Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko przypomnę że jeszcze przed patchami branża superprofesjonalnych recenzentów growych sypała grze same 9 i 10, wciskając nam że to produkt niemal doskonały.

 

Ogólnie niewątpliwy plus tej gry jest taki, ze teraz na podstawie recenzji Cyberpunka można oceniać recenzentów. Dał 9 albo 10? Ani jedna jej opinia na temat gier nie może się nigdy liczyć w dyskusji. A takiemu zagrajnikowi.tv co mówił że to ARCYDZIEŁO tu UOKIK się powinien przyjrzeć, jak tylko wykryją przelewik od CDP to zapraszamy do kary za nieoznaczoną promocję.

 

 

Edytowane przez Observer
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

U mnie patch w zasadzie pogrążył grę, co mnie denerwuje tym bardziej, że pudełeczko było prezentem na święta od narzeczonej. Miało być fajnie, no ale made in Poland zobowiązuje :reggie: 

 

Ech, masakra. Największe growe rozczarowanie w mym nędznym życiu. A myślałem, że ciężko będzie przebić "zakończenie" The Phantom Pain :nosacz2: 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Basior napisał:

Boże jaka ta gra jest zwalona i jak wybija z rytmu. Jakąś tam pierdo misja poboczna. Czekasz na kolesia. Auto lewituje za nim jakoś dziwnie zbugowanie. Wsiadasz - auto siada  na jezdni.

 

Jedź za tamtym ziomkiem szybko. 

Jedziesz. Wcześniej ulice puste bo optymalizacja na xsx. Nagle z każdego skrzyżowania wyjeżdżają auta z dupy prosto na ciebie. Na każdym skrzyżowaniu. No przypadek chyba. Nawet jak nie walną to gonią i tak zajeżdżają. I nie, nie wynika to z "fabuły". Nagle dojeżdżasz koleś się zatrzymuje bo blokada z dupy nagle.

I cyk zabij ziomka.

 

Do tego w międzyczasie jak jedziesz to auta na poboczu odwalają jakieś tańce. Jedno na drugie wjedzie i stanie na nosie.

 

Ja wiem że to poboczniak. Że to jeszcze bugi są. No ale to jest żenada i to żenada która obsolutnie wytrąca z wczuwy z gry.

 

Ta misja była już spieprzona przed patchem. Podchodziłem do niej kilka razy i ginąłem przy tej blokadzie. Wkurw był, że po śmierci gra nie wczytywała się przy blokadzie tylko na samym jej początku, gdzie miałem save... W trakcie oczywiście nie dało się zapisać stanu rozgrywki. Misja ma poziom "niski" przy mojej postaci. Olałem tą misję i zacząłem robić inne, bo coś tu ewidentnie było skaszanione. Rzuciłem okiem do solucji i okazało się, że:

 

Spoiler

można nie zabijać policjanta i więźnia dzięki czemu można wykonać kolejne misje.

 

Sprawdzę to kiedyś jak wrócę do gry. To, że te pojazdy wyjeżdżają w taki sposób ze skrzyżowania i na gracza to jakaś kpina. 10 albo nawet 20 lat temu tak to się robiło... Teraz, tak wykonane, strasznie słabo to wygląda.

 

9 godzin temu, Observer napisał:

Ja tylko przypomnę że jeszcze przed patchami branża superprofesjonalnych recenzentów growych sypała grze same 9 i 10, wciskając nam że to produkt niemal doskonały.

 

Ogólnie niewątpliwy plus tej gry jest taki, ze teraz na podstawie recenzji Cyberpunka można oceniać recenzentów. Dał 9 albo 10? Ani jedna jej opinia na temat gier nie może się nigdy liczyć w dyskusji. A takiemu zagrajnikowi.tv co mówił że to ARCYDZIEŁO tu UOKIK się powinien przyjrzeć, jak tylko wykryją przelewik od CDP to zapraszamy do kary za nieoznaczoną promocję.

