Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to się zastanawiam czy nie grać offline. Zaczynaja mnie irytować ten las znaczników jaki się pojawia na naszej drodze, (usuwam je, ale pojawia sie nowe) szczególnie przy bazie. A czasem stawiają byle gdzie, byle co by dostać lajka. Do tego  te drabinki, linki, schrony itd. często mamy już postawione w kluczowych miejscach. Jak dla mnie to zbyt duże ułatwienie. Pogram jeszcze trochę i zdecyduje czy to wyłączyć. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Fanek napisał:

Kojima - geniusz, artysta czy największy troll branży, a jego nowa gra to żart?

trzeba to skończyć i się przekonać samemu.


To może następny wpis zamieścisz już po obejrzeniu napisów końcowych, bo coś mi się wydaje, że już odstawiałeś gierkę, pisząc że Cię zmęczyła i kończysz z tym tytułem :reggie:
Czyżby presja forumka zmusiła Cię do zmuszania się?
 

49 minut temu, Kron997 napisał:

 

Mam 33h na liczniku i nie jest żartem. A kim jest Kojima to mam w nosie. Dobre gry robi. 


Dokładnie tak - kij mnie ten chińczyk obchodzi, ale trzeba mu przyznać, że ma wizje, czasem bardzo chore :)
 

22 minuty temu, Kron997 napisał:

 

 

 

A to kuźwa niezły bajer - wiedziałem, że gdzieś jest to uwzględnione, ale niemiałem pojęcia, gdzie.
No i za to szanuję tego kitajca - przywiązanie do takich detali.

Odnośnik do komentarza

@Wredny  jak dostałem motor i jakieś pierwsze bronie jakoś tak lekko wkręciłem się, gdybym miał grać na siłe już dawno bym to rzucił

 

@Michał_K  typie zobacz kto założył ten temat ponad 3 lata temu i wrzucał info na temat gry. Stąd mój zawód.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

W sumie masz rację - nieładnie napisałem, ale ta to już bywa, jak się człowiek osłucha i przesiąknie :)
Dla mnie osobiście to wciąż twórca nietuzinkowy, tak jak napisałeś - mimo wpadek.
Ołtarzyka nie robię, bo nie zwykłem tego czynić w stosunku dla nikogo, ale cenię sobie gościa i jego gierki (choć mógłby zatrudniać scenarzystów i ogólnie ludzi odpowiedzianych za fabułę/dialogi, bo czasem straszna żenada z nich bije :reggie:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Fanek napisał:

@Wredny  jak dostałem motor i jakieś pierwsze bronie jakoś tak lekko wkręciłem się, gdybym miał grać na siłe już dawno bym to rzucił

 

@Michał_K  typie zobacz kto założył ten temat ponad 3 lata temu i wrzucał info na temat gry. Stąd mój zawód.

Nie wiem dlaczego mi od typa jedziesz, odnosiłem się do wrednego :geek:

A że nie wiem kto zakładał temat... poważnie?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Fanek napisał:

 

@Michał_K  typie zobacz kto założył ten temat ponad 3 lata temu i wrzucał info na temat gry. Stąd mój zawód.


To może przestań sam przed sobą robić z tych gier jakichś mesjaszy 3 lata przed tym, zanim cokolwiek o nich wiadomo, to łatwiej będzie zaakceptować stan faktyczny :reggie:
Ja rozumiem, że w przypadku Death Stranding człowiek popuścił wodze fantazji, jeszcze jak był karmiony twittami Kojimy, ale z takim Days Gone też miałeś jakiś problem, mimo że gierka była dokładnie tym, na co się zapowiadała (abstrah#jąc oczywiście od problemów technicznych).

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...