Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę tak, jestem w drugim akcie, mam prawie wyczyszczone Watson, porobionych sporo pobocznych zadań i trzy główne zadania których za dużo jeszcze nie zrobiłem, wszystko przez bugi, które natrafiasz i są na porządku dziennym xd. GTAV (które już ukończyłem, już drugi raz) i zaraz Red Dead 2 mnie odciągnęły od gry, więc wnioski możecie sami wyciągnąć jak dziurawy jest Cyberpunk. Do następnego patcha, niech się postarają w końcu XD. A przy takim Wieśku 3 potrafiłem grubo przez 2 miesiące grać tylko w niego. 

Odnośnik do komentarza

Nie porównujmy w ogóle tej gry do RDR2. Ja dziś miałem iść na jakąś misję, a przez bite kilka godzin latałem po świecie za zwierzętami, polując i tropiąc je po kolei. Imersja i dopracowanie świata jest niesamowita. Człowiek traci poczucie otaczającej go rzeczywistości przez to raz, dwa: że nie ma rzeczy które potrafią tą iluzję popsuć. Bardzo chciałbym w CP2077 wejść w podobną imersję ze światem, lecz głupie bugi i niedoróbki skutecznie mi przypominają, że to jedynie kawałek kodu, bardzo niedopracowanego chciałoby się rzec. 

Odnośnik do komentarza

Wg mnie, nie ma co czekać. Czego redzi by nie poprawili i ile łatek nie wypuścili, zawsze ktoś się do czegoś przyczepi.

Za te pieniądze co gra jest warta teraz, po prostu warto zaryzykować i zagrać. Strata nie duża, a szansa, że jednak dobrze spędzie się czas przy konsoli wysoka.

Wiadomo, że jak ktoś będzie grał i na siłę doszukiwał się błędów to żadnej przyjemności z tego nie będzie.

Jednak warto podejść z czystą głową, na luzie, dać się ponieść historii i zatopić się w Night City, gra się wtedy odwdzięczy. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Artur_K napisał:

Wg mnie, nie ma co czekać. Czego redzi by nie poprawili i ile łatek nie wypuścili, zawsze ktoś się do czegoś przyczepi.

Za te pieniądze co gra jest warta teraz, po prostu warto zaryzykować i zagrać. Strata nie duża, a szansa, że jednak dobrze spędzie się czas przy konsoli wysoka.

Wiadomo, że jak ktoś będzie grał i na siłę doszukiwał się błędów to żadnej przyjemności z tego nie będzie.

Jednak warto podejść z czystą głową, na luzie, dać się ponieść historii i zatopić się w Night City, gra się wtedy odwdzięczy. 

Nie do końca mogę się zgodzić. Patrząc na historię cen gier od CDPR to pod koniec roku będzie do wyhaczenia za jednego Kazimierza, a i szansa, że do tego czasu gra będzie już naprawdę połatana. Takżę myślę, że jak komuś się nie pali to warto jeszcze zaczekać. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Faka napisał:

Ale mnie wkurwia te wczytywanie co jakiś czas na xsx, gra na sekundę się zacina. Ja pierdolę, jebał was pies cd projekt, partacze zajebane. 

 

W których momentach tak się dzieje? U mnie też na xsx nigdy coś takiego się nie pojawiło. Może to kwestia jakiś ustawień w konsoli?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...