 

 

 

W takich sytuacjach ciężko będzie komukolwiek coś udowodnić. Zresztą zawsze mogą powiedzieć, że grali w wersję na PC ;) Dlatego z dystansem podchodzę do wszystkich ocen wystawianych przez redaktorów. Swoją drogą to ja grając na XSX jestem gotów grze wystawić 9 z minusem. Omijałem cały ten hajp na grę, nie rozbudziłem w sobie nadmiernych oczekiwań i miałem to szczęście, że zagrałem w grę na jednym z nextgenów. Bawiłem się świetnie przy grze i uważam, że jest to bardzo dobra produkcja. Oczywiście o ile działa ;)

 

9 godzin temu, Pauli87 napisał:

U mmnie legendarny hack o nazwie zwarcie powoduje ze po smierci wrogowie nie upadają, a wciąż stoją jak kołki. Dopiero jak strzelę to upadają.  Po dłuższym pograniu uważam że patch mało naprawia. 

 

U mnie było tak przed patchem ale nie za każdym razem. Do tego lewitujące przedmioty albo niemożliwość podniesienia broni.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
4 hours ago, DamianGrecky said:

U mnie patch w zasadzie pogrążył grę, co mnie denerwuje tym bardziej, że pudełeczko było prezentem na święta od narzeczonej. Miało być fajnie, no ale made in Poland zobowiązuje :reggie: 

No to jestem w prawie identycznej sytuacji, haha. Może wyrobią się do tego 10. grudnia... 2021 i narzeczona nie będzie musiała dawać nowego prezentu.:nosacz3:

Edytowane przez apsnt
Odnośnik do komentarza

Mam problem w dwóch questach:

 

1.

Spoiler


W misji "dobre uczynki popłacają" nie mogę odebrać nagrody. Cały czas się świeci wykrzyknik w sklepie rippera, ale idę tam a on nic mi nie chce dać. Klikam wszystko i nic. 

image.png.049eb0f6ddd515ae40856f701c07cb3d.png


 

 

2.

Spoiler


W Japantown jest taka maszyna gadająca przy wielkim wieżowcu. Chciała żebym odsunął kontener. Po zrobieniu tego wywiązał się zabawny dialog. Niby zaliczone, ale wykrzyknik cały czas świeci się. Coś jeszcze trzeba zrobić?

 

 

Odnośnik do komentarza

Niesamowite jest to, jak różnie ta gra odbierana jest przez graczy.

Ja też dostałem cyberpunka na święta i w nic innego nie gram! 

Wszystkie zakończenia zaliczone gdzieś około 85 godziny gry, teraz na liczniku pękło już 100h a ja cały czas gram i jeszcze trochę dobrej zabawy przede mną.

Gra ma pełno wad, dziur i niedoróbek ale pomimo że gram na ps4 slim nie żałuję ani jednej minuty spędzonej przed tv. To jest coś przedziwnego, ale jeżeli tej grze da się szanse, przymknie oko na niektóre sprawy to odwdzięcza się na prawde rewelacyjną zabawą.

Wiem, że nie tak to powinno wyglądać, ale skoro można się dobrze bawić, to na co czekać?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Tak z czystej ciekawości, to co tam robisz tyle godzin? Pytam poważnie, nie żadne podśmie(pipi)ki. Po wyczyszczeniu mapy i zrobieniu zakończeń niestety nie ma tu kompletnie nic do roboty. Nawet kasy nie da się zarabiać, żeby sobie ciuchy czy bronie kolekcjonować. No chyba, że ktoś bawi się w złomiarza puszek

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pauli87 napisał:

Mam problem w dwóch questach:

 

1.

