie.

 

Ktoś wcześnie prosił o wrzucenie zielonej puszki z PC dla porównania

tGAKEaF.jpg

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ocelot napisał:

Żadnego buga, huh?

 

Podziemny Szczecin w programie Nie Do Wiary | Szczecin Blog

No na ten moment nic, też jestem zdziwiony, ale pozytywnie. Raz myślałem, że coś się spierniczyło jak zaczął mi się dialog skipować, ale później się ogarnąłem, że za skradanie i za przewijanie dialogów służy ten sam przycisk, więc podczas dialogu chciałem ukucnąć, a sobie przewijałem gadkę :D Pewnie później coś się trafi... 

Odnośnik do komentarza

przeciez to sie w pale nie miesci zeby gra robiona X lat (pewnie bedzie 10 od zapowiedzi i ostatniego patcha) tak dzialala. Ladne tam cyberbugi sa xD 

Gracze kupujac cos takiego tylko pokazuja jak latwo nas mozna dymac. Dajecie przyzwolenie na wydawanie takich produktow. 

Jakia bieda na tych filmikach ze starych konsol :(

Edytowane przez Szymek
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Szymek napisał:

przeciez to sie w pale nie miesci zeby gra robiona X lat (pewnie bedzie 10 od zapowiedzi i ostatniego patcha) tak dzialal. Ladny tam cyberbugi sa xD 

Gracze kupujac cos takie tylko pokazuja jak latwo nas mozna dymac. Dajecie przyzwolenie na wydawanie takich produktow. 

Jakia bieda na tych filmikach ze starych konsole :(

Oni te grę to bodajże dopiero po dodatkach do wieska zaczęli robić na poważnie.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Szymek napisał:

przeciez to sie w pale nie miesci zeby gra robiona X lat (pewnie bedzie 10 od zapowiedzi i ostatniego patcha) tak dzialal. Ladny tam cyberbugi sa xD 

Gracze kupujac cos takie tylko pokazuja jak latwo nas mozna dymac. Dajecie przyzwolenie na wydawanie takich produktow. 

Jakia bieda na tych filmikach ze starych konsole :(

A ile lat robili Duke Nukem Forever?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Bigby napisał:

Ta gra nie byla w produkcji od pierwszego teasera, tylko od około 2016 roku.

Akurat to kiedy zaczeli robic nie jest najwazniejsze w tym co pisalem. Ale skoro zapowiedzieli gre trailerem to juz chyba troche h jednak spedzili przy tym uniwersum sila rzeczy. A to ze maja pewnie balagan organizacyjny to druga sprawa. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.