Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Faka napisał:

Chujowa gra, to i zdechnięty śmieć i tyle w temacie. Siedzą sobie piździpałki i udają, że są programistami w tym cedepe.

 

Wystarczy wrócić do postów z przed premiery cyberszrota, żeby poczytać rodzyny z gowork jak polaczkom sodówa do głowy uderzyła na seniorskich wakatach.

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie żałowałem zakupu i ogrania na PS4 pro.

Przeszedłem i jestem zniszczony psychicznie z decyzji jakie podejmowałem w grze. Zrobiłem 3 zakończenia i za każdym razem fizycznie i psychicznie czułem ból z powodu decyzji jakie podjąłem. Nie wiem czy V żyje czy nie, ale emocje miałem jak po heavy rain.

Ja daję 9+/10.

 

 

Ps: tak, nieraz spadł z nieba samochód, inny gość wszedł przez ścianę, ktoś inny wisiał w powietrzu, samochody jechały i znikały.....owszem. Ale widoki, dialogi, decyzje, fabuła, klimat, korporacje, brutalność, pustkowia, romanse, władza, pieniądze......to mnie wciągnęło na maxa.

Edytowane przez StaryGraczPegasusa
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, StaryGraczPegasusa napisał:

 

Ps: tak, nieraz spadł z nieba samochód, inny gość wszedł przez ścianę, ktoś inny wisiał w powietrzu, samochody jechały i znikały.....owszem. Ale widoki, dialogi, decyzje, fabuła, klimat, korporacje, brutalność, pustkowia, romanse, władza, pieniądze......to mnie wciągnęło na maxa.

 

To aż dziwne jak ta gra jest nierówna. Sam mam dokładnie takie same odczucia. Ograłem na slimce i nie żałuję ani minuty, a grałem ponad 100 godzin (mój rekord jeśli chodzi o gry), z czego pierwsze zakończenie zobaczyłem około 85 godziny. Na prawdę warto dać grze szanse, zresztą już o tym pisałem, ale trzeba podejść do gry z czystą głową i nie doszukiwać się wad na siłę, wtedy się odwdzięczy. No a za te pieniądze co teraz to już nie ma na co czekać.

Odnośnik do komentarza

No w tej chwili działa wybornie na XSX i w zasadzie im bardziej mi się ta gra podoba, tym bardziej ubolewam, że tak mało jej potencjału udało się z niej wycisnąć. Chodzi przede wszystkim o nudną fabułę i masę niepotrzebnych fetch questów: po prostu zarówno jedno, jak i drugie można było zrobić o niebo lepiej, bardziej wyraziście. Polecam misje od Delameina (uwielbiam je). Mam nadzieję, że dodatki pozwolą odzyskać honor.

Odnośnik do komentarza

Na PC po ograniu około 60h daje mocne 9/10. Jakieś tam bugi miałem na samym początku więc musieli to naprawić łatkami jak już grałem. Grafika oraz muzyka w tej grze są po prostu cudowne. Atmosfera miasta i jego peryferiów w mojej ocenie top w historii gier. Niektóre misje poboczne przeskakują poziomem to co znaliśmy z Wiedźmina 3. Gra wybitnie mi siadła, podejrzewam, że pierwsze przejście zamknę w okolicach 80-90 godzin. Do gry na pewno będę wracał wraz z DLC, a może przejdę i jeszcze raz po wydaniu prawilnej wersji na PS5..

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...