Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam takie szybkie dwie kwestie.

 

Te trzy kafelki z procentowym postępem, w menu. Pierwszy, wiadomo postęp fabuły (przynajmniej tak mi wychodzi), ale te dwa kolejne? Odnoszą się do Johnnego i do bioczipu, ale za cholerę nie mogę dojść jakie ma to powiązanie z wątkami. Jakieś pomysły?

 

Druga kwestia, to spowolnienie czasu. Wszczepiłem u Victora Kerenznikova i w momencie uniku czy wślizgu czas zwalnia, ok. Ale czy są jeszcze jakieś inne możliwości, żeby ten efekt osiągnąć (wszczepy, perki)?

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Artur_K napisał:

Ja mam takie szybkie dwie kwestie.

 

Te trzy kafelki z procentowym postępem, w menu. Pierwszy, wiadomo postęp fabuły (przynajmniej tak mi wychodzi), ale te dwa kolejne? Odnoszą się do Johnnego i do bioczipu, ale za cholerę nie mogę dojść jakie ma to powiązanie z wątkami. Jakieś pomysły?

 

Druga kwestia, to spowolnienie czasu. Wszczepiłem u Victora Kerenznikova i w momencie uniku czy wślizgu czas zwalnia, ok. Ale czy są jeszcze jakieś inne możliwości, żeby ten efekt osiągnąć (wszczepy, perki)?

 

Ad 1 totalnie nikt nie wie ocebe z tym.

 

Ad 2

Tak masz jeszcze lepszy wszczep, który odpala slow time w momencie wykrycia zauważenia przez przeciwnika, jest też opcja z rezygnowania z hakowania na rzecz odpalania slow time kiedy się chce jest kilka opcji nazwy się to sandevistan. 

 

Początek starcia, mały clip ode mnie. 

 

https://xboxclips.co/lightning-step/ba7a9dab-beda-417e-a9c3-5df42882ce0b#brid_cp_video-content-wrap

Edytowane przez Soul
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zapowiedzianego lutowego 'parcha" nikt nie widział póki co, nawet w necie dziwna cisza.

 

Wczoraj miałem dziwne świetliste artefakty, trochę fajny efekt swoją drogą :) przy stłuczkach autem szczególnie to było widać. Wrzucenie poprzedniego sejwa naprawiło akcję. Gra faktycznie im dalej w progresie, tym mniej testowana. Ale i tak jest dobrze i gra się miodnie.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Boomcio napisał:

Zapowiedzianego lutowego 'parcha" nikt nie widział póki co, nawet w necie dziwna cisza.

Redzi już się wypowiadali, że cała ta afera z wykradzeniem kodu ich gier opóźni pewne ich projekty. Można było się spodziewać, że i te związane z łataniem wersji konsolowej do "jakości" PC.

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.02.2021 o 07:54, Ukukuki napisał:

Sony się ładnie musiało na nich wkurzyć skoro gierki do dzisiaj nie ma w cyfrowej wersji. Ciekawe co im Redzi obiecalywali przed premierą xD 

Przeszli proces certyfikacji na piękne oczy, czytaj gra nie przeszła procesu normalnie tylko mieli wszystko załatać day one patchem.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, aph napisał:

Przeszli proces certyfikacji na piękne oczy, czytaj gra nie przeszła procesu normalnie tylko mieli wszystko załatać day one patchem.

 

Jeżeli można tak robić to Sony w tym przypadku też dało ciała i będzie miało nauczkę. Zresztą pozytywnym tego efektem jest to, że cała branża wyciągnie z tego lekcję i nie będą wydawać nieukończonych i nie w pełni sprawdzonych gier. Przynajmniej przez jakiś czas ;)

 

Z mojej perspektywy to dobrze, że nie śledziłem wszystkich niusów i obietnic dotyczących gry. Nie było negatywnego zaskoczenia, a nawet wręcz przeciwnie. Negatywnie podchodziłem do gry, a się miło zaskoczyłem. Bawię się dobrze i póki co robię wątki poboczne. Już nie pamiętam z jakich powodów znalazłem się poza miastem ale skupiłem się tam na misjach pobocznych i wyczyściłem praktycznie całą lokację. Potem wróciłem do pierwszych lokacji min. Kabuki i też bawię się w misje poboczne. Jeszcze nie znudziło mi się skradanie do przeciwników i wykonywanie akcji wg. podobnego schematu. Raz na jakiś czas wezmę się za wątek główny, wykonam kilka zadań i wracam do misji pobocznych. Fajnie mi się gra (XSX) ale już miałem trochę nerwów przez bugi i wywalanie gry do systemu. Póki co grę oceniam wysoko co może się niektórym nie spodobać ;) Jeszcze nie wiem czy to nie będzie 9 albo 10 ale na pewno z ogromnym minusem za te niedociągnięcia. Ewentualnie ocena będzie oczko niżej ale za to z plusem ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ciekawe ile jeszcze będzie ban na store z tym cyberszrotem. Sony się wkurwiło dlatego, że nigdy nie robili zwrotu za gry cyfrowe, a jak już zwracali to tylko do wirtualnego portfelika, a tak musieli oddawać hajs i osrali na cedepe za ich akcję, blok poszedł i elo. Najlepiej to niech Sony ich oleje. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...