Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.11.2021 o 17:57, izon napisał:

Widok Night City w misji czerwony wiesz przywodzący na myśl  zdobyte przez maszyny miasto w Matrixie :obama: Ta gra nie przeskakuje mnie zaskakiwać. Wspaniały świat..

Ostatnio odpaliłem, żeby dokonczyc kilka pobocznych questow (walki pieciarskie i braindance'y). Graficznie wyglada to wciąż świetnie, szkoda, że cisza o DLC, bo to miasto, mimo, że wymaga wciąż dopracowania, aż prosi się o dobre fabularne DLC. Wcale nie trzeba dodawać nowych lokacji, questy z dobrą historia na kilka godzin i myślę, że wszyscy bylibyśmy zadowoleni. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.11.2021 o 17:57, izon napisał:

Widok Night City w misji czerwony wiesz przywodzący na myśl  zdobyte przez maszyny miasto w Matrixie :obama: Ta gra nie przeskakuje mnie zaskakiwać. Wspaniały świat..

Tak, cdp potrafi w takie rzeczy jak mało kto. To samo misja z

Spoiler

Riverem Wardem i poszukiwaniem jego bratanka

gdzie klimat momentami ocierał się o 1 sezon True Detective

Odnośnik do komentarza
13 hours ago, izon said:

Cyberpunk tylko na PC, na konsolach to wyrób czekoladopodobny. Właśnie lecą napisy końcowe, muza ciary :)

7B4CE148-26A6-42E5-BE0F-2F106FA0A67E.jpeg

77F68177-579E-493E-96B8-596D21DF9C13.jpeg

8F30305C-5A18-4A5A-942E-4DD0233214EB.jpeg

AE33348C-06E0-4B7D-A884-BA05D92D63A2.jpeg

Co te zdjęcia mają prezentować? :) Gratuluję, skończyłeś grę rok od premiery. Na XSX na wielkim TV też bylo dobrze, jak nie lepiej niż na ekraniku laptopa.

Edytowane przez Czoperrr
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Czoperrr napisał:

Co te zdjęcia mają prezentować? :) Gratuluję, skończyłeś grę rok od premiery. Na XSX na wielkim TV też bylo dobrze, jak nie lepiej niż na ekraniku laptopa.

Wszystko spoko każdy gra jak chce :) na PC grałem na ultra, bez bugow  i tez podłączałem do tv :) myśle, ze wersja na XSX bardzo spoko najgorsze i zupełnie nie potrzebne są te na poprzednia generacje zwłaszcza ps4.

 

A jakie ma znaczenie kiedy ukończyłem grę? Czekałem na patche, nie mam fomo żeby grać w niedorobiony produkt na premiere, a potem narzekać. Było nie było nabilem 75h w tym wspaniałym świecie. Jak wyjdzie nextgenowa wersja z dlc to wsiąkam ponownie :)

Edytowane przez izon
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...