Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj tez musiałem założyć okulary, których normalnie używam tylko do pracy przy kompie. Czcionki są za małe, a dodatkowo w interfejsie jest dużo pierdolników, które są tylko ozdabiaczami. Co gorsza, animowanymi - tu cos miga, tam pulsują jakies cyferki i zastanawiam się, czy to jakieś statystyki czy tylko zapychacze miejsca. Menu powinni byc czyste i przejrzyste.

 

A dodatkowo jest zgliczowane. Czesto w slotach na przedmioty pojawiaja się że złej kategorii, np. lekarstwo wyswietla mi się w usprawnieniach do cyberdecka (bo ostatnio je oglądałem w ekwipunku z consumablami). 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, tjery napisał:

Potwierdzam co do XSX, znaczna poprawa (quality), wszystko ostrzejsze, zlikwidowali tego blura, graficznie naprawdę jest świetnie, powiewa troszkę next genem ;)

Szkoda mi trochę w sumie tych redów, bo wystarczyło jeszcze chwile zaczekać (i nie wypuszczać wersji na podstawki ;) ) i całe to gówno by ich ominęło. Bo teraz po tym 1.04 jak zacząłem w końcu grać, a nie chodzić i sprawdzać jak to działa i wygląda, to o dzieciątko, co to jest za gra :obama:

Potwierdzam działa o wiele lepiej. To samo z freezami podczas jazdy- w ogóle ich nie uswiadczylem po patchu.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, UberAdi napisał:

Main story i kilka pobocznych. Główna linia nie jest tak długa jak myślałem tak czy inaczej.

Po skończeniu głównego wątku można normalnie dalej grać jak rozumiem? Pewnie jest to zrobione jak w W3?

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, LiŚciu napisał:

A jak z ilością postaci na ekranie na XsX? Na tych fotaach wyżej wygląda na mega pusto. 

 

No ludzi jest akurat bardzo dużo, nie powiem jednak jakie to jest ustawienie na PC, bo nigdzie takiego porównania nie widziałem, jest o tym w analizie DF.

 

Tu kilka screenów z 1.04 XSX quality, szkoda tylko, jak już poprzednio pisałem, że te screeny tyle tracą na kompresji (i rzeczywiście jak teraz porównuje to komprsja dodaje trochę tego "mleka", na TV jest o wiele bardziej kontrastowo, głębsza czerń) i że cały efekt HDR jest z nich wyzuty, na TV to wygląda 2xlepiej, HDR w tej grze robi mega robotę, szczególnie nocą, screeny w ogóle tego nie oddają.

 

 

1_optimized.png

20201213_093903_optimized.png

20201213_094047_optimized.png

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, WisnieR napisał:

Ktoś sprawdzał HDR na PS5? Niby nowy Path go poprawia ale dla mnie nadal jest zepsuty.

 

Ktory patch, mowisz juz o 1.05? Na 1.04 wybor HDR nadal wyglada blado, mgliście. Juz w samym menu widać szarość, zamiast czerni.

 

Up:

kombinowalem z suwakami i w sumie zadne mnie  nie zadowalały. Ten drugi pasek "tonalnosc" czy cos, im bardziej w lewo tym wszystko bardziej szare. Ogólnie wyłączyłem ten HDR i zaczelo wygladac jak kazda inna gra z WŁĄCZONYM HDRem.

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.12.2020 o 07:45, qraq_pk napisał:
W dniu 12.12.2020 o 02:11, Wiolku napisał:
Albo mi się wydaje albo po paczu 1,04 gierka działa i wygląda lepiej na tłustej ps4. 

Wydaje ci się. Odpaliłem właśnie i miasto przed domem V klatkuje nadal. Jak jest poprawa to niezauważalna na zewnatrz

IMO nie. Teraz już jestem pewien, że mi się nie wydaje. Widać to zwłaszcza przy szybkiej jeździe autem. Od fixa nie doczytała mi się żadna postać przed oczami (choć nadal pojawiają się randomowo). Budynki łapią szczegóły nadal. Na pewno jest bardziej akceptowalnie, choć jak już podkreśliłem nie mam bardzo dużych wymagań w tym względzie. Gra nawet na ps4 potrafi wyglądać ładnie. Wolę nie oglądać gameplayow z PC dla zdrowia serca xd

 

Co najważniejsze ilość bugów zmalała, a zwłaszcza crashy. Wcześniej w ciągu kilku godzin miałem z 3, a teraz przez dwie długie sesje miałem jedną. 

 

Grą się więc przyjemnie. Serio przypominają się czasy GTA IV na trójcyne. Poza technikaliami jest sztos. Nie mam siły i czasu szukać wad na siłę i się przypierdalać o puszkę. A jak pomyślę ile jeszcze dobra przede mną to uff. Pewnie to dokończę na ps5. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, suteq napisał:

Po skończeniu głównego wątku można normalnie dalej grać jak rozumiem? Pewnie jest to zrobione jak w W3?

W jakiejś recenzji chyba pisali ze warto robić poboczne równi z głównym wątkiem bo później nie można do niektórych pobocznych wrócić.

45 minut temu, WisnieR napisał:

Ktoś sprawdzał HDR na PS5? Niby nowy Path go poprawia ale dla mnie nadal jest zepsuty.

Sprawdziłem na chwile z ciekawość na Series X i według mnie HDR dalej nie jest naprawiony, lepiej wyglada gra z wyłączonym HDR.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...