  Pokaż ukrytą zawartość

 

W misji "dobre uczynki popłacają" nie mogę odebrać nagrody. Cały czas się świeci wykrzyknik w sklepie rippera, ale idę tam a on nic mi nie chce dać. Klikam wszystko i nic. 

image.png.049eb0f6ddd515ae40856f701c07cb3d.png

 

 

 

 

Wejdz w jego inwentarz/wszeczepy/ręce i tam znajdziesz to czego szukasz.

 

Jeśli chodzi o drugi spoiler to wróć tam bo misja ma dalszy ciąg.

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Pauli87 napisał:

Mam problem w dwóch questach:

 

1.

  Pokaż ukrytą zawartość

 

W misji "dobre uczynki popłacają" nie mogę odebrać nagrody. Cały czas się świeci wykrzyknik w sklepie rippera, ale idę tam a on nic mi nie chce dać. Klikam wszystko i nic. 

image.png.049eb0f6ddd515ae40856f701c07cb3d.png

 

 

 

 

 

Spoiler

Pogadaj z ripperdociem, żeby pokazał Ci swoje wszczepy - jeden z nich jest darmowy i to jest właśnie nagroda za questa.

Chujowo jest to oznaczone i słabo widoczne, też szukałem po necie o co kaman i znalazłem właśnie tę podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Patricko napisał:

Tak z czystej ciekawości, to co tam robisz tyle godzin? Pytam poważnie, nie żadne podśmie(pipi)ki. Po wyczyszczeniu mapy i zrobieniu zakończeń niestety nie ma tu kompletnie nic do roboty. Nawet kasy nie da się zarabiać, żeby sobie ciuchy czy bronie kolekcjonować. No chyba, że ktoś bawi się w złomiarza puszek emoji16.png

 

Ja miałem ponad 100h gry i nie zrobiłem jeszcze wszystkich zadań z mapy czy wątków pobocznych. Potrzebowałbym jeszcze sporo godzin aby wyczyścić mapę całkowicie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.04.2021 o 10:49, Elitesse napisał:

Zresztą zawsze mogą powiedzieć, że grali w wersję na PC

Tak powiedzą, bo recenzi nie otrzymali kopii gry na konsole przed premierą.

 

Co do CDPR, to w ciemnej są ze wszystkim po premierze CP/ ataku cybernetycznym, ale nowa szumna pięciolatka wjechała- teraz będą robić wiele gier AAA równocześnie.

 

 

 

 

:potter:

Edytowane przez aph
Odnośnik do komentarza
55 minut temu, aph napisał:

Tak powiedzą, bo recenzi nie otrzymali kopii gry na konsole przed premierą.

 

Tylko że co to zmienia? PCtowa nie była zabugowana? Na konsole wyglądał i działała gorzej, ale była tak samo dziurawa - w nowym patchu jest ponad 500 poprawek, z czego tylko 21 jest ekskluzywne dla konsol, 10 ekskluzywnych na PC, ale cała reszta błędów, czyli jakieś 95%, występowała na obu platformach.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Observer napisał:

 

Tylko że co to zmienia? PCtowa nie była zabugowana? Na konsole wyglądał i działała gorzej, ale była tak samo dziurawa - w nowym patchu jest ponad 500 poprawek, z czego tylko 21 jest ekskluzywne dla konsol, 10 ekskluzywnych na PC, ale cała reszta błędów, czyli jakieś 95%, występowała na obu platformach.

"Dostałem za friko i trzeba sę śpieszyć z recenzją no i to fajni kolesie z CDP i mówili że patch w drodze więc to zategują. Woooow pacz na ten rejtrejsing. 9/10 GOTG"

Różowe okulary weszły mocno.

Odnośnik do komentarza

Czemu ta gra pod względem balansu jest zjebana? Gram typowo pod bronie power, latam z karabinem szturmowym, typiara ubrana na zielono/niebiesko, tak samo z broniami, większość zainstalowanych wszczepów które mi dali i koszę tych wszystkich w trymiga, a gram na trudnym poziome. Dużo się zmieni jak wejdę na bardzo trudny?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...