Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Nie leć na fabrycznych za żadne skarby.

Tego nie naprawią za Chiny Ludowe i pół Ameryki.

 

14 godzin temu, Magik napisał:

Mój wybór to lens flare i motion blur on,

reszta off dla przejrzystości.

O ile w zdecydowanej większości gier (o ile jest wybór) wolę tryb performance, tak w CP2077 gram na quality.

Tryb płynności w Cyberku jest dla mnie zbyt niestabilny. Spadki animacji są zdecydowanie zbyt częste i za duże.

Wolę lepszą stabilność (choć to też nie jest perfekt), ostrość, głębie AO i przede wszystkim - większe natężenie ruchu ulicznego i ilość eNPeCów.

Mam nadzieję że ten ostatni aspekt zostanie też podkręcony w nextgenowym patchu, bo to jedbak ważny element zwiększający wiarygodność miasta.

 

Też gram na XSX w trybie jakości. Żadnych innych ustawień nie zmieniałem więc są pewnie te "fabryczne". Naprawdę będzie lepiej jak coś się tam pozmienia? Mniej bugów graficznych? Lepsza płynność albo jakieś inne zalety? Jak dla mnie natężenie ruchu ulicznego i NPC jest na zadowalającym poziomie. Czuję, że to miast żyje w przeciwieństwie do takiego WD: Legion. Przez WD: Legion przebiegłem, bo poza ciekawym pomysłem nie było tam nic co by mnie tam mogło zatrzymać na dłużej. Tutaj jest inaczej. Chce się grać i odkrywać to miasto, zaglądać w każdy kąt, robić misje poboczne i uczestniczyć w pomniejszych zadymach.

Ogólnie gra jest zajebista poza tymi miejscami/momentami, w których mechanika kuleje :dunno:

Odnośnik do komentarza

Ja dziś zacząłem znowu punkiem i jestem w sumie pozytywnie zaskoczony, bo albo gra się trochę lepiej, albo ja już się zwyczajnie przyzwyczaiłem i mam wysoki próg tolerancji. Niemniej - na hardzie, w jednej z pierwszych misji - z tą laską w wannie - strzelałem do typów, którzy nawet na mnie nie patrzyli. Zużyłem może jeden inhalator. Srsly. 

Odnośnik do komentarza

Cześć.

Nie chce mi się czytać "znafcuf" i ciągłego biadolenia kogoś, kto spędził na grze godzinę i to w 1 dniu po premierze.

 

Pytanie: (nie mam PS4)

 

Na dziś, na PS4 PRO jak wygląda gra ? Czy jest grywalna ? Czy gdybyś dzis miał kupić ja za 2 stówy, kupiłbyś ?  Czy w grze na prosiaku można zmieniać ustawienia gaficzne czy są standardowe ?

 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy nie odejdą od tematu CP multiplayer. Marzy im się pewnie takie coś jak GTA online. Za Wiedźmina 4 jak się wezmą, to raczej bez Geralta im nie pyknie. Chyba, że jakaś nowa trylogia, saga o Geralcie. Daliby w końcu patcha 4k po nextgeny, bo i tak zbytnio nic nie zrobią, a przynajmniej oczy by nie bolały.

Odnośnik do komentarza

U mnie początek II aktu i jest...

Zajebiaszczo! 

Muzyka, klimat, ciekawe akcje. 

Póki co kilka zaledwie lewitujących przedmiotów widziałem, no ale to daleka przyszłość i jest możliwe, że przedmioty będą wtedy posiadały własną świadomość - zwłaszcza smartfony.

Dwa truposze dostały też zrywa i wstały nagle z podłogi, ale od razu padły. Widac będzie zaimplementowany motyw z zombie w którymś z darmowych dlc.

Poza tym to nie gra, to życie :isee:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...