Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz moda na internecie na hejt, na Reddit karma poleci ostro w gore jak walniesz filmiki z glitchami, youtuberzy zabijają się żeby na sile wyszukać bugow bo to $$ będzie

 

owce na metacritic dają 0 dla CP2077 wersji PC bo....wiecie inni daja i jest moda na to

 

 

bawic sie dobrze w gierce co ma kilka rzeczy do poprawki i nadrabia innymi? .....żarty jakieś!

Odnośnik do komentarza

Ja bym mimo wszystko chyba na nextgena kupił po łatce. Chyba w pierwszym kwartale 2021 ma się ukazać? Na pewno będzie dużo lepszy odbiór gry, poprawią grafikę i pewnie też płynność. Chyba, że ktoś ma mega hajp na tytuł i nie da rady wyczekać to wiadomo i teraz będzie dało radę to ograć na ps5/xsx z niezłym odbiorem.

Edytowane przez flavio
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, flavio napisał:

Chyba w pierwszym kwartale 2021 ma się ukazać?

 

Nie liczyłbym na to. Na luty 2021 to dopiero zapowiedzieli drugi patch na aktualną wersję, a chuj wie czy to będzie ostatni, a na razie chcą tą załatać. Patch na nowe konsole to pieśń przyszłości. Będzie dobrze jak w ogóle wyjdzie w 2021 :)

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza

 

Cytat z transkryptu rozmowy z inwestorami, gdzie pada info, że Sony i Microsoft klepnęli certyfikację bo Redzi obiecywali, że wszystko naprawią na premierę.

 

Całość tutaj => https://www.cdprojekt.com/en/wp-content/uploads-en/2020/12/call-transcript_en.pdf  (Wordpress :wub:)

 

 

Cytat

First – your question was about the focus and the cause of ours ignoring, so to speak, the shortcomings of the current-gen version. It is more about us looking – as was previously stated – at the PC and next-gen performance rather than current-gen. We definitely did not spend enough time looking at that. I wouldn’t say that we felt any external or internal pressure to launch on the date – other than the normal pressure, which is typical for any release. So that was not the cause. In terms of the certification process and the third parties – this is definitely on our side. I can only assume that they trusted that we’re going to fix things upon release, and that obviously did not come together exactly as we had planned.

 

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MatekDM napisał:

 

Oszukiwać się XD pograj w to gościu, to się przekonasz że akurat pod tym względem Cyberpunk jest bezkonkurencyjny ;)

Nie wiem, może gram w inną grę, ale główna fabuła nie jest niczym szczególnym a jestem pod koniec drugiego aktu. O wiele ciekawsze są chain questy dla takich postaci jak Panam czy Judy. 

 

  

Godzinę temu, MaZZeo napisał:

Załóżcie może sobie oddzielny temat gdzie będziecie sobie hejtować CD red do woli i nie dopierdalajcie się do ludzi którzy dobrze się bawią.

No i oczywiście zawsze ta sama sytuacja gdzie najwięcej do powiedzenia mają teoretycy-gawędziarze ale spróbuj robić to samo w temacie ich ukochanej gierki to szpagaty robią co chwilę. :ragus: 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gregorius napisał:

Czy ktoś w swoim buildzie idzie w siłę fizyczną?Ma to rzeczywiste przełożenie na forsowne otwieranie drzwi bo od wielu się odbijam?

Ja idę ale tam jest często tak, że jak nie możesz jakiś drzwi otworzyć to albo są inne drzwi, które otworzysz siłowo i tak tam wejdziesz, albo jakieś wejście przez dach, otwarte okno itd., trzeba trochę pokombinować. 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj znów grałem do 4:00 rano. 50h na liczniku i gra nadal zaskakuje wątkami pobocznymi które są na poziomie głównego wątku (jeszcze go nie skończyłem). 
 

Braindęsy to „wiedźmińskie zmysły” w innej formie, oglądanie nagrania jest mega przyjemne, po tym szukanie wskazówek już mniej fajne ale nadal spoko. Wczoraj w misji Rivera był jeden Braindance którego nie zapomne na długo - David Lynch style. 
 

Redzi jedak w warstwach fabularnych nigdy nie zawodzą. 
 

Wczoraj podczas innego side questa miałem doznania jak w zakończeniu Krwi i Wina, aż wykrztusiłem „jaaaa pierrdole” pod nosem. 
 

Wykreowali wspaniały świat. Miasto to najlepsze co widziałem w gierkach. Ostatnio taki opady szczeny miałem grając w Bloodborne. Co chwile robie zdjęcia, gapie sie, podziwiam i powolutku bujam sie nocą swoim Delamainem czując sie jak w Blade Runnerze. Po patchach dajcie tej grze szanse bo naprawdę jest warto. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Cedric napisał:

 

Cytat z transkryptu rozmowy z inwestorami, gdzie pada info, że Sony i Microsoft klepnęli certyfikację bo Redzi obiecywali, że wszystko naprawią na premierę.

 

Całość tutaj => https://www.cdprojekt.com/en/wp-content/uploads-en/2020/12/call-transcript_en.pdf  (Wordpress :wub:)

 

 

 

A mogli się skupić na wersjach na PS4 i XOne. Wyszlifować je do bólu, żeby działały najlepiej jak się da. Wiadomo, że XSX i PS5 pociągnęłyby tę wersję bez problemu dodając trochę mocy od siebie i doprawdy nikt nie miałby żadnych pretensji. Wilk byłby syty i owca cała a tak mamy szambo i teraz się trzeba tłumaczyć przez kilkoma milionami graczy z konsol PS4 i XOne. 

 

To tylko pokazuje jak strategia w tworzeniu tak wielkich gier jest ważna i każdy aspekt musi być przemyślany i przedyskutowany. Ale jeśli na końcu każdego równania widzi się tylko $$$ to potem mamy takie wpadki, które będą się ciągnęły z CDPR przynajmniej kilka miesięcy jak nie dłużej a przy kolejnej ich grze (Wiedźmin 4 czy nie) wielu będzie się zastanawiać dwa razy i czekać na opinie graczy zanim powierzy im swoją kasę. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy fabula jest jakas wybitna? No nie powiedzialbym, nie ma tu niczego na poziomie questu z Baronem, nie ma niczego jakos szczegolnie zaskakujacego. Jeszcze co prawda nie widzialem zakonczenia ale nie spodziewam sie niczego specjalnego. Poboczne questy dla kilku postaci sa bardzo dobre. Najbardziej mnie boli to ze main quest jest na 20h.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...