Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Te wymagania to z roku na rok są coraz wyższe i jak nie ma się poziomu detali jak z RDR2, fizyki i AI jak z GTA V, grafiki jak z The Last of Us 2 i modelu jazdy z Forzy Horizon to trzeba grę jebać.

 

Ja mam wymagania co do produktu ale też rozumiem że gry są coraz bardziej złożone i nie polegają na chodzeniu w prawo tak jak kiedyś. To tak jakby się irytować na psucie się auta z 2020 roku bo elektryka się jebie i "ooo kiedyś to było, auta niezawodne", no tak tylko że kiedyś w fiaciku elektryki nie było w ogóle.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq
12 minut temu, Bigby napisał:

Gry w słabym stanie wychodzą od wielu lat. Cyberpunk nie jest ostatnią z nich. Nic pod tym względem się nie zmieniło i nigdy nie zmieni.

A pomyślałeś dlaczego nic się w tej kwestii nie zmieniło przez ostatnie kilka lat a jest tylko gorzej? :shieeet:

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Bigby napisał:

Kilka lat? Ja pamiętam kompletnie zepsute tytuły z początku lat 2000, jak VtM Bloodlines. :reggie:

Swietny RPG, ale tam to dopiero były cyrki na premierę wszystko się wysypywało, a i tak się grało :D, po 2 latach od premiery tez, aż boje się o dwójkę, nie bede chyba mial tyle siły, żeby ograc to bez setek patchy w 2023 xD.

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, MaZZeo napisał:

Te wymagania to z roku na rok są coraz wyższe i jak nie ma się poziomu detali jak z RDR2, fizyki i AI jak z GTA V, grafiki jak z The Last of Us 2 i modelu jazdy z Forzy Horizon to trzeba grę jebać.

Prawidlowa detkecja kolizji w grze TRZY DE, niekasowanie ustawien, nie wywalanie do dashboarda, nie zawieszanie konsoli. No zaje.biscie wysokie wymagania. Powinnismy byc bardziej skromni.

Odnośnik do komentarza

Jak robi się tylko wątek główny to gra wydaje się super. Jednak wystarczy skręcić tylko w bok i zacząć się bawić traktując grę jak piaskownicę, wystarczy minuta żeby coś się zepsuło ;d 

 

Konsolowa edycja jest ewidentnie zwalona, mam chyba niecałe 3h grania i już mnie 3 razy wywaliło z gry i niebieski ekran xD W PC wersji mam 8h i zero zwiech i o wiele mniej błędów. Jednak graficznie nie wygląda to źle na PS4 pro, w miarę trzyma klatki i wygląda ok. Serio, porównując do konfiguracji na 2060S gdzie gram w okolicy 60 klatek w 1440P i wysokich ustawieniach nie jest źle. Tylko ludzi zdecydowanie mniej niż w PCtowej edycji i czasem wskakuje dziwne ziarno, gra nie jest tak ostra. W pomieszczeniach wygląda to podobnie, jedynie różnice widać na mieście. Różnice jak w większości gierek względem PCtowej wersji, W GTAV jak lecisz samolotem to też obiekty wyskakują na konsoli, tekstury nie wczytują się na czas, RDR2 też się wieszał ale nie tak często. Wersja Online do dzisiaj działa jak beta. No ale nie ma co bronić jest tragedia pod względem błędów. 

 

Za to ogromna różnica jest pod względem wczytywania tekstur czy obiektów, na konsoli to jest żart. Tak samo gra jest niestabilna. Nie pamiętam kiedy ostatni raz jakaś gierka notorycznie wywalała mnie do systemu. Pod tym względem to jest Windows 98 albo XP z początku lat 2000. Koszmar. Ale reszta to cudo :obama: Tylko mogli z tego zrobić korytarzyk bo szczerze mówiąc nie wiem po co jest to miasto, zwykły hub na misje. Gdyby to był korytarzyk na te 30h, bez błedów wydany te 2-3 lata temu to gra była by wisienką na torcie tej generacji. A tak teraz zbierają zasłużone baty. 

 

Tylko szczerze mówiąc ja się niczego więcej nie spodziewałem. Pamiętałem jak Wiesiek 3 chodził na premierę a była to najlepiej przygotowana gierka przez to studio. Wiesiek 2 na premierę też chodził jak kupa, a Wiesiek 1 był niegrywalny imo. Wiedziałem co biorę i po co. Mimo wszystkich tych wad gra mi się świetnie. Dialogi i sam wątek główny to jest topka tej generacji, jak ktoś lubi gierki RPG to polecam bo jest ich ostatnio jednak niewiele. A samo strzelanie świetne, dobrze mi się gra i czuć moc broni. 

 

Edytowane przez Ukukuki
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
20 minutes ago, Ukukuki said:

Tylko szczerze mówiąc ja się niczego więcej nie spodziewałem. Pamiętałem jak Wiesiek 3 chodził na premierę a była to najlepiej przygotowana gierka przez to studio. Wiesiek 2 na premierę też chodził jak kupa, a Wiesiek 1 był niegrywalny imo. Wiedziałem co biorę i po co. Mimo wszystkich tych wad gra mi się świetnie. Dialogi i sam wątek główny to jest topka tej generacji, jak ktoś lubi gierki RPG to polecam bo jest ich ostatnio jednak niewiele. A samo strzelanie świetne, dobrze mi się gra i czuć moc broni. 

 

W1 i W2 były grywalne dopiero jak wyszły wersje enhanced, a jedynka szczerze to chyba do dziś średnio daję radę ze względu na silnik, który nie jest przystosowany do tego typu gier, a do C77 oni chyba swój autorski silnik pisali.

Odnośnik do komentarza

Na boga budde nie róbcie sobie krzywdy robieniem tych misji z walkami na pieści. Najbardziej zjebane i zbugowane misje w tej grze. Detekcja ciosów nie istnieje praktycznie i robi się totalny random trochę jak typ trafia cie jakimś luje ogłuszaczem z kilku metrów. No i bankowo po każdej walcje trzeba gre przeładować bo się interfejs glitchuje. Hatfu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.