Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj spadł na mnie przywołany samochód, innym razem jechał w barierce, a kolejnym zamiast do mnie, pojechał w przeciwnym kierunku. Pojazdy AI znikają w miarę zbliżania, doczytywanie obiektów to poziom komórkowego GTA na najniższych detalach, a elementy interfejsu zostają zamiast zniknąć. 

Przenikam przez NPC, rozmówca nie ma głosu i ruchu ust do tego zastygnął w dziwnej pozie, a później się zawiesił (a miał wsiąść do auta) na co pomogło czterokrotne przeładowanie gry. 

Przedmiotów nie mogę podnieść, stojące auta zapadają się w gruncie, a dwójka npc ma w dupie wybuch 2m za ich plecami. 

 

I to wszystko w trakcie niecałych 90minut grania.

Ride to Hell był jednak mniej zabugowany :D

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

Noo taka "duszność" jest świetna i do cyberpunkowej estetyki pasuje jak znalazł, ale też się nie dziwię że tego nie zaimplementowali, bo przy tylu problemach technicznych nikt by nie uwierzył, że to świadoma decyzja artystyczna, a nie maskowanie niedoróbek xd

Odnośnik do komentarza

No właśnie z tym pyłem zawieszonym w powietrzu zaraz byłyby głosy, że zabieg maskuje doczytywanie się tekstur (co w sumie wyszłoby gierce na plus chyba :D ) jak kiedyś w Vice City.

Po Night City nie miałem okazji połazić ale po obejrzanych gameplay'ach jakoś miasto za dnia nie przemawia do mnie. Wydaje mi się, że taci sporo ze swojej magii. Coś jak Arkham City. No kto grałby za dnia? Może tylko Badlands mogłyby dziać się za dnia. 

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą o jakim upqgradzie głównie myślą gracze na nowe konsole? Moim zdaniem zostanie podbita co najwyżej rozdzielczość, stałe 60fps i po prostu w miarę naprawiona gra. Z ich talentem do konsol to dodanie RT będzie mega wyzwaniem i dropem do 30fps. Tutaj po prostu jak już ogarną w miarę, to nastawić się na historię, fajne miasto i spoko dodatki. Muza jest super. Reszty na pewno nie zmienią. Jak fizyka, interakcja z npc, al, czy policja. Musieli by grę od nowa robić, co jest niemożliwe.

Odnośnik do komentarza

Ja przerwałem granie jakiś czas temu (na 1.06) i teraz boję się wrócić, bo co chwila czytam, że wyższe patche cos spyerdoliły.
A było już naprawdę zacnie i na ch#j to było ruszać? :gayos:
Tzn wiem, że coś na PS5 było z zawieszaniem sprzętu, ale jeśli takie rzeczy nie dzieją się ani na PS4, ani na XBOXach to coś z tym koślawym małżem jest nie tak :reggie:

  • Haha 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mogli by udostępnić ten kod źródłowy zamiast samemu babrać się w technikaliach, z którymi nie za bardzo jak widać sobie radzą. Modderzy szybko by naprawili wszystkie niedoróbki gry i mielibyśmy kolejną grę Redów, której wersję kolekcjonerską Duda mógłby dać w prezencie nowemu prezydentowi elektowi USA aby wzmocnić przyjaźń i współpracę między narodami ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...