Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

wizualne bugi? tak są, zdarzają się raz na jakiś czas, wywalanie z gry? prawie 20 godzin i nic, restartowanie misji? jeszcze ani razu
policja do dupy? tak ale przez te 20 godzin chyba raz tylko się do mnie przyczepiła i wystarczyło z buta się przebiec
 
no ale ok...gra jest kupa bo tak forumek mówi
 
takze gra umnie:
 
10ABD96B0B6C23E1E0EBA4219FEDA0C33B4489D5
 
443B3C44495FF15F10B17EB75FDB0699AF9D0662
 
 
Tej ale temat z screenami masz w innym miejscu, rozumiem że gra na pc wygląda kozacko i nie musisz tego tutaj udowadniać co jakiś czas
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, bluber napisał:

 

Ja nikomu nie wmawiam nic, po prostu każdy ma swój obraz i tyle. Ja nie uważam, że te błędy które widziałem u siebie w grze są jakoś bardzo gamebreaking więc też nie wygłaszam takich opinii, ale widzę, że tutaj każdy bardzo emocjonalnie podchodzi do obrony kawałka kodu i swojego pudełka pod TV więc no niestety padają takie zwroty jak gównozjady xD 

 

Zwróć uwagę, że osoby, którym gra się podoba całkiem logicznie to argumentują i przede wszystkim nie obrażają innych. Natomiast hejterzy podchodzą do tematu baaaardzo emocjonalnie. Napisałbym, że wrecz dziecinnie.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem Was. Przecież nikt tu nie ma żalu do graczy, którym Cyberpunk 2077 się podoba. Wszyscy zarzucają po prostu CDP nieuczciwość względem konsolowców, a grę krytykują za bycie nierówną i w wielu miejscach anachroniczną. Wymagania były jakie były - trudno się dziwić. Mogli z tym projektem siedzieć bardziej pokornie i teraz nikt nie miałby żalu, że zrobili zabugowanego SkyrimoFallouta 4, bo byłby to po prostu kolejny SkyrimoFallout 4. Pisaliby ludzie, że brawa za odwagę, jak na pierwszy raz nieźle, ale czekamy na kolejnego Wiedźmina. 

 

Teraz niech płacą za chciwość i nieudolność w zarządzaniu. Nie widzę powodu, by się z takim, niestety, wolnorynkowym naciągactwem cackać. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, bluber napisał:

 

Ja nikomu nie wmawiam nic, po prostu każdy ma swój obraz i tyle. Ja nie uważam, że te błędy które widziałem u siebie w grze są jakoś bardzo gamebreaking więc też nie wygłaszam takich opinii, ale widzę, że tutaj każdy bardzo emocjonalnie podchodzi do obrony kawałka kodu i swojego pudełka pod TV więc no niestety padają takie zwroty jak gównozjady xD 

 

Ale wymień mi jakąś inną branżę, w której konsumenci dają tak gremialnie przyzwolenie na sprzedawanie niedopracowanego produktu? 

Ktoś znajdzie robaczka w jednym cukierku - firma ląduje na pasku TVN, wycofuje produkt i posypuje głowę popiołem i liczy się ze spadkiem przychodów. 

Komuś wybuchnie telefon to wycofywana jest cała seria a hejt za producentem niesie się przez długi czas. 

W samochodzie diagnozowana jest usterka to od razu jest akcja serwisowa i rekompensaty dla klientów. 

 

Tymczasem w gierkę bez większych bugów gra może z 10% konsumentów, ale luz, nic się nie stało, damy radę, będzie dobrze :reggie:

 

Tu nie chodzi o spiny, bo to temat o gierkach dla dzieci, ale o pewne zachowania konsumenckie, które są po prostu kuriozalne w szerszej perspektywie. 

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bigby napisał:

17 minutes in, as one of the developers is finishing up answering a question about what they will do to fix the game on last gen consoles, he tells the investor to not expect any graphical or game system type changes, as their only intent is to make the game playable from start to finish without crashing on last gen.

I to jest smutne. Nawet nie będą próbować. 

