Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, XM. napisał:

Co Ty gadasz, przecież nie da się jeździć z tej kamery. W ogóle nie widac drogi bo za nisko jest, do tego dochodza wysokie deski rozdzielcze, no przejebane i niepraktyczne.

Prawda.Widok fpp stosowałem za to zawsze jadąc  na motocyklu.Sterowanie co prawda zjebane ale chociaż wszystko ładnie widać.

Odnośnik do komentarza
10 hours ago, Figuś said:

Przecież na PS5 i XSSX nie ma RT bo to zwykła wsteczna z odblokowanymi FPS

Nie taka zwykla wsteczna, jest wyzsza jakosc cieni i ilość ludzi na ulicy tez jest wyzsza niz na xox,  na ps5 nie chcialo im sie nawet tłumów poprawić gnoje śmierdzące. 

 

Z tą edycja na konsole jest coś nie tak gram teraz na ps5 wczesniej gralem około 80 godzin na pc w wersji 1.04 i musze stwierdzic ze feeling na konsoli jest jakiś dziwny, sterowanie mniej responsywne, celowanie mniej precyzyjne ( na pc grałem na padzie od xa one) a postać porusza sie jak szafa. 

Edytowane przez AbraHAM
Odnośnik do komentarza

Też właśnie skasowałem. Męska decyzja. Ta gra po prostu nie ma tempa pasującego do klimatu. W Wiedźminie można było sobie tak jeździć od Annasza do Kajfasza. Ale tutaj, kiedy pobrzmiewają rave'owe klimaty w tle? Zanim dojadę do celu, gdzie mam zabić kilku (lub kilkunastu gości), na ogół już przyspiam. I owszem, fajnie się oglądało przy pierwszym przejściu Night City. Ale po trzech - zdecydowanie się opatrzyło. 

 

Summa summarum nie było źle, tyle że za ten hype i kontrowersje... powinno być lepiej.

Odnośnik do komentarza

Ja wypindoliłem w połowie pierwszego aktu i czekam aż to dokończą.

Miesiące mijają a tu nawet nie ma daty premiery żadnego DLC, liczyłem że do Bożego Narodzenia zamkną temat, ale to chyba była naiwność z mojej strony. To jeszcze kilkanaście miesięcy zanim dostaniemy coś co będzie można określić finalnym produktem.

Microsoft szybko kasę oddał za tego kasztana więc nie mam bólu tyłka i chętnie zapłacę za gotową grę, mimo wszystko jest tam sporo niezłych elemntów i widać ogrom włożonej pracy.

Pies trącał ten cały tryb sieciowy bo to nie moja bajka i jak to zaorali to dobra wiadomość, szybciej siądą do kolejnego wiedźmina.

Odnośnik do komentarza

Patch 1.20 nie poprawia działania samej rozgrywki. Na Insta mam polubiony profil Cyberpunk 2077. fanpage, w którym co jakiś czas przewijają się posty z wizualizacją poprawek. Ostatnia chwalono się nowymi oczami Takemury... 

 

Podobnie jak podczas pierwszych pościgów, w których samochody nie wybuchają. Wczoraj robiłem zadanie poboczne związane z walkami ulicznymi, uderzyłem typa, ten padł po jednym uderzeniu, nagle wstał i system gry uznał to jako moją przegraną :dunno:

 

 

Edit. Dzisiaj w ciągu godziny dwa razy gra wywaliła mnie do menu konsoli. Przed tym patchem to się nie zdarzało. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Nemesis napisał:

Patch 1.20 nie poprawia działania samej rozgrywki. Na Insta mam polubiony profil Cyberpunk 2077. fanpage, w którym co jakiś czas przewijają się posty z wizualizacją poprawek. Ostatnia chwalono się nowymi oczami Takemury... 

 

Podobnie jak podczas pierwszych pościgów, w których samochody nie wybuchają. Wczoraj robiłem zadanie poboczne związane z walkami ulicznymi, uderzyłem typa, ten padł po jednym uderzeniu, nagle wstał i system gry uznał to jako moją przegraną :dunno:

 

 

Edit. Dzisiaj w ciągu godziny dwa razy gra wywaliła mnie do menu konsoli. Przed tym patchem to się nie zdarzało. 

Czyli poprawiamy, poprawiamy ale najpierw graficzka.

Odnośnik do komentarza

Boże jaka ta gra jest zwalona i jak wybija z rytmu. Jakąś tam pierdo misja poboczna. Czekasz na kolesia. Auto lewituje za nim jakoś dziwnie zbugowanie. Wsiadasz - auto siada  na jezdni.

 

Jedź za tamtym ziomkiem szybko. 

Jedziesz. Wcześniej ulice puste bo optymalizacja na xsx. Nagle z każdego skrzyżowania wyjeżdżają auta z dupy prosto na ciebie. Na każdym skrzyżowaniu. No przypadek chyba. Nawet jak nie walną to gonią i tak zajeżdżają. I nie, nie wynika to z "fabuły". Nagle dojeżdżasz koleś się zatrzymuje bo blokada z dupy nagle.

I cyk zabij ziomka.

 

Do tego w międzyczasie jak jedziesz to auta na poboczu odwalają jakieś tańce. Jedno na drugie wjedzie i stanie na nosie.

 

Ja wiem że to poboczniak. Że to jeszcze bugi są. No ale to jest żenada i to żenada która obsolutnie wytrąca z wczuwy z gry.

Odnośnik do komentarza

W moim przypadku ten patch zwiększył ilość lewitujacych postaci oraz częstotliwości wy.je.bywania do dasha :potter: Wczoraj też było dobre, jak jadąc motocyklem przewróciłem się a pojazd odwrócił się do góry nogami. Wsiadłem z powrotem, ale postać nie obróciła moto, tylko... jechała łbem w asfalcie :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...