Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, Ma_niek napisał:

Racja. Ale te exy niby Sony są coraz śmieszniejsze wcześniej wszystkie gry od quantic teraz death stranding. Jaja to będzie jak wyjdzie to na Xboxa a Sony dało mu engine do gry :-D

 

Source? bo chyba nie ppe.

Quantic to rozszedł się z Sony i widać to oni mieli prawa do marki swoich gier.

Kojima tą gre robi z tego co wiem dla Sony (które ma prawda do marki) i miał na zrobienie jej określony czas ustalony przez Sony. Więc nie widze jak to jeszcze gdzieś wyjdzie, no chyba że na PC po 12mscach od premiery.

Acha ktoś zauważył, że tytuł usunięty z listy ex na stronie PS, na tej liście brakuje też Dreams i Medievil, gdzie ten pierwszy tytuł już robią tyle czasu że ja nie wiem jak na inną platforme mogli by wydać.

 

DeathStranding-2.jpg

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Tak na szybko takie coś znalazłem.

 

https://www.gamespot.com/articles/kojimas-ps4-console-exclusive-will-come-to-pc/1100-6433155/

 

Cytat

In a Q&A also issued by the company, as published by Medium, it was revealed that Sony is not investing in Kojima Productions, and the unnamed game in question "is planned to become available on PC" after its PS4 release.

i

https://www.gamespot.com/articles/kojima-shares-new-details-on-mysterious-ps4-game-d/1100-6440979/?ftag=GSS-05-10aaa0b

Cytat

Death Stranding, which will launch for console exclusively on PS4 but is also coming to PC, stars The Walking Dead actor Norman Reedus. 

 

 

Czyli co, Sony inwestuje w gierkę ale w studio już nie? Gdzieś tam mi się przewinęło że wydanie na XOne niestety nie ma szans (przez hajsy od Sony?). Pewnie mają to w umowie a Sony jak to Sony - mistrzowie marketingu - pewnie sobie ustalili żeby nie wspominać przed dłuższy czas o PC i tyle. Takie tam moje gdybanie ale sam bym tak zrobił :D  

Odnośnik do komentarza

Kyo może być również tak jak piszesz.

Śledze temat gry dość mocno od czasu podpisania umowy Kojima- Sony i wzmianka o PC była tylko na samym początku rok 2015, a w kolejnych wywiadach Kojima pytany o to odpowiadał wymijająco lub że "może w przyszłości".

Kojima dostał przecież engine od GG, jak na honor Japończyka przystało i dobre kontakty w Sony, gra wyjdzie po roku na PC albo tylko PS4 imo.

:D

 

btw wydawało mi się, że prawa do marki ma Sony, Kojima tylko tą gre robi dla nich

 

gvyh5S5.jpg

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Zupełnie nie wiem po co ta dyskusja, skoro od pierwszej zapowiedzi było czarno na białym, że jest to konsolowym ekskluziw.

"The first software title created by the newly formed Kojima Productions will be console exclusive to PlayStation 4."

 

Taka wiadomość pojawiła się zaraz po zapowiedzi, gra wyjdzie również na pc. Sony daje kasę, silnik, a nawet ludzi (tak, do Kojimy ostatnio zostały wysłane posiłki, min. z Santa Monica.) IP należy do Sony, a to że gra wyjdzie na pc, to widocznie jeden z punktów umowy z Hideo, lub Sony dogadalo się z Epic, które chętnie płaci mln aby coraz więcej gier omijalo stima. Kiedy wyjdzie na pc? Obstawiam, że będzie to w okolicach premiery wersji na PS5. Czy ktoś na tym straci? Raczej zyskają wszyscy, Kojima, Sony i gracze. 

Edytowane przez YETI
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pojawiła się (powróciła?) kolekcjonerka na mediamarkcie:

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/gra-ps4-death-stranding-edycja-kolekcjonerska?querystring=Gra+PS4+Death+Stranding+Edycja+Kolekcjonerska

 

Wziąłem.

Ciekawe czy się spiszą i rzeczywiście będzie.

Edytowane przez Basior
.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...