Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda. Patch ten dzisiejszy na XSX to inna gra niż rano. Nawet wydaje mi się, że rozdzielczość tekstur w końcu dogoniła 2020, bo postaci nagle jakieś ładniejsze są.

Beka, że każdego dnia gra zmienia się jak w kalejdoskopie xD Wstajesz rano pograć w cyberśmiecia i nie wiesz co zastaniesz.

 

Żeby nie było to wydaje mi się, że kosztem lepszej grafiki ilość glitchy wyjebała w kosmos, bo ciągle coś się odwala z przenikającymi obiektami.

Edytowane przez Soban
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Trochę bawi mnie opinia, że upadł jakiś mity CDPR i " gracze im tego nie zapomną" :reggie:

Jasne, że zapomną. Gracze mają pamięć złotej rybki i sami wystawiają się do dymania przez branżę.

Pamiętacie jak debiutowało GTA V ONLINE na PS3/X360. To było jeszcze gorsze technicznie badziewie, praktycznie nie działające. Gracze też mieli tego nie wybaczyć, a jak jest wszyscy wiemy. 

Na konsole Redzi z czasem jakoś ogarną technikalia, gra dalej będzie się sprzedawała jak głupia i wystarczy zapowiedź jakiegoś singlowego DLC czy kolejnego Wiedźmina, by gracze znów odpalili hypetrain, robiąc loda twórcom.

 

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Miałem czekać, ale dostałem grę w prezencie, więc odpaliłem (dzisiaj) sprawdzić na XSX. Obejrzawszy wcześniej tą ostatnią analizę Digital Foundry, grałem w trybie quality i rezultat był zasadniczo typowy dla poziomu gier z poprzedniej generacji, w sensie graficznie poprawnie, ale już bez efektu wow, zaś framerate typowe konsolowe stabilne 30 FPS.

Planując corpo na "właściwe przejście", zrobiłem sobie wstęp nomada i street kida (ten pierwszy imo zdecydowanie ciekawszy), plus ze dwie misje fabularne, pojeździłem trochę po mieście (niestety zawiodłem się sztucznymi barierami dalszych obszarów, a szkoda, bo w grach z otwartym światem lubię od razu trochę pozwiedzać). Widziałem parę mniejszych bugów, np. w scence pałeczki wiszące w powietrzu czy NPC pojawiający się znikąd lub znikający bez śladu.

Ogólnie na XSX grać się zdecydowanie da, chociaż gra nie robi też w obecnym stanie szczególnego wrażenia i na pewno nie wygląda next genowo (co jest normalne, skoro na razie jest to po prostu wersja na Xbox One). Fabuła mnie nawet wciągnęła, więc mógłbym popchnąć ją dalej, ale planuję poczekać teraz na ten next genowy patch. Mam nadzieję, że nie będę zawiedziony rezultatem, ale ten tytuł na pewno ma potencjał na dużo więcej na nowej generacji, więc tymczasowo mogę uzbroić się w cierpliwość i wrócić do innych tytułów.

 

Ta gra będzie przykładem, jak cross genowość potrafi odbić się czkawką. W tej chwili na premierę dostaliśmy tytuł, który na starych konsolach jest słabo grywalny, zaś na nowych jest zdecydowanie grywalny, ale wygląda jak na starej konsoli.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam co do XSX, znaczna poprawa (quality), wszystko ostrzejsze, zlikwidowali tego blura, graficznie naprawdę jest świetnie, powiewa troszkę next genem ;)

Szkoda mi trochę w sumie tych redów, bo wystarczyło jeszcze chwile zaczekać (i nie wypuszczać wersji na podstawki ;) ) i całe to gówno by ich ominęło. Bo teraz po tym 1.04 jak zacząłem w końcu grać, a nie chodzić i sprawdzać jak to działa i wygląda, to o dzieciątko, co to jest za gra :obama:

Edytowane przez tjery
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gregorius napisał:

Ah ok chodziło mi o to czy jest mechanika pozbycia się tego bez wizyty u sprzedawcy jak to bywa w niektórych rpg i co jest przydatne.

Jest passive skill który automatycznie rozmontowuje zebrane gówno, nie pamiętam jak się nazywa ale jest w gałęzi 'technical' (trzeba mieć tech na co najmniej 5, żeby go odblokować)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...