Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

 

9 godzin temu, kotlet_schabowy napisał:

ale nagle w 2019 gra Kojimy musi mieć CGI Reedusa, bo bez tego się nie sprzeda.

Ale po co w skrajności idziesz? Kto ma zamiar kupić tą grę to ją kupi, kwestia tego, by przekonać resztę co ma w du.pie 2 godzinny rozkminy na temat fabuły DS czy jakieś łapki na trailerze z twitcha, bo nie interesują się branżą grową. Zobaczą aktora z tego podupadającego serialu co konsekwentnie wychodził przez