Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Rudiok napisał:

 

A co mają na to powiedzieć rzesze oszukanych ludzi z konsolami, którzy skuszeni reklamami i nawet wersjami specjalnymi kupili jednak gierkę z kredytem zaufania dla twórców a okazała się parującym kasztanem? 

To, co do tej pory - wkurwiają się na Redów, i słusznie, że dostali półprodukt. I co ja mam z tym zrobić? Przekazuję swoje odczucia względem gierki na forum o gierkach w internecie, tylko tyle.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bigby napisał:

Mogą mówić co chcą i mają prawo być oburzeni na CDP.

 

Tylko nie chodź i nie wmawiaj nam, że się oszukujemy i wybielamy grę/studio, skoro nam się podoba. Na PC, powtarzam. 

 

Ale ja nikomu nic nie wmawiam. Co ty kolego taki snowflake? 

 

Po prostu wyrażam zdziwienie, że gracz konsument jest jakąś inną kategorią. Jakbyś kupił tv, który co 2 godziny się sam wyłącza, poszedł do kina na film, który urywa się co 15 minut, albo kupił auto, które po każdych 200 km staje w miejscu to też byś chwalił, że jednak obraz fajny, fabuła spoko i siedzenia wygodne? O tym mówię. 

Odnośnik do komentarza

Bigby, Bzduras - ale czego Wy nie rozumiecie? Konsolowe płaczki dostały skopaną wersję, którą nie mogą się cieszyć, więc Wy - grający w w miarę solidną wersję na PC - z automatu też nie macie prawa cieszyć się grą. No po prostu nie macie, gra jest słaba i koniec tematu, a to że na Waszym sprzęcie śmiga elegancko, że fabuła jest fajna, że muzyka miło pieści uszy i że klimacik wylewa się z monitora to nieważne. JAK ŚMIECIE W OGÓLE SĄDZIĆ, ŻE JEST INACZEj!!

 

A tak bez sarkazmu, to rozumiem cały hejt na CDP, bo chłopaki sobie na to zasłużyli, ale może jednak dajcie się innym cieszyć gierką i skończcie już te smutne wywody. Większość z tych jęczydup pewnie nawet gry nie odpaliła, ale oczywiście wszystko wiedzą najlepiej.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, MaZZeo napisał:

Wpierw ludzie sobie wmówili i oczekiwali mesjasza który będzie najlepszy w każdym aspekcie (wina tez CD red który też tak się obrazował), a teraz jest przegięcie w druga stronę i sugerowanie ze gra nie działa i jest zjebana pod każdym względem.

Ale to nam przecież CDPR wmawiał swoimi zapowiedziami. :frog:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rudiok napisał:

 

Ale ja nikomu nic nie wmawiam. Co ty kolego taki snowflake? 

 

Po prostu wyrażam zdziwienie, że gracz konsument jest jakąś inną kategorią. Jakbyś kupił tv, który co 2 godziny się sam wyłącza, poszedł do kina na film, który urywa się co 15 minut, albo kupił auto, które po każdych 200 km staje w miejscu to też byś chwalił, że jednak obraz fajny, fabuła spoko i siedzenia wygodne? O tym mówię. 

 

Twoje posty mówią co innego. Nie Tobie oceniać co się komuś podoba. A już sugerowanie, że ktoś jest "gownozjadem" jest nie na miejscu.

 

Gdybym miał grę na Xboxa czy Ps4 - ok, oburzylbym się równie mocno i robił refunda jak reszta. 

 

Mam jednak przed oczami inną, świetnie wyglądającą wersję, grając w którą nie napotkalem zbyt wielu bugow. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bigby napisał:

 

Twoje posty mówią co innego. Nie Tobie oceniać co się komuś podoba. A już sugerowanie, że ktoś jest "gownozjadem" jest nie na miejscu.

 

Gdybym miał grę na Xboxa czy Ps4 - ok, oburzylbym się równie mocno i robił refunda jak reszta. 

 

Mam jednak przed oczami inną, świetnie wyglądającą wersję, grając w którą nie napotkalem zbyt wielu bugow. 

 

Niestety ale ta branża tak się zachowuje dając swoim portfelem przyzwolenie na robienie niedopracowanych gier i unikanie za to jakiejkolwiek odpowiedzialności. Dla mnie to bycie gownózjadem, dla ciebie normalka, możemy się różnić w opinii. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Rudiok napisał:

 

Ale ja nikomu nic nie wmawiam. Co ty kolego taki snowflake? 

