Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Niezbyt imponująca ta lista bugów, chociaż jest tam kilkanaście to tylko jeden z wielu jakie mi się przytrafiły. Ja mam dwie dzielnice nieukończone bo mam zbugowane zlecenia od fixera.

 

No nic, lecimy z tematem, dam znać jak mi wyjebie konsole albo skasuje sejwy :)

 

Edit. klasycznie 16,9 gb

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza

Na XSX wyglądało to już dobrze, a teraz działa znacznie lepiej - m. in. framerate jest o wiele bardziej płynny. 

 

Duży postęp w porównaniu hotfixów z grudnia, oby tak dalej. 

 

P.S. Jak ktoś oczekuje, że ktoś naprawił policję i inne duperele związane z AI to niech zapomni - CDPR nawet tego nie tknie póki pozostałe bugi nie zostaną w większości wyeliminowane. 

Odnośnik do komentarza

Pomóżcie pls. Mam rozbój w toku w miejscu Medeski Gas Station - wszyscy wybici, skrzynka opróżniona a i tak pokazuje jako niezaliczone. Raz w necie gdzieś ktoś zgłaszał podobny problem, ale poza tym cisza. Już się ucieszyłem bo podobny problem jest opisany jako rozwiązany w patch’u 1.1, ale dupa, nie pomogło. Mieliście coś takiego?

Odnośnik do komentarza

Z tego co czytalem w opiniach na forum CDP pod patchem to chyba nadal szkoda wyciągać grę z piekarnika i próbować zakalca. Niech patche 1.2, 1.3, 1.8. 21.37 w końcu połatają większość rzeczy, dodadzą szczatkowe AI plus wsparcie dla mocy przerobowych next genow (60fps wraz z RT, 4K, haptic feedback, triggery oporowe), jakies DLC fabularne i wtedy na świeżo wchłonę te historie ponownie (moze nawet dla odmienionych doznan z dubbem PL  :geek:).

 

No i jeszcze jakby ich projektanci od mechanik przeprojektowali troche skille to w ogóle. Rzut nożem ktory znika na stałe? Po wuj to, powinno być wyciąganie noży (chociazby z szansą 50% czy coś). Może jakieś takedowny zamiast nudnego duszenia? Autorozmontowywanie śmieci, ktorego nie idzie wyłączyć przez co poza puszkami za 1 zeta rozkladane są tez naszyjniki za €750? Exploity z nieskończonym doświadczeniem? Brak możliwości podnoszenia przedmiotow, ktore utknęły w teksturze? 

 

Jeszcze długa droga, dlatego chcę jak najdłużej poczekać by doświadczenie było znowu świeże.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy po wypuszczeniu tych DLC nie okaże się, że za jakiś czas nie będzie do nich potrzeba wydawania patcha... ;) Jeszcze nie grałem ale tak szybkim rzutem oka na listę zmian to wcale nie jest ona jakaś imponująca. Z tego co ja zrozumiałem z występu gościa z CDP i dostępnego screena z prezentacji to w styczniu miał być wydany ten patch, a potem w lutym 1.2 i CDP miało skupić się na DLC i next-gen patchu. Z tego co teraz czytam, to patch 1.1 i 1.2 nie załatwią całkowicie sprawy i już mówi się o 1.3 i następnych... Słabo to wygląda.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze wg postow z forum CDP: załatano quest główny od Takemury, ktory nie dzwonił z misją mimo że czas w grze juz upłynął i wszystko inne fabularne zostało zrobione. 

 

No to naprawili wymuszając trigerowanie calla od niego, ale Takemura nic nie mówi, tylko dzwoni i cisza xD Taki sredni fix bym powiedział.

 

Troche tak jakby CDP robili systemy bankowe i klient by składał skargę, że widzi cudze saldo, to zalataliby to fixem CSSa, aby kwoty nie było zbytnio widać na ekranie.

 

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza

No i koniec. Właśnie mi się zainstalował ostatni patch 1.10 na ps5 i gra jest niegrywalna. Do wczoraj świetnie się bawiłem i było kilka bugów w ponad 40h grania, ale nic by mnie zniechęcić. Telefon od Takemury nie znika z ekranu i nie da się kontynuować gry. Wgrałem misję wcześniej, zrestartowałem konsole. Wgrałem grę kilka razy, zawsze to samo w momencie telefonu od Takemury. Dziękuję i odkładam grę do odwołania. 

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...