Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Dud.ek napisał:

Ruch uliczny to najzabawniejsza rzecz jaką widziałem w grach od lat. W Gta 3 były tylko światła.... na ps2. 

 

 

W następnym update osłabią przybliżenie lunet snajperskich i wszystko będzie dobrze.

 

 

 

 

 

34 minuty temu, marbel007 napisał:

Zastanawiam się czy jest jakikolwiek sens kupić na XOX. Jakoś nie widzę potrzeby na razie brać Series X...

 

22 godziny temu, Banan91PL napisał:

Polowe przeszedłem na xox i odpalając grę na xsx stwierdzam ze na xox jest dramat teraz czerpie jakaś przyjemność z gry

 

Edytowane przez Boomcio
Odnośnik do komentarza

A jednak dziś wróciłem i w sumie nie jest źle po tych update'ach. W sensie - nie widze różnic pomiędzy 1.06, a tym co jest obecnie (na PS4).
Znów gra mi się spoczko, ale muszę przestać się szwendać i znów pchnąć fabułę do przodu. Dialogi i naturalność w ich "delivery" to chyba największy plus tego tytułu.

Odnośnik do komentarza

Na PC z każdym kolejnym patchem jest coraz gorzej - nie dość graficznie gra obniżyła loty (pojawiające się oświetlenie tekstury przed nosem), płynności nie zyskała za grosz, to jeszcze mam chyba 5 razy więcej błędów niż jak zaczynałem przygodę.

Całe szczęście miałem już ostatnią misje przed sobą. No szkoda, bo dla mnie sama fabuła, postacie, zakończenie na najwyższym poziomie. Chyba na tym powinni się skupić następnym razem. Nie wymyślać od nowa silnika, bo do tego się nie nadają tylko jednać zajebista fabule na jakimś epicu czy innym frost bajcie. Chcieli zrobić wszystko od podstaw i programistycznie się wyłożyli. Ewidentnie projekt ich przerósł.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, easye napisał:

Na PC z każdym kolejnym patchem jest coraz gorzej - nie dość graficznie gra obniżyła loty (pojawiające się oświetlenie tekstury przed nosem), płynności nie zyskała za grosz, to jeszcze mam chyba 5 razy więcej błędów niż jak zaczynałem przygodę.

Całe szczęście miałem już ostatnią misje przed sobą. No szkoda, bo dla mnie sama fabuła, postacie, zakończenie na najwyższym poziomie. Chyba na tym powinni się skupić następnym razem. Nie wymyślać od nowa silnika, bo do tego się nie nadają tylko jednać zajebista fabule na jakimś epicu czy innym frost bajcie. Chcieli zrobić wszystko od podstaw i programistycznie się wyłożyli. Ewidentnie projekt ich przerósł.

Dobrze, że już dawno skończyłem na xsx bo niedługo ta wersja to będzie chodzić jak ta z base konsol. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Wredny napisał:

Nie wiem, czy to po tych ostatnich patchach, czy mi się coś ubzdurało, ale dałbym sobie łeb uciąć, że miałem dużo lepiej wyczyszczoną mapę, a teraz jakby znów nayebauo mi na niej znaczników, pytajników i ogólnie jest tego tak wiele, że aż mi się grać odechciewa.

 

Nie trzeba czyścić tych znaczników żeby skończyć tą gierkę :lapka:

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie unikam tych pobocznych znaczników bo nigdy za tym nic się nie kryje tylko trochę takie sztuczne wydłużanie rozgrywki. Jedna gra jaką wyczyściłem to Wiedźmin 3 bo tam pod pytajnikami czasem były fajne poboczne misje. W 2077 zrobiłem tylko główny wątek i wszystkie poboczne misje z fabułą oprócz jednej która mi się wykrzaczyła i niestety nie mam jej jak zrobić. 

Odnośnik do komentarza

XD Nie ma opcji nawet na darmowe duże DLC. W czasach W3 się buliło za dodatki jak jeszcze takimi obrosłymi w piórka korposzczurami nie byli. Ta gra mimo, że ma ogromno problemy, to za dobrze się sprzedała. Nie odpuszczą takiej kasiory za dodatki :D Nie ma opcji. Połatają do końca roku. Będą pochwały od Digital Foundry i innych sprzedajnych pismaków, gracze zapomną i potem przyjdzie pora na DLC fabularne. Płatne.

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Donatello1991 napisał:

XD Nie ma opcji nawet na darmowe duże DLC. W czasach W3 się buliło za dodatki jak jeszcze takimi obrosłymi w piórka korposzczurami nie byli. Ta gra mimo, że ma ogromno problemy, to za dobrze się sprzedała. Nie odpuszczą takiej kasiory za dodatki :D Nie ma opcji. Połatają do końca roku. Będą pochwały od Digital Foundry i innych sprzedajnych pismaków, gracze zapomną i potem przyjdzie pora na DLC fabularne. Płatne.

Sugerujesz, że Digital Foundry jest sprzedajne ze swoimi testami jakości produktu? 

Edytowane przez LukeSpidey
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...