Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko przypomnę, że w ostatnim trailerze była jazda na motorze, strzelanie, wspinanie, walka wręcz, nawet jakiś boss czy mini boss i drabina była, więc jak ktoś nie widział to polecam. 

A o co będzie chodziło fabularnie w tej grze, to pewnie dowiemy się w listopadzie i bardzo dobre. 

Edytowane przez YETI
  • Plusik 1
  • Haha 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Słaby fragment pokazali, taki o niczym, wciąż kurier dhl.

Tam na poprzedniem  trailer była jakaś walka z bossem mogli już bardziej coś takiego.

Ale jak Kojima mówił że mają taki zapierdo.l że nawet go nie powinno tu być, to pewie nie było czasu na lepszy montaż do video.

 

I tak day1 !

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Całkiem na serio to bardzo fajne wprowadzenie nowych postaci, objaśnienie kilku istotnych rzeczy. Klasa. 

 

Fragment gameplayu to już inna sprawa. Niby nic specjalnego jednak jeśli dołożymy do tego sporą ilość gadżetów, które mogą nam pomagać w omijaniu bądź pozbywaniu się przeszkód, opiekę nad BB, walki z bossami, sekwencje osadzone „po drugiej stronie”, mega wyreżyserowane cutscenki, zapewne dojdzie jeszcze sporo mechanik, o których nie mamy jeszcze zielonego pojęcia to...

To może się udać :fsg: 

Ja jestem content. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Rozi napisał:

Lepiej czekać na szóstą część strzelania i dziesiątą jeżdżenia samochodami. Coś nowego, nietypowego? ZAWÓD, HAJP OPADŁ, PO TYM GEMPLEJU MNIE NIE MAJOM

pfff nie no sory, mamy się spuszczać do gameplayu, gdzie chłop przez 5  minut biega, sika i rozkłada drabinę?

 

Ja jestem wielkim fanem twórzcości Hideo, ale nie mam klapek na oczach, żeby nie móc stwierdzić, że PÓKI CO i jeszcze biorąc pod uwagę ostatnie dzieło mr Kojimy można mieć pewne obawy, co nie zmienia faktu, że pre-order już dawno złożony..

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, izon napisał:

Może gameplay nie, ale nie miał pół grama tego, czego oczekiwałem akurat od MGSa to też nie byłem w stanie docenić tego, co było w tej grze obiektywnie niezłe

Bo to był słaby MGS, zupełnie inny od pozostałych, ale z najlepszym i najbardziej rozbudowanym gameplayem, który swoją różnorodnością przebija niejeden duży tytuł. 

Co mamy w DS, strzelanie, skradanie się, walkę wręcz, przemieszczanie się pojazdem, czyli elementy z których składa się jakieś 90% gier. Do tego dochodzą jakieś gadżety, które pomagają nam w przemieszczanie gorzystego terenu, jest jakiś rodzaju craft, i zapewne pełno smaczków (dla niektórych bzdur), jak kolysanie dziecka, sikanie itp. Kojimowskie wynalazki. Osobiście o gameplay w ogóle się nie martwię, bo szkielet to jest to co widzimy w każdej większej produkcji, cała reszta to będzie wymysł Hideo. 

Edytowane przez YETI
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...