Odnośnik do komentarza
14 minutes ago, BieŃ said:
22 minutes ago, Labtec said:
wizualne bugi? tak są, zdarzają się raz na jakiś czas, wywalanie z gry? prawie 20 godzin i nic, restartowanie misji? jeszcze ani razu
policja do dupy? tak ale przez te 20 godzin chyba raz tylko się do mnie przyczepiła i wystarczyło z buta się przebiec emoji38.png
 
no ale ok...gra jest kupa bo tak forumek mówi
 
takze gra umnie:
 
10ABD96B0B6C23E1E0EBA4219FEDA0C33B4489D5
 
443B3C44495FF15F10B17EB75FDB0699AF9D0662
 
 

Read more  

Tej ale temat z screenami masz w innym miejscu, rozumiem że gra na pc wygląda kozacko i nie musisz tego tutaj udowadniać co jakiś czas

 

Sorrki zapomnialem ze tutaj jest temat tylko dla cp2077 hejtu i bólu dupy :reggie:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, MaZZeo napisał:


Ale czego się spodziewacie? Xbox i ps4 nie są z gumy, to już starocie

A chuj niech dadzą te 360p w 30 fps i będzie git. Ogólnie to dali ciała ale na pc ta gierka chyba też na mocnych procach amd nie działa zbyt rewelacyjnie więc nie wiem jak oni mieliby to zrobić żeby na tych jaguarach to wyrabiało. 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Rudiok napisał:

 

Ale wymień mi jakąś inną branżę, w której konsumenci dają tak gremialnie przyzwolenie na sprzedawanie niedopracowanego produktu? 

Ktoś znajdzie robaczka w jednym cukierku - firma ląduje na pasku TVN, wycofuje produkt i posypuje głowę popiołem i liczy się ze spadkiem przychodów. 

Komuś wybuchnie telefon to wycofywana jest cała seria a hejt za producentem niesie się przez długi czas. 

W samochodzie diagnozowana jest usterka to od razu jest akcja serwisowa i rekompensaty dla klientów. 

 

Tymczasem w gierkę bez większych bugów gra może z 10% konsumentów, ale luz, nic się nie stało, damy radę, będzie dobrze :reggie:

 

Tu nie chodzi o spiny, bo to temat o gierkach dla dzieci, ale o pewne zachowania konsumenckie, które są po prostu kuriozalne w szerszej perspektywie. 

 

Gry to nie samochody, gry to nie telewizory - przestań opisywać świat jakimiś abstrakcyjnymi porównaniami aby tylko twój obraz rzeczywistości miał sens, strasznie się dyskutuje z kimś kto się śmiertelnie obraził na gierke wideo. Gry są dość odrębnym tworem od reszty popkultury bo są nie dość że najnowszą gałęzią rozrywki, która rośnie w tak zastraszającym tempie, że też ciężko pewne rzeczy przewidzieć podczas developingu gry i tutaj po prostu ewidentnie widać złe zarządzanie projektem, które pewnie w tej sytuacji globalnej, przy pracy z domu mogło się tylko nawarstwić i mam masę współczucia dla developerów, którzy pracowali chore ilości godzin a i tak zarząd kazał im to wydać w tak niedopracowanej formie czego trochę nie jestem w stanie zrozumieć bo z jednej strony gracze płakali i grozili wręcz ludziom z CDP Red w social mediach kiedy gra została znów przesunięta a teraz płaczą i grożą bo gra została wydana w takim stanie, no nie dogodzisz xd i jasne, należy oceniać produkt w stanie takim jakim jest i chyba tak się dzieje bo póki co Cyberpunk w wersji konsolowej na metacritcu ma 50 w opozycji do wersji PC, która ma 89 to chyba jednak jest przepaść i ludzie którzy grają na blaszkach mogą diametralnie różne doświadczenie z grą i nazywanie wszystkich gównozjadami bo mimo bugów dobrze się z grą bawią jest no trochę cringowe. 

 

 

Edytowane przez bluber
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Rudiok napisał:

 

Ale wymień mi jakąś inną branżę, w której konsumenci dają tak gremialnie przyzwolenie na sprzedawanie niedopracowanego produktu? 

Ktoś znajdzie robaczka w jednym cukierku - firma ląduje na pasku TVN, wycofuje produkt i posypuje głowę popiołem i liczy się ze spadkiem przychodów. 

Komuś wybuchnie telefon to wycofywana jest cała seria a hejt za producentem niesie się przez długi czas. 

W samochodzie diagnozowana jest usterka to od razu jest akcja serwisowa i rekompensaty dla klientów. 

 

Tymczasem w gierkę bez większych bugów gra może z 10% konsumentów, ale luz, nic się nie stało, damy radę, będzie dobrze :reggie:

 

Tu nie chodzi o spiny, bo to temat o gierkach dla dzieci, ale o pewne zachowania konsumenckie, które są po prostu kuriozalne w szerszej perspektywie. 

