Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Czoperrr napisał:

Czy ja dobrze czytam, CPR porzucili pomysł Cyberpunka Online? Geniusze siedzą w tej firmie.

Taaa. W sumie dla mnie to było niepotrzebne i tak. 

W ogóle to robienie kilku IP jak im jedno nie wyszło...

 

Ja trochę pogrywam i tak sobie widzę te zmiany.

W ogóle wcześniej widziałem na forumku filmiki jak auta w tle nagle znikają w celu optymalizacji i w sumie mówiłem - i co z tego.

Ale jak teraz to nagminnie widzę to wybija z wczuwy z grania i aż się smutno robi.

 

A co do zachwalania misji z Panam (gdzieś wcześniej widziałem) to sorry, ale dla mnie to jest nudne.

IMO poziom wiedźmina (fabularny side questów) to to nie jest.

Odnośnik do komentarza

Utrzymać zainteresowanie tytułem mają zapewnić pewnie zapowiadane DLC. Wejście w multiplayer bez mikrotransakcji wiązałoby się prawdopodobnie z dodatkowymi kosztami - utrzymanie serwerów i zbalansowanie rozgrywki tak aby dało się w to grać. Będą za to elementy multiplayer więc podejrzewam, że coś na wzór multi w AC: Unity, gdzie były zadania, które można było wykonać w kooperacji. Jeżeli mieliby zrobić "tradycyjny" multiplayer to jaki? Kolejne battle royale? Jest już trochę konkurencji na tym rynku więc pewnie ciężko byłoby konkurować z innymi graczami. CDP poszedłby w koszty, które nie koniecznie by się zwróciły. Może w następnej grze z serii coś wymyślą.  

Odnośnik do komentarza

Najpierw to

musieliby spowodować by gra była ciekawa i wciągająca. Żadne patche tego nie naprawią.

Wiedźmin miał swoje bolączki techniczne ale człowiek nie mógł oderwać się od gry, tu ciężko się do niej przekonać. 
Tyle lat robienia gry i wydają taki paździerz? Szkoda słów...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No dobra, ale coś planowali. Raczej chodziło o to, że hajp i radość z gierkowania single im nabiję hajs z microtranzakcji z online.

Że to będzie GTA Online dla nich.

A że wyszło, że CP leci na mordę (statystyki steama np.), to cóż.

W ogóle oni chyba napisali, że chcą być w top 3 devolperów na świecie. Ciekawe w jakiej kategorii.

 

Już widzę, jak ludzie wydają pieniędze na te gówno stroje.

Edytowane przez Basior
.
Odnośnik do komentarza

Najlepsze co mogli w tej sytuacji zrobić, czyli nie pokazali potworka, a od razu utopili go w beczce przed pokazaniem światu. Lepsza krótkoterminowa histeria niż kolejna fala hejtu i przedłużenie roli branżowego chłopca do bicia.

 

Czy grę da się uratować?Jest to bardzo wątpliwe, leży tu zbyt wiele elementów a nie tylko technikalia.Trzeba jednak gdzieś zacząć odbicie, i mam nadzieję,że kasacja multi będzie tu punktem zwrotnym dla studia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Czoperrr napisał:

Było potrzebne bo to jedyna szansa by utrzymać zainteresowanie Cyberpunkiem i robić pieniądze, a tak to lipa co już widać po reakcji giełdy na ostatnie decyzje zarządu oraz planów na przyszłość:

 

obraz.thumb.png.5a312d478019c8227ef3365930290f14.png

 

Dlatego jako wytrawny grzybiarz ustawilem sie z koszyczkiem i zbieram. Dzis wpadlo 100.

Moze jutro dorzuce kolejne 100 jak ladnie spadnie :).

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wilk_Zly napisał:

 

Dlatego jako wytrawny grzybiarz ustawilem sie z koszyczkiem i zbieram. Dzis wpadlo 100.

Moze jutro dorzuce kolejne 100 jak ladnie spadnie :).

Czyli, co nie wierzysz w rychły upadek cpr? :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...