Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, qraq_pk napisał:

 

 

  Ukryj zawartość

tamten wóz limuzyna walnął w mój i wesoło przejechał POD nim. Po czym V ot tak sobie zagadał do Johnnego i gadają jakby byli już kumplami gdzie ostatnia scena jasno pokazuje że traktują się jak zło konieczne jeszcze

 

No problem w tym momencie polega na tym ze zaczynamy misje glowna, nagle jebudu i nie wiesz czy to kolejny bug czy o co chodzi. Potem dostajesz sms czy telefon z wytlumaczeniem co sie wydarzylo ale w zalewie tego calego syfu co przychodzi na telefon czlowiek nie wie o co chodzi i gdzie sie zglosic bo nasze auto nagle znika. 

 

O zadnej immersji czy wczuwaniu sie ciezko mowic przy tych bledach. Tak samo z rukaniem. Poznajesz typiarke, urabiasz, jezdzisz do niej robic misje, w koncu po ktorejs tam sie zblizacie do siebie, czytasz w pospiechu opcje dialogowe, rece na padzie juz lekko wilgotne po czym nastepuje aktywacja buga maciek z klanu, ryj jej sie wykrzacza, twoja reka przechodzi przez jej glowe i cyk majtki z powrotem na dupe :pechowiec:

 

Obejrze mecz i zabieram sie pod wieczor za finalowa misje, ciekawe jak sie to skonczy. Fajni ci zli ogolnie, czuc na kazdym kroku ze to przepotezni ludzie. Eh, jaka to moglabyc spaniala gierka.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, eX4cT_PL napisał:

Sprawdziłem na chwile z ciekawość na Series X i według mnie HDR dalej nie jest naprawiony, lepiej wyglada gra z wyłączonym HDR.


Ktoś już tu pisał, ale to faktycznie wydaje się, jakby pojebali ON z OFF - u mnie na PS4 HDR jest domyślnie WYŁĄCZONY i wygląda zayebiście, a jak tylko go WŁĄCZĘ to nagle menu jest za mgłą i mlekiem.

Odnośnik do komentarza

Zacząłem szukać sposobów na szybki hajs w cyberze bo musiałem sobie na wszczep w nogi uzbierać i najszybsze okazuje się kupowanie puszek z automatów, rozkładanie ich na części i sprzedawanie. Jestem Cyberzłomiarzemem

 

Jeszcze tip jeśli ktoś trofiki robi - trzeba wrzucić aż 18 punktów w Body żeby zrobić calaka bo tyle wymaga zamontowanie Berserka w ciele. Nie można respecować punktów więc warto o tym pamiętać.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Ocelot napisał:

Obiektywnie rzecz biorąc, gra jest gównem obesranym

xDDDDDDDDDDDDDD

 

Czy mnie się zdaje, czy Ty nawet tej gry ani razu nie odpaliłeś i oceniasz wszystko na podstawie doniesień z forumka i innych internetowych źródeł?

 

Gra technicznie niedomaga, to fakt i ewidentnie nie zdążyli na grudniową premierę, ale na jakiej bazie oceniasz w tej grze całą resztę?

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Zacząłem szukać sposobów na szybki hajs w cyberze bo musiałem sobie na wszczep w nogi uzbierać i najszybsze okazuje się kupowanie puszek z automatów, rozkładanie ich na części i sprzedawanie. Jestem Cyberzłomiarzemem
 
Jeszcze tip jeśli ktoś trofiki robi - trzeba wrzucić aż 18 punktów w Body żeby zrobić calaka bo tyle wymaga zamontowanie Berserka w ciele. Nie można respecować punktów więc warto o tym pamiętać.
Odnośnik do komentarza

Walka w tej grze jest beznadziejna, przez to w ogole mi sie odechciewa zwracac uwage na bronie czy jakies craftowanie, zalozylem karabin w piatek i biegam z nim do teraz. Jakiekolwiek zasady sa niejasne, zero feelingu i kapiszony jak w jakims Falloucie, tego sie chyba nie da uratowac zadnym patchem, dobrze ze sie mozna skradac prawie wszedzie.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Voytec napisał:

Kapiszony? Niech mnie chuj. 

 

Dla niektórych będzie po prostu wszystko zle. 


bez kitu tez tego nie rozumiem, mam maturę z shooterow i gra w tym aspekcie spokojnie mnie zadowoliła i zaskoczyła, taki poziom Borderlands jak nie wyżej.

 

moze niektórzy się spodziewali jakiegos call of duty

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, suteq napisał:

A dla ciebie to chyba wszystko zawsze będzie dobre. :reggie: 

Może. I powiem Ci, że żyje się lepiej.

 

4 minuty temu, MaZZeo napisał:


bez kitu tez tego nie rozumiem, mam maturę z shooterow i gra w tym aspekcie spokojnie mnie zadowoliła i zaskoczyła, taki poziom Borderlands jak nie wyżej.

 

moze niektórzy się spodziewali jakiegos call of duty

Dokładnie tak. Destiny 2 to to nie jest ale wcale mocno nie odstaje od Borderlandsów 3, u których gunplay to 50% sukcesu gry. W tym aspekcie naprawdę dali radę a to była chyba moja największa obawa obok modelu jazdy bo nigdy wcześniej tego nie robili. Ale teraz już się tu czyta, że wszystko jest zjebane. Że questy miałkie, że postacie słabe, gunplay chujowy, że mapa zajebana.