 

 

Myślę że to kwestia kompletnego braku standardów graczy z jednej z platform. Wyobrażasz sobie żeby po 20 godzinach jazdy nowym samochodem ktoś tak usprawiedliwiał wadliwy model:

 

25 minut temu, Labtec napisał:

wysiadająca elektronika? tak są, zdarza się raz na jakiś czas, odpadające koło? prawie 20 godzin tylko raz, ktoś rodziny mi zginął w wypadku? jeszcze ani razu

samochód rozkraczył się na środku drogi? tak ale przez te 20 godzin i wystarczyło z buta się przebiec

 

Ale patrzcie hejterzy jak ładnie wygląda na zdjęciach:

 

No przecież to jest jakiś nowy poziom korporacyjnego niewolnictwa, robić im darmowy PR jak oni ruchają cię w dupę. Patrzysz po forach w USA, za granicą, wszyscy widzą błędy gry, 80% nagrań z błędami to PC, to jest główny temat rozmów, a tylko w Polsce trzeba narodową propagandę na poziomie PiS robić że na PC działa wspaniale.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem ze można Redom zarzucić kilka rzeczy ale w życiu nie nazwałbym Cybera crapem, nawet z tymi wszystkimi błędami i glitchami to gra na mocne 8 a co dopiero jak to połatają i wydadzą dodatki :fsg:


RPG a jezdzi się fajniej niż w GTA.

https://gamerdvr.com/gamer/eXX4cT/video/a383d9c2-a3ad-47af-9597-c66438b52ba1/6d9cc781-3216-40f0-a36b-737e7a76476b0

 

I ten dźwięk silnika V10 z Lexusa LFA :fsg:

Edytowane przez eX4cT_PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W sumie to oczekiwania tych co uważają tą grę za gówno są takie, że wszyscy tak powinni myśleć. To tak jakbym ja tego samego oczekiwał, bo na xsx jest spoko. I jeszcze te teksty o jakiejś obronie, przepraszam was, że się dobrze bawię. Już nie będę obiecuję. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bzduras napisał:

Ale też oddajmy cesarzowi co cesarskie, żeby uruchomić tę grę w jakimś znośnym framerate to trzeba fikołków odpierdolić więcej niż na olimpiadzie z fikołków. Robisz fixy, alokujesz pamięć, edytujesz exe przez hex editor tylko po to, żeby odkryć, że nic się nie zmienia? A, no tak - włącz grę z katalogu, a nie przez Steama to zobaczysz efekty xD Technikalia w tej grze to jest poziom poniżej Bethesdy, Ubisoftu i Gearboxa z czasów Aliens: Colonial Marines razem wziętych.

  

3 godziny temu, Bzduras napisał:

Moddersy xD Edytowanie pliku i wpisanie "10GB" zamiast "1530MB" to niezły modding. Gra ma tragiczne technikalia, przebijają tym nawet Bethesdę i Ubisoft jeśli edycja jednego csv daje tak ogromny boost do wydajności.

 

A przy okazji odpalając grę z exe pamięta moje ustawienia języka, ale już przez Steama nie :pawel: Kabaret, panie.

  

5 godzin temu, Bzduras napisał:

A ja dodam od siebie, że jeśli ktoś korzysta z wersji Steamowej to te poprawki są tylko i wyłącznie placebo...

 

...do czasu odpalenia gry przez exe z folderu gry. Testowane na tej samej miejscówce (przed mieszkaniem V), gra włączona przez Steam - zero zmian, fpsy trzymały się około 35, włączone przez exe - fpsy skoczyły do 50-55 w dosłownie tych samych okolicznościach przyrody :pawel:

  

W dniu 11.12.2020 o 11:49, Bzduras napisał:

Jest to prawda, nie ma co się oszukiwać. Przez uparte pchanie tego na poprzednią generację, gdzie (z tego co tutaj postujecie i z tego, co rozmawiam z ziomkami grającymi na PS4 Pro) ta gra nie powinna w ogóle się ukazać ciężar dyskusji o CP przeniósł się z nierealistycznego hajpu na niewyobrażalny wręcz zawód. Tym bardziej, że historia zna gierki, które zaczynały żywot na jednej platfomie, a kończyły go na następnej (The Last Guardian chociażby miał być jeszcze na PS3, wylądował na PS4, a i tak na bazowej wersji konsoli rusza się jak gówno). Słupki sprzedaży wzięły górę i wyszło jak wyszło. Zostaje tylko powiesić psy na CDPR za tę monsturalną wtopę i refundować/nie kupować tego tytułu w przypadku posiadania PS4/X0 w wersjach amator.

 

Ech, Ci białorycerze i niewolnicy koroporacji, tylko by polską firmę chwalili pod niebiosa i złego słowa nie powiedzą, tak im patriotyzm oczy przysłonił :/

Odnośnik do komentarza

Ten temat to parodia dla kogoś kto ma kompletnie w chuyu tą grę xd

Jedni przekonują drugich,że gra jest spoko i da się grać , drugi obóz na siłę próbuje przekonać tych pierwszych ,że nie można się dobrze bawić w tej grze i bo błędy,bo coś tam 

Skrajność w skrajność xd

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...