Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Coś niesamowitego jak Kojima robi wszystkich w wała, serio wierzycie w te gameplaye? Kurier dpd to będzie tylko marny początek żeby poleciały konkrety. Można to dobrze zauważyć przy cut scenkach i ost a te aspekty są epickie i nie bardzo pasują do czasem ukazanego nudnego gameplayu, coś tu nie halo. Jestem zafascynowany wizją, która może okazać się idealnym, zupełnie nowym tytułem którego gracze pokochają a już z pewnością weterani

Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie zapłaciłem za produkt ale pokaż mi drugi tak ukrywany projekt na rynku gdzie do premiery chwila a ludzie się dalej zastanawiają o co dokładnie chodzi. Zwróć uwagę jak namieszał Hideo w branży i jaka reakcja jest zawsze jak się pojawia na scenie. Tego już nikt mu nie odbierze.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Wesker napisał:

Jeszcze nie zapłaciłem za produkt ale pokaż mi drugi tak ukrywany projekt na rynku gdzie do premiery chwila a ludzie się dalej zastanawiają o co dokładnie chodzi.

 

No fantastyczny marketing, ale jak to ma się przełożyć na grę?

Odnośnik do komentarza

gameplayowo to przeciez powiedzieli, ze glowna misja jest polaczenie zachodu ze wschodem 'mostami komunikacji' (czyt. dpd) i walka z terrorystami homo demons.

 

gameplayowo bedzie raczej przecietnie. tona malo znaczacych bzdur dla kogos, kto sie jara jak pixel puszcza baka, i raczej nieskomplikowana mechanika strzelania. ladne miejscowki. fajni antygonosci, nudne friendly npcs. wodotryskow nie bedzie. przy mgs V tez ich nie bylo, wiec wogole przywolywanie tego niedorobionego kasztana tutaj to raczej chyba forma zartu.

 

gry dzisiaj sa ladne, bo to najlatwiej pokazac w 20 sekundowym trailerze. ale pod maska wizualna kryje sie ten sam oblesny wujek ktory wtykal wam pinkiego a raczki mial tutaj.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wesker napisał:

Jeszcze nie zapłaciłem za produkt ale pokaż mi drugi tak ukrywany projekt na rynku gdzie do premiery chwila a ludzie się dalej zastanawiają o co dokładnie chodzi. Zwróć uwagę jak namieszał Hideo w branży i jaka reakcja jest zawsze jak się pojawia na scenie. Tego już nikt mu nie odbierze.

Mój Boże... niektórzy to by spijali nektar z tej małej chińskiej pałki. Nie wiadomo tak naprawdę nic o gameplayu, a fanboye już wydali wyrok - mesjasz. Zawsze chciałem móc w grze niańczyć płód w pojemniku i sikać na trawę rodem z RDR na ps3.

Odnośnik do komentarza

jest roznica miedzy

"nie wiem o co chodzi ale biore day1" a "pokazany gameplay nie zrobil na mnie wrazenia". ilez to razy bedziecie jeszcze naiwnie nastawiac sie na sztos? czy cos procz nadmuchanej machiny marketingowej kojima dostarcza od 10 lat? moze gdyby troche odkleil od futurystycznych settingow to mialby wieksze pole do popisu

Odnośnik do komentarza

Ground Zeroes to jest przecież 10/10, jeśli będziemy łagodnie traktować to jako osobną grę. Nieodżałowane P.T.? Nigdy się z tym nie pogodzę, że nie zobaczymy SH z pod jego ręki(chociaż może co nie co przemyci do DS).

Jakby nie było, te rzeczy nie powstały 15 lat temu choć wiadomo, że to coś  bardziej w rodzaju przystawki, ale jednak jest parę powodów, by  mu dać jeszcze raz ostatnią szansę.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Wesker napisał:

Coś niesamowitego jak Kojima robi wszystkich w wała, serio wierzycie w te gameplaye? Kurier dpd to będzie tylko marny początek żeby poleciały konkrety. Można to dobrze zauważyć przy cut scenkach i ost a te aspekty są epickie i nie bardzo pasują do czasem ukazanego nudnego gameplayu, coś tu nie halo. Jestem zafascynowany wizją, która może okazać się idealnym, zupełnie nowym tytułem którego gracze pokochają a już z pewnością weterani

Może nie znam się zbytnio na marketingu, ale zawsze mi się wydawało, że jak ktoś chce coś sprzedać (bez względu na to czy jest znany i lubiany czy też anonimowy i wchodzący na rynek) to próbuje przekonać ludzi do swojego produktu czymś wyjątkowym, nietuzinkowym i niesamowitym.

Jeżeli natomiast robi kogoś w wała tworząc nową linię produktów, to nie wiem czy bardziej nie robi sam siebie w wała, obniżając potencjalne zainteresowanie produktem wśród mas. Tymczasem data startu "produktu" coraz bliżej.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jeśli miałbym do wyboru wydać £50 na 15 min blowjoba a gierkę o której nic nie wiadomo a dzięki niej moge przez kilka, kilkanaście godzin świetnie się bawić. To wybieram gierkę, ba nawet jeśli okaże się że po dwóch godzinach że jednak nie podeszło, zawsze mogę oddać do cexu za kupon albo hajsy to się i tak zwróci :lapka:

Odnośnik do komentarza

Biorę na premierę, Kojima ma jedną szansę żeby przeprosić mnie za MGS V, które po trailerach miało być killerem trójki w warstwie fabularnej. Nie nastawiam się absolutnie na nic, ale po cichu liczę, że fabularnie będzie to dobra i zakręcona opowieść. 

 

Chociaż Yoko Taro nie ma szans przebić, to nawet nie podlega dyskusji

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, SlimShady napisał:

Ground Zeroes to jest przecież 10/10, jeśli będziemy łagodnie traktować to jako osobną grę. Nieodżałowane P.T.? Nigdy się z tym nie pogodzę, że nie zobaczymy SH z pod jego ręki(chociaż może co nie co przemyci do DS).

Jakby nie było, te rzeczy nie powstały 15 lat temu choć wiadomo, że to coś  bardziej w rodzaju przystawki, ale jednak jest parę powodów, by  mu dać jeszcze raz ostatnią szansę.

Parę lat temu taki klub jak Legia Warszawa PRAWIE awansował do ligi mistrzów pokonując Celtic 6:1 w dwumeczu. Niestety odpadł z powodu jakiś niedopatrzeń. Z tymi tytułami jest podobnie niby dwie świetne gry tylko jeden jest 20 minutowym demem gry, która nigdy nie wyszła, a druga półtoragodzinnym, za które w dodatku skasowano z ludzi kasę. A więc tak Pan Hideo był kiedyś w Lidze Mistrzów ale na pewno nie w swoich ostatnich produkcjach..

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Fabuła pewnie będzie zakręcona. Tylko zastanawiam się, czy poza tymi zakrętasami logiki będzie coś więcej? Na razie to ludzie robią z tego jakąś uber tajemnicę i że tam musi być coś więcej. Chciałbym zobaczyć ich miny jak się okaże, że to wszystko.

Oby nie.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...