Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, izon napisał:

 

Uff a już myślałem, że ta Amelie tylko mnie tak irytuje:) Zresztą podobnie mam z prawie każdym ziomkiem, któremu dostarczamy paczkę: - hej mam dla Ciebie paczkę, siema na początku w Ciebie nie wierzyłem ale jednak jesteś Kozakiem - połącz Amerykę w  jedną sieć ULC - OK Nara!

To jest właśnie bardzo płytkie. W ogóle te ziomeczki siedzą sobie w bazie pod ziemią i ich dialogi są właśnie tak płytkie.

 

A dostawa 

Spoiler

pizzy

 

to już w ogóle przegięcie, bo podziękował mi gadający bot Ivona :reggie: 

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie za dużo patosu w mowie. Kilka razy złapał mnie krindż. Nie mówie o Kojimizmach, które są zabawne a teksty typu:

 

-musisz coś zrobić! Trzeba połączyć miasta! Już udowodniłeś że jesteś najlepszy! Zjednoczysz Ameryke! Bohaterze!

 

:/ 

 

na szczęście Reedus jest naszym lustrzanyn odbiciem „yebie mnie ta ameryka” xd 

 

dostajecie lajki od zneutralizowanych wynurzonych? xd

Edytowane przez Kron997
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Reedus jako Sam jest super przemyślany. Przecież on przeżywa tą droge tak jak my. Ukazuje te same spostrzeżenia. Kojima przewidział to, co będą mówić gracze pod nosem tułając sie w tą i z powrotem. 

 

Trochę inaczej odbieram DS niż inne gierki a to za sprawą łamania czwartej ściany (co nie jest takie oczywiste gdy sie nie pokapujemy w czas). Jak sie nie skapniesz to „ulala nieźle, skądś to znam” a jeśli tak to „XDDDDDDDD” 

 

świetna gra

Edytowane przez Kron997
Odnośnik do komentarza

Przy pierwszym podejściu i obrabianiu tylko misji fabularnych nie da się zejść poniżej 30h. Podobno ostatnia prosta i jest już 33h.

Poza tym jeśli mowa o postaciach, w sumie tylko jedna jest przekombinowana.
Dla samego Hartmana warto jest pobroczyć w głębokim śniegu.

Ahh no i jak sobie ustawicie urodziny to 

tort i życzenia od Madsa.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...