Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Najbardziej mnie ciekawi, kto miał ten rzekomy odrzut broni, bo ja to czuję się w tym jakbym strzelał z pistoletu na kapsle. 

 

 

Idź może w pizdu z tego tematu, bo męczysz bułę już któryś dzień i chuj z tego wynikło oprócz Twojego jojczenia.

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Najbardziej mnie ciekawi, kto miał ten rzekomy odrzut broni, bo ja to czuję się w tym jakbym strzelał z pistoletu na kapsle. 

 

No strzelanie z pistoletu takie sobie. Z tego karabinu co był w treningu strzelało się już o wiele lepiej. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Po prostu dzielę się spostrzeżeniami, które napędzane są czynną grą i czytaniem propagandy sukcesu CDP. 

 

Okej. 

Ale ile pograłeś a ile Twoje narzekanie? 
Ja przykładowo mam 3 godziny na liczniku i żadne samochody mi nie lewitują ani inne śmieci zakłócające rozgrywkę nie wystąpiły.

Może trochę zbastuj hejty.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam lekko ponad godzinę i nie mogę ukończyć misji z tutorialem, nie mogłem ukończyć misji z kosiarzem, musiałem wczytać save, wisiała mi ikonka zebrania puszki przez 5 minut i musial pójść load... No ogólnie beka. Ale no gra mi się podoba, a nawet jeszcze nie dostałem miasta do dyspozycji.

Odnośnik do komentarza

Pogralem trochę. I kilka bugów było. Typu Jackie i znikające bronie, pasażer lewituje w aucie i się ze mną nie porusza jak jadę.  Ale bez przesady.

Porównywać to do Fallouta... LOL.

To rozmycie i hdr wkurza ale jakiś szybki link z ustawieniami z reddit i jest lepiej. No i to rozmycie jest mniejsza na quality mode.

Jazda autem taka se.

 

Ale klimat fajny. Postacie także. Jackie spoko ziomek. Gra ma styl i to czuć. Sam nie wiedziałem jak grać. I cofnąłem się i zamiast nomada wziąłem korpo, do tego stealth + Intelligence i trochę techa. Nie wiem czy to nie za mało i się nie przejadę. Ale ilość perków... Nie wiem co brać nawet. Gra przytłacza opcjami. 

Odnośnik do komentarza

Najmocniejsze 15 FPSów w historii ps4.

 

Czaicie? 15 FPS. PIĘTNAŚCIE. kUuuuUuuuuuuur.wa. Kto dał green light żeby to wydać w ogóle?

 

 

Quiz:

 

Saints Row 1 czy Cyberpunk?

 

image.thumb.png.fe38f21a7d187b9eec12b957b83b8272.png

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

No gra się nie powinna pojawić na podstawowych PS4/XOne, mogli to teraz wydać tylko na PC, a w przyszłym roku wypuścić wersje na PS5/XSX/S. 

Nie wiem po co w ogóle zabierali się za tworzenie tego na stare sprzęty z 2013 roku. Kompletnie niezrozumiała dla mnie decyzja, nawet pod kątem nacisków ze strony inwestorów, przecież oni musieli od lat wiedzieć, że to nie ruszy na tych tabletowych procesorach. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, MYSZa7 napisał:

Na pohybel wszystkim marudom, bawię się bardzo dobrze, skradanie sprawia małe wyzwanie, a przy okazji radochę. Chyba trochę więcej czasu poświęcę tej grze przez taki styl grania :potter: Oczywiście widzę doczytujące się tuż przed postacią tekstury czy inne graficznie bugi, ale w sumie przymknąłem na to oko i wsiąknąłem.

 

No i prawidlowo, jeszcze nie poruszaj się autem za szybko a najlepiej z buta łazić bo przyjemne z pożytecznym nie dość, że gra starczy na dłużej to i pop upu nie będzie aż widać:banderas:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, MatekDM napisał:

No gra się nie powinna pojawić na podstawowych PS4/XOne, mogli to teraz wydać tylko na PC, a w przyszłym roku wypuścić wersje na PS5/XSX/S. 

Nie wiem po co w ogóle zabierali się za tworzenie tego na stare sprzęty z 2013 roku. Kompletnie niezrozumiała dla mnie decyzja, nawet pod kątem nacisków ze strony inwestorów, przecież oni musieli od lat wiedzieć, że to nie ruszy na tych tabletowych procesorach. 

 

 

Ma to sens nawet. Zapowiedziana była przed premierą PS4/XO. Cała generację to robili, a tu takie coś. 

Coś jak Shenmue które miało być na Saturnie, ale wyszło finalnie na DC i lepiej gra na tym wyszła. 

Czuję, że realnie na meta będzie 80-85. Ale gracze wkurwieni, to wyskoczy pewnie w okolicach 75. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pupcio napisał:

Uff już się niektórzy odpalają xD wspominki z zeldy i horizona motzno :wub:

 

haha Michał się ładnie odpalił 

 

2 godziny temu, MYSZa7 napisał:

Widzę Rozi chce striggerować fanów Cyberbunia, ale niestety nikt nie jest takim psychofanem jak on przy Red Deadzie. :) 

718429731359555594.png?v=1

 

25 minut temu, Masorz napisał:

 

I co, dumny jesteś z siebie, że trochę pohejtujesz?
Tfu, gardzę takimi robakami jak TY.

 

Ja wiem czy to taki hejt? Gra jest w takim stanie na konsolach, że wstyd trochę brać za to pięniadze. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...