 

Po prostu wyrażam zdziwienie, że gracz konsument jest jakąś inną kategorią. Jakbyś kupił tv, który co 2 godziny się sam wyłącza, poszedł do kina na film, który urywa się co 15 minut, albo kupił auto, które po każdych 200 km staje w miejscu to też byś chwalił, że jednak obraz fajny, fabuła spoko i siedzenia wygodne? O tym mówię. 

 

Ale błędnie zakładasz, że wszyscy mam ten sam TV, który sam się wyłącza. 

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem tej dyskusji, gra byłaby bardzo dobra gdyby nie błędy techniczne. Komu błędy przeszkadzają może grę zwrócić lub poczekać na patche ew. upgrade sprzętu na na nextgena(tak jak ja). A kto nie ma błędów lub mu tak rażąco nie przeszkadzają bawi się bardzo dobrze i czerpię z tego przyjemność. :dunno:

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, bluber napisał:

 

Ale błędnie zakładasz, że wszyscy mam ten sam TV, który sam się wyłącza. 

 

Tak, to był duży skrót myślowy, ale chyba rozumiesz do czego piłem. Nikt by nie robił żadnej burzy jakby bugi dotykały kilku procent graczy, ale obecnie tematy z bugami to niedługo osiągną rekordy oglądalności w internetach. Możemy wmawiać sobie i innym że PCmasterrace ale zmiana platformy magicznie bugów nie zlikwiduje. 

Odnośnik do komentarza

wizualne bugi? tak są, zdarzają się raz na jakiś czas, wywalanie z gry? prawie 20 godzin i nic, restartowanie misji? jeszcze ani razu

policja do dupy? tak ale przez te 20 godzin chyba raz tylko się do mnie przyczepiła i wystarczyło z buta się przebiec :lol:

 

no ale ok...gra jest kupa bo tak forumek mówi

 

takze gra umnie:

 

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1653348939362539998/10ABD96B0B6C23E1E0EBA4219FEDA0C33B4489D5/

 

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1653348671838099480/443B3C44495FF15F10B17EB75FDB0699AF9D0662/

 

 

Odnośnik do komentarza

Z ostatniej chwili: jest już oficjalne stanowisko specjalistów z forum Psx Extreme. Nasi eksperci w dziedzinie giereczek dla dzieci doszli do wniosku, że nie wolno pisać o Cyberpunku w żadnych pozytywach i nie daj boże mówić otwarcie, że komuś dobrze się w to gra, niezależnie od ogrywanej wersji. Za złamanie zasady grozi zwyzywanie od białorycerzy, lamusów i gówna.

 

Gracze konsolowi, którzy tak jak gdyby nigdy nic mimo bugów i kiepskiej kondycji technicznej Cyberpunka właśnie chcieli napisać coś miłego o grze:

 

 

spacer.png

 

 

 

 

 

Edytowane przez Josh
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Rudiok napisał:

 

Tak, to był duży skrót myślowy, ale chyba rozumiesz do czego piłem. Nikt by nie robił żadnej burzy jakby bugi dotykały kilku procent graczy, ale obecnie tematy z bugami to niedługo osiągną rekordy oglądalności w internetach. Możemy wmawiać sobie i innym że PCmasterrace ale zmiana platformy magicznie bugów nie zlikwiduje. 

 

Ja nikomu nie wmawiam nic, po prostu każdy ma swój obraz i tyle. Ja nie uważam, że te błędy które widziałem u siebie w grze są jakoś bardzo gamebreaking więc też nie wygłaszam takich opinii, ale widzę, że tutaj każdy bardzo emocjonalnie podchodzi do obrony kawałka kodu i swojego pudełka pod TV więc no niestety padają takie zwroty jak gównozjady xD 

Odnośnik do komentarza

Steam cenzuruje oceny xD a to ciekawe, jak RDR 2 na PC był początkowo kasztanem to tez cenzurował?

 

zajebiscie jest sprowadzać grę do poziomu bagna jeśli za mianownik bierze się wyłącznie zachowanie policji albo korków na ulicach, pytanie tylko czy rzeczywiście ktoś chciał kupić Cybera po to by napierdalac do aut z rakietnicy na środku autostrady.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...