Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.07.2022 o 15:20, Pupcio napisał:

A też omineliście tego chińczyka w samouczkowej lokacji przy wodospadzie? Kurde tak ukryli tego śmieciucha że szukałem go z 2 godziny

Napisz w spoilerze o co chodzi, bo mnie zaintrygowałeś.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

na głównej mapie jest chyba 5 prepersów których musisz znaleźć bo zleceń do nich nie dostaniesz z tego co pamietam, i wszyscy są głównie w górach :shieeet:

 

jeden żeby w ogóle się do ciebie odezwał to musisz chyba z 5 dostaw zagubionych paczek mu dostarczyć i właśnie przez te zagubione paczki podniesione z ziemi wiesz, że ktoś taki istnieje ale jego lokalizacje musisz sam znaleźć

Odnośnik do komentarza

Granie typowo samemu na pc było męczące.
Najdalej doszedłem gdy mieliśmy 1 bossa, a potem rejs na drugi brzeg i tam dostaliśmy motor i budowaliśmy drogi. Niestety, ale bez wsparcia innych graczy, samemu zbieranie tych wszystkich surowców to jest katorga... Dałem sobie wtedy spokój. Sądziłem, ze to jest typowe granie singleplayer a nie, że ułatwieniem w tej grze ma być zabawa z innymi, choćby byli w "tle".

Jeśli żaden abonencik do tego nie potrzebny to sie skuszę. Bo na olx pudełkowe chodzą od 40 zeta
Już 4 gry sobie podliczyłem z olx a ze sklepu i olx z przesyłeczką 309 zeta a w sklepie 440 zeta xD Mieć a nie mieć 150 prawie zeta w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, messer88 napisał:

Mam jeden kawałek mapy bez synchro przy górach tak kawałek nad stacja meteo, to może tam jest. 
 

a jak się tak zastanowiłem to chyba kolekcjoner od gierek też nie miał zadań dopóki go nie odkryłem 

Tu jest mowa o Muzyku. On jest na pierwszej mapie. Góry za stacją Meteo to jest druga połowa 2 mapy.

Odnośnik do komentarza

No ja właśnie wróciłem do gry, początek 2 rozdziału :fsg:

Postawiłem jakiś znak przed wejściem do bazy, z której wyruszyłem w drogę

Spoiler

i wpadł trofik za to

Potem po przejściu przez rzekę, uciąłem sobie drzemkę

Spoiler

i kolejne trofeum :D

A po obudzeniu się, przed wyruszeniem w dalszą drogę wysikałem się :kaz:

Spoiler

A za to jeszcze jedno trofeum :kaz:

Ciekawe, jakie jeszcze przygody mnie spotkają przed ukończeniem tego zlecenia :fsg:

Niesamowicie się zapowiada ta przygoda :music:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...