Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Na targach Gamescom zaprezentowano kolejny zwiastun Death Stranding. Materiał na razie mogą zobaczyć jedynie uczestniczy wydarzenia, ale z relacji osób obecnych w Kolonii wynika, że wideo wyjaśnia, o co dokładnie chodzi w produkcji.

Akcję gry osadzono w świecie, w którym USA nie istnieją, zastąpione przez Zjednoczone Miasta Ameryki (UCA). Po ataku terrorystycznym na Central Knot City, mieszkańcy poszczególnych metropolii zerwali jednak kontakt z władzami i sobą, by spróbować przetrwać na własną rękę.

Trailer przedstawia scenę w Gabinecie Owalnym. Sam - główny bohater - rozmawia z Die Hardmanem i Amelią, którzy proszą mężczyznę o pomoc: chcą, by udał się do wskazanych osad i podłączył je do wspólnej sieci informacyjnej, poprzez aktywowanie specjalnych terminali.

Celem jest przekazanie wiadomości pozostawionej przez matkę Amelii - nieżyjącej już prezydentki Zjednoczonych Miast Ameryki. Kobieta wzywała do zjednoczenia i odbudowania UCA oraz przekonywała, że nie wszystkie problemy można rozwiązać siłą. 

 

Zadanie próbowała wykonać wspomniana córka (obecna głowa państwa), ale została pojmana w Edge Knot City. Zdołała jednak skontaktować się z Samem i Die Hardmanem za pomocą transmitowanego hologramu.

Warto zaznaczyć, że kobieta jest w jakiś sposób połączona z tak zwaną „drugą stroną”, czyli alternatywnym wymiarem. W materiale Sam zwrócił uwagę, że nie postarzała się, choć ostatni raz spotkali się ze sobą 10 lat temu. Amelię schwytało Homo Damens - separatyści chcący powstrzymać UCA. Organizacja pragnie zjednoczyć Amerykę, ale brutalniejszymi metodami. Na czele stoi mężczyzna w złotej masce, w którego wciela się Troy Baker. Wśród członków jest postać grana przez Madsa Mikkelsena.

Nagranie sugeruje, że rozgrywka sprowadzi się do wędrówki ze wschodniego na zachodnie wybrzeże USA, odwiedzanie miast i podłączanie metropolii do wspólnej sieci. Wiele czasu spędzimy więc na eksplorowaniu otwartych przestrzeni.

https://www.eurogamer.pl/articles/2019-08-21-death-stranding-nowe-informacje-ujawniaja-glowny-cel-gry

 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kiedyś to się kupowało grę na podstawie dwóch obrazków i 3 zdań w kąciku konsolowym Secret Service, a dziś to trzeba mieć 10 trailerów, wszystkie cutscenki na YT przed premierą, first 6 hours by IGN, 10 najśmieszniejszych bugów gry od pewdiepie, livestream przejścia od Ninjy na twitchu, zakończenie rekomendowane przez YT, opis fabuły od szczerbatego z TV Gry i 7 godzin (pipi)enia Rocka na temat ekranu tytułowego - bo jak tego nie ma to się dziecko internetu gubi i NIE WIE O CZYM GRA JEST i nie kupuje. No nie wiadomo. I dobrze.

 

Jest nazwisko twórcy który nigdy nie z(pipi)ał i to wystarczy, a jak ktoś chce potwierdzenia to niech poczeka na oceny.

  • Plusik 5
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
  • Haha 3
  • WTF 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, YETI napisał:

Nagranie sugeruje, że rozgrywka sprowadzi się do wędrówki ze wschodniego na zachodnie wybrzeże USA, odwiedzanie miast i podłączanie metropolii do wspólnej sieci. Wiele czasu spędzimy więc na eksplorowaniu otwartych przestrzeni.

Czyli wychodzi na to że Kojima niczego nie ukrywa i rozgrywka wygląda tak jak na wszystkich zaprezentowanych dotąd materiałach. Czego można było sie chyba spodziewać.

 

Miejmy że to podróżowanie po otwartych terenach i dostarczanie przesyłek będzie wystarczająco urozmaicone, a otwarty swiat nie będzie pusty i nudny. 

Odnośnik do komentarza

Ja się natomiast dziwię, że istnieją ludzie tacy jak Observer, którzy nadal mają kredyt zaufania do Kojimy i nie potrzebują solidnej porcji informacji, by przekonać się do zakupu.

Przez palce tego "mistrza" w ciągu ostatnich 15 lat wyszły dwa duże MGS'y, które okazały się lekko mówiąc rozczarowaniem i nie przeczę wyje.bany teaser SH, który został jednak brutalnie zaorany.

Także no, trzymam sztamę z ludźmi co podchodzą do tej gierki z rezerwą i chcą więcej info jak Death Stranding ugryźć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŻARTUJE KARAKAN ZNOWU GRA WAMI JAK NA SKRZYPCACH BEKA Z NAIWNIAKÓW FOREVER XDDDD

giphy.gif

Edytowane przez Bartolinsky
Odnośnik do komentarza

Ja do DS podchodzę z dystansem i bez większej podniety, co nie zmienia faktu, że nie potrzebuję kolejnych materiałów i wyjaśnień, o co tu chodzi. To, co zobaczyłem, plus znajomość dorobku Kojimy, w zupełności mi wystarczy, żeby chcieć sprawdzić gierkę. Standardowo przeczytam reckę w PE, może jakieś bezspoilerowe opinie na FPE i styknie, kupi się jakoś w okoliach Świąt, akurat stanieje xd. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, oFi napisał:

czyli podwójna prawda skoro aż pofatygowałeś się o minusika dla mnie. Do tego pawcio potwierdził :pawel:

 

M A T E R I A Ł Y 

 

:rotfl:

 

o nie, to nie był minus tylko WTF, bo niestety memik bardzo mevek style :/ 

 

observer, twoje posty są pomijalne tak samo tutaj jak w cw, nie schlebiaj sobie

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Mam takie przemyślenie, ze jesli kojima zrobil gre na raz, to po zrobieniu platynki prawdopodobnie juz nigdy w to nie zagram. Tak samo mialem z mgs v oraz peace walkerem. Jedynie dk ground zeroes mam jakis sentyment i co jakis czas wlaczam sobie misje deja vu. 

 

To tylko znak, ze lepiej robic korytarzyki jak mgsy bo bardziej zapadaja w pamięć. 

 

No chyba ze Hideo jednak dostarczy cos na miare historii z the boss lub ocelota. 

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, oFi napisał:

Mam takie przemyślenie, ze jesli kojima zrobil gre na raz, to po zrobieniu platynki prawdopodobnie juz nigdy w to nie zagram. Tak samo mialem z mgs v oraz peace walkerem. Jedynie dk ground zeroes mam jakis sentyment i co jakis czas wlaczam sobie misje deja vu. 

 

To tylko znak, ze lepiej robic korytarzyki jak mgsy bo bardziej zapadaja w pamięć. 

 

No chyba ze Hideo jednak dostarczy cos na miare historii z the boss lub ocelota. 

 

No ja myslalem czy by sobie nie odpalic z gamepassa Vtki znowu, ale na sama mysl o tym ze bedzie trzeba napyerdalac te glupie poboczne misje, zbierac pokemony do bazy i czekac w real time na jakiekolwiek ulepszenia szybko mi sie zapal ostudzil.

 

Jednak co trojka to trojka :yano:

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...