Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Dud.ek napisał:

Kolejne głupie pytanie, jak sie mam zabezpieczyć przed przeciążeniem? Kto to w ogole robi, zwykły przeciwnik?

Netrunner, pojawia się na mapie na żółto podczas wgrywania Ci hacka. Załatwienie go to podstawa w każdej walce, w której się pojawia.

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
3 godziny temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Dałeś 8/10 grze zawierającej mnóstwo mechanik, która, sądząc że przechodziłeś na Jana albo na skradanie, do żadnej z tych mechanik Cię nie zachęciła. Oh, really? :D 

Na Jana bo fajnie mi się strzelało a potem dla odmiany po cichaczu ale dlatego bez hakowania bo za łatwo by było, poza tym lubię klasyczne skradanki tj. hitman, splinter, thief a tutaj można było kombinować np. miałem jedną misję żeby wykraść dane, komp był na pierwszym piętrze, okno otwarte, stoi jakiś typ w nim, to z budynku naprzeciwko strzał ze snajperki z tłumikiem, sus przez okno po dane i ucieczka. Jeden denat misja wykonana, nie wykryty. Oczywiście AI tylko to ułatwia, chociaż w niektórych misjach nie dało się bo na małej powierzchni stało np. 6 typów. 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Soul napisał:

Jeszcze co do AI to jedną rzecz trzeba pochwalić, typy wzrok mają świetny, czasami wystarczy tylko na chwile pokazać głowę i już Cię widzą, nie biega im się przed oczami jak to w nie których grach. 

 No to swietne AI xD Zwlaszcza, ze w temacie padaly informacje ze bieganie przed oczamj jak najbardziej wystepuje.

Odnośnik do komentarza

Najlepsze AI to jest jak mam już legendarne wszeczepy pełne legandarnych hacków i inteligencje na maks. Staje sobie przed miejscem misji, łamanie protokołu, legendarne wyświetlanie interfejsów przez co nie dość że wyświetla mi się kazdy wróg to jeszcze przez ściany można ich namierzać hackami. Przez to mogę wybić sobie wszystkich w dwie minutki tylko wskazując cele a potem wejść na miejsce misji jak do siebie i zgarnąć cel xd. Nawet w grach o superbohaterach nie czułem się takim nietykalnym kozakiem, bo AI tutaj nie potrafi się w żaden sposób obronić. Najlepsze że w ten sposób przez przypadek zrobiłem również misje skradankowe np. w kasynie Tigersów, gdzie mogłem wejść i chodzić jako cywil i gadać z ludźmi, a tak wybiłem sprzed wejscia całą ochronę a barmani stoją między ciałami i kucającymi cywilami jak gdyby nigdy nic i pytają co podać :) Powinny być np. jakieś firewalle oprocz kamer i wieżyczek ktorych sie nie da zdalnie wyłaczyć, a chronia wrogów w pomieszczeniach, co by zmuszało do osobistego skradania sie po lokacjach. Albo AI potrafiące odbijać jakoś te ataki, np. po ataku by nas od razu namierzali jak netrunnerzy. Zmieniam sobie styl gry teraz na piesci goryla i bicie wrogów po ryjach bo to chuj nie zabawa, łatwiej niz jakbym grał na kodach.

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza

Gra skonczona. A jedak!  Po 66h jest to top 3 tego roku (po Tlou2 i FFVIIR). Prawdziwy rollercoaster emocji. Gra ma tak wiele znakomicie zrobionych rzeczy: fabuła, misje poboczne i glowne, niesamowici NPC i fenomenalna oprawa audiowizualna (PC z RTX 3080) rozwoj postaci, wiele możliwości jaki daje, ze po prostu można jej wybaczyć jej stan techniczny (swoja drogą patche 1.05 i 1.06 na których gralem byly o niebo mniej obfite w glitche i bugi). 

Gdyby jeszcze AI bylo lepsze i właśnie były te ostatnie szlify to na pewno byloby top 2 tego roku, a kto wie moze zawalczylaby z Tlou2 o koronę. 

 

Na pewno wrócę ograć inne zakończenia, dokonczyc poboczne aktywności (zostały mi kontrakty głownie) i oczywiscie czekam na DLC lub NG+ w przyszłości.

 

Redzi dowiezli, ale oczywiście jak chyba każdy, oczekiwałem jeszcze więcej (szczegolnie w warstwie technicznej).  

 

 

Moja ocena zajebistości: A (gdzie S- god tier, F- kaszalot).

Edytowane przez KrYcHu_89
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
13 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Gra skonczona. A jedak!  Po 66h jest to top 3 tego roku (po Tlou2 i FFVIIR). Prawdziwy rollercoaster emocji. Gra ma tak wiele znakomicie zrobionych rzeczy: fabuła, misje poboczne i glowne, niesamowici NPC i fenomenalna oprawa audiowizualna (PC z RTX 3080) rozwoj postaci, wiele możliwości jaki daje, ze po prostu można jej wybaczyć jej stan techniczny (swoja drogą patche 1.05 i 1.06 na których gralem byly o niebo mniej obfite w glitche i bugi). 

Gdyby jeszcze AI bylo lepsze i właśnie były te ostatnie szlify to na pewno byloby top 2 tego roku, a kto wie moze zawalczylaby z Tlou2 o koronę. 

 

Na pewno wrócę ograć inne zakończenia, dokonczyc poboczne aktywności (zostały mi kontrakty głownie) i oczywiscie czekam na DLC lub NG+ w przyszłości.

 

Redzi dowiezli, ale oczywiście jak chyba każdy, oczekiwałem jeszcze więcej (szczegolnie w warstwie technicznej).  

 

 

Moja ocena zajebistości: A (gdzie S- god tier, F- kaszalot).

Dziwny ten twój system oceniania gdzie oceny maleją od A do f a potem s. 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
2 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

A co w tym dziwnego to 7dmio stopniowy Japoński system oceniania ;). Poczytaj na wiki :). Pozdro

A jak japoński to nie mam pytań ;), 

myślałem, że mandżurski. 

Odnośnik do komentarza

U mnie 100h pękło, fabuła skończona. Końcówka pozytywna na maksa dzięki moim wyborom w końcu. W Więc Winie 3 za pierwszym przejściem miałem najgorsze. W pewnym momencie bałem sie dotykać klawiatury gdy byłem w pewnym miejscu i rozmawiałem co dalej. Autentycznie sie przeraziłem tym, co dalej może sie stać

 

Zauważyłem wiele rzeczy, które nie grają w CP, wymaksuję zadania i kontrakty to wysmaruję tłustego posta. Niestety nie jest to 10/10 na jakiego był kreowany Cyberek. Jest to zajebista gra ale chujowy produkt

Edytowane przez Kron997
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.