 

Ja pierdole. Sam jestem mega wkurwiony tym co dostałem w dniu premiery i mimo poprawy w patchu dalej dużo brakuje do stanu choćby akceptowalnego jeżeli chodzi o technikalia. 2 dni się próbowałem wkręcić bo tak mnie raziły te ząbki i niska rozdzielczość. Ale coraz bardziej mnie ta gra pochłania i nie grając ciągle myślę co będę robił jak znowu konsolę odpale. Stan techniczny tej gry to jedno ale poziom detali i zajebistość wykreowanego świata się jaki się z tej gry wylewa to drugie. I nie można wszystkiego jebać w czambuł.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Voytec napisał:

Może. I powiem Ci, że żyje się lepiej.

No właśnie, a potem zamiast mieć jakieś wymagania co do produktu przymyka się oko na wszelkie niedociągnięcia przez co gry wychodzą w coraz gorszym stanie. Wspaniałe podejście. 

 

I wy chyba sobie żartujecie z tym porównaniem do Borderlandsów 3. Jak odpaliłem trójkę to gunplay był wręcz wspaniały, a to co jest w CP 2077 nijak się do tego nie umywa. Jest OK i to tyle, jak już to bliżej mu do gunplayu z jedynki aniżeli z dwójki czy tym bardziej z trójki. Jeszcze chwila i będziecie mówić, że Redzi wynaleźli koło na nowo i to najlepszy gunplay w gierkach od dekady. :rotfl: 

Odnośnik do komentarza

Na Steamie już 140 tys opinii (z czego 79% pozytywnych) i nadal około miliona graczy jednocześnie. :obama:

 

I rozumiem wszystkie zarzuty, naprawdę, ale nic się nie zmieniło w moim podejściu do gry - traktuje to jak Deus Exa, a więc otwarty świat jest dla mnie tłem dla historii, misji i postaci. Nie zamierzam nagle patrzeć jak zachowuje się policja, czy samochody poruszają się według z góry ustalonej drogi, czy npce odpowiadają mi za każdym razem inaczej. Pod tym względem, patrząc na różne filmiki, nie jest niestety najlepiej.

 

Właściwie dla mnie mapa mogłaby być wielkości Pragi z Mankind Divided i też miałbym frajdę z gry, bo fabuła jest na tyle interesująca.

 

Ogólnie w chvjową stronę poszedł ten temat, bo zamiast poczytać wrażenia (pozytywne i negatywne), to wchodzi tutaj jeden z drugim, wrzuca jakieś memy i "patrzcie chłopaki jakie gunwo, 7 lat to robili". I potem przerzucanie się tymi samymi screenami postaci, której nie doczytała się tekstura. Na szczęście ostatnio kilka stron wypada pod tym kątem nieco lepiej.

 

Cytat

No właśnie, a potem zamiast mieć jakieś wymagania co do produktu przymyka się oko na wszelkie niedociągnięcia przez co gry wychodzą w coraz gorszym stanie. Wspaniałe podejście. 

 

Gry w słabym stanie wychodzą od wielu lat. Cyberpunk nie jest ostatnią z nich. Nic pod tym względem się nie zmieniło i nigdy nie zmieni.

 

Tu nie chodzi o przymykanie oka, tylko jeśli ktoś dobrze się bawi i według niego system strzelania czy jazdy samochodem jest w porządku, to dlaczego ma twierdzić inaczej?

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, eX4cT_PL napisał:

Zgadza się, nie ma rewelacji ale jak na taka grę to jest ok.

Nie przesadzajcie, gunplay jest lepszy niż Outer Worlds, Deusach, Falloutach od Bethesdy. 

 

Gra jest naprawdę dobra jak grasz w to jak w RPG, robisz fabuł, sidequesty itp.

 

Ale kompletnie niedopracowana, Redzi chcieli za dużo i za dużo obiecali. 

 

Największe wady tej gry pojawiają się jak ktos zaczyna w to grac jak GTA (najgorsze zachowanie policji w grach ever, to się nie powinno pojawić w tej grze, ale przynajmniej jest kopalnia memów xD).

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, suteq napisał:

No właśnie, a potem zamiast mieć jakieś wymagania co do produktu przymyka się oko na wszelkie niedociągnięcia przez co gry wychodzą w coraz gorszym stanie. Wspaniałe podejście. 

 

I wy chyba sobie żartujecie z tym porównaniem do Borderlandsów 3. Jak odpaliłem trójkę to gunplay był wręcz wspaniały, a to co jest w CP 2077 nijak się do tego nie umywa. Jest OK i to tyle, jak już to bliżej mu do gunplayu z jedynki aniżeli z dwójki czy tym bardziej z trójki. Jeszcze chwila i będziecie mówić, że Redzi wynaleźli koło na nowo i to najlepszy gunplay w gierkach od dekady. :rotfl: 

To nie ma nic wspólnego z brakiem wymagań. I wcale nie przymykam oczy na niedociągnięcia i nie, nie żartuje z porównaniem do Borderlandsów. Zjadłem zęby na tej serii (może nie tak jak Square) i z tą serią budziły mi się od razu skojarzenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...