Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Po 10 godzinach strasznie nie podobają mi się misje poboczne, mam tego nawalone w dzienniku i nawet nie wiem skąd. Ktoś dzwoni, ktoś pisze smsa, zero jakiegoś back story, po prostu są i już. Czuję mocny regres względem wiedzmina pod względem misji, czy chodzenia po świecie. Z nikim nie pogadasz, każdy ma swoje jedno zdanie, nawet na Street food mówią abyś spier****, a chciałeś tylko kupić żarcie. Interakcja że światem jest zerowa. Zobaczymy jak będzie dalej, ale No trochę zawiedziony jestem.

Aha i widzę, że cykl dobowy to tylko zmiana kolorów, niewiele się zmienia na mieście, nikt nie jest przypisany do jakiegoś domu, chodzą randomowo.

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Mejm napisał:

Ja sie spodziewalem 100h biorac pod uwage papierowy pierwowzor. Chyba, ze tam jest jakies replayability, postgame, zaczecie inna klasa?

Z inna klasa też beka bo ta wstawka wyboru postaci nie wiem na chuj jak to jest 20 minut początkowej gry zmienione, reszta to samo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przecież skoro gra nie jest jakoś wypchana wątkiem głównym, misjami pobocznymi itp a robiono ją tyle lat, to tym bardziej czemu ona jest tak zabugowana i spaprana? 

Ja nie potrafię nadal tego zrozumieć. 

Fajnie ze pokonczyliscie chłopaki, nawet dobrze się bawiąc i ja wam wierzę. Ale kur.wa jak piękniejsze to mogło być doświadczenie gdyby wszystko było jak należy. 

 

Ale oczywiście z chęcią zakupie i zagram gdy już będą te wersje nextgenowe

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trochę mnie śmieszą te teksty ludzi, którzy chwalą grę i piszą, że bugi im nie przeszkadzają, bo fabuła trzyma poziom. Noż KURWA. Płacicie pełną cenę za półprodukt. Jak wam może to nie przeszkadzać, że dajemy się dymać, bo fabuła dowozi?Polecam przeczytać sobie dobrą ksiązkę. Gwarantuję, że ani razu was do dasha nie wywali. 

 

Nie czekałem jakoś specjalnie na ten tytul, ale czuję się mega rozczarowany jak ludzie latwo wybaczają. Przecież to jest największa premiera tego roku a jednocześnie najbardziej zbugowana i niedopracowana gra 8. generacji z segmentu AAA.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, XM. napisał:

Z inna klasa też beka bo ta wstawka wyboru postaci nie wiem na chuj jak to jest 20 minut początkowej gry zmienione, zresztą to samo.

 

Owszem, warto jednak zauważyć że klasa postaci bardzo dużą role odgrywa przy kwestiach dialogowych. Ten patent w dość ciekawy sposób rozwiązali. Dla mnie na plus.

Odnośnik do komentarza


Spokojnie zaraz sie zakreci :shieeet: 


No beka troszke bo watek glowny w najambitniejszej grze cdpr w otwartym swiecie zajal mi tyle co pierwsze przejscie tlou2 czy platyna w,

jak to niektorzy tu mowia, dlc do spidermana na 3h :reggie:


Jest jeszcze troche rzeczy do roboty ale te poboczne to hmmm. Jak ktos sie szarpnie na pucharki to pewnie kolo 50h potrzebuje jezeli ma kilka sejwow zeby wrocic bo jest kilka zakonczen do obejrzenia. Mapka na pierwszy rzut oka zajebana jak w asassinie ale np przestepstwa to jedziemy na miejsce, tam czesto czeka 3 wrogow do zabicia w 7sekund i koniec, zadanie wykonane xD 

Poza tym mapka jest mala i jeszcze te chamskie granice. W gta to zrobili jakis ocean czy gory pod ktore nie dalo sie wjechac a tu? Jezdze sobie motorem poza miastem na tych pustynnych terenach i nagle WYJEZDZASZ POZA OBSZAR GRY i cyk gra rzuca nas z powrotem na droge. Z reszta w gta byly samoloty i helikoptery, tu by jeszcze tylko tego brakowalo i juz pelna dyskoteka bugow na ekranie :) 

Odnośnik do komentarza

Też wam się UI ciągle sypie jak łupież z głowy programisty? Ja teraz jak jade poboczniaki to śednio raz na pół godziny musze przeładować grę bo to mi pasek zdrowia przestanie się wyświetlać, a to pasek bossa zostanie na ekranie. Masakra jaki to jest kasztan gejmingu. Nawet skyrim na ps3 mi tyle problemów nie sprawiał co ta perełka od mistrzów kodu z cdp.

 

Odnośnik do komentarza

Z UI problemów nie miałem, a już trochę gram. Za to zwiesza się postać, gdy próbuję czytać te notatki bezpośrednio z tego datapada. Po prostu nie mogę nią ruszyć, przeładowanie wystarczy przeważnie.

Miałem również śmiesznego buga, że 2 samochody AI w kółka jeździły po parkingu.

Na razie gra mi się wysypała kilka razy, przeważnie jak wysiadłem z samochodu, więc pewnie coś jest na rzeczy.

Nie wiem, z jednej strony ogra się tego bubla teraz, a potem jak będzie prawowita wersja na PS5 to liczę, że będę grał w zupełnie inną gierkę... Tak się pocieszam.

Odnośnik do komentarza

Ale wy wszyscy psioczycie!!

 

Nie możecie zrozumieć po prostu że niektórzy OCZEKIWALI crapa na 7/10, dostali 7/10 więc jest 100% czyli 10/10! I klepią uszami, nie mają bugów, bawią się wyśmienicie i obiektywnie rzecz biorąc to jest GOTY. Gra jest gów.em obesranym (mowa o konsolach). CDP RU.cha wszystkich konsolowych braci i używa taniej wymówki "ps5/xsx dostaną next gen patcha" a pelikany to łykają.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Bigby napisał:

Gry w słabym stanie wychodzą od wielu lat.

Akurat przy rdr2 też był problem z mlekiem na ekranie i wielki ból dupy "graczy" Jeżeli ktoś chce super grafiki to niech sobie kupi aktualny sprzęt a nie płacze że na ps4 mu nie wygląda. Ta gra nie powinna ukazać się na generacji ps4xone bo z tego wynikają problemy na innych platformach. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Absolem napisał:

Akurat przy rdr2 też był problem z mlekiem na ekranie i wielki ból dupy "graczy" Jeżeli ktoś chce super grafiki to niech sobie kupi aktualny sprzęt a nie płacze że na ps4 mu nie wygląda. Ta gra nie powinna ukazać się na generacji ps4xone bo z tego wynikają problemy na innych platformach. 

skoro nie powinna to po co się ukazała :rayos: 

pretensje do graczy o to że nie chcą się dać ładować w balona za swoje pieniądze :obama: 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

ja mam 31h na liczniku, troche sobie pozwiedzam, zdjęć porobie, zadanie poboczne machne, a jakiś kontrakt po drodze, pomóc policji? okeeej. 

 

nawet w połowie wątku głównego nie jestem, po prostu korzystam ze świata i oderwać sie nie moge. Jestem pochłonięty i zauroczony. Na jebanie przyjdzie czas... o ile w ogóle.

 

Dźwięk Herrery to najlepszy imo dźwięk auta w grach <3 

Edytowane przez Kron997
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...