Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Mejm napisał:

Dawac te maile od PMow ze je.bac testy wypuszczamy.

Takie decyzje zapadają raczej poziom wyżej, w tym przypadku podejrzewam że z zarządem.

 

Sam jestem PMem i każdy projekt prowadzę tak, żeby nikt się później do mnie nie przypierdolił, więc żadnego ryzyka na klatę nie biorę ;D

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Mejm napisał:

Nie wiem co hakerzy chca osiagnac wypuszczeniem kodu do cyberpunka xD

 

Dawac te maile od PMow ze je.bac testy wypuszczamy.

 

Spotkałem się ze stwierdzeniem, że ktoś chce zdołować cenę akcji i przejąć CDP za bezcen. Myślę, że jest to możliwe. Swoją drogą CDP był tak napompowany, że wyceniany przez giełdę na poziomie równym Ubisoftowi. Nie docinając CDP ale też nie schlebiając Ubi to myślę, że ten drugi powinien być więcej wary niż CDP. Kilka(naście?) studiów, co roku (dwa lata) wypuszczają swoje tasiemce, na które każdy narzeka ale mimo to gra ;)

Odnośnik do komentarza

Czołem.

Po setkach lat banicji postanowiłem wrócić do konsol ;) i zacząć od cyberskina :).

 

Czekał na mnie w pudełku na ps5, ale zrobiłem psikusa i w oczekiwaniu na PS5 zainstaluje go na PROsiaczku.

 

Wielu mówiło, puknij się w głowę, ale nieważne :) decyzja podjęta, gra zainstalowana.

 

pierwszy raz zainstalowałem z płyty cyberka i od razu aktualizuje hotfix 1.11. (patch na patcha) ;)

 

w związku z tym mam pytanie, czy jak wcześniej nie robiłem żadnej aktualizacji, patcha itp. to ten ostatni (1.11) który zresztą pokazuje mi 45 giga będzie zawierał poprawki z patcha wcześniejszego ? Czy muszę coś jeszcze pobierać ?

 

 

serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Cześć.

15 godzin z cyberpunkiem na PS4 PRO. Po aktualizacjach 45 giga :)

 

powrót do gier (konsol) po latach..... wrażenia:

 

nie chce wyłączać konsoli. Jestem zauroczony i oczarowany mimo tego, że tak negatywnie byłem nastawiony. Jak na razie zero problemów z grywalnościa.

 

gdyby nie to, że dziś obiecałem dzieciom ctr ;) ....grałbym do rana

 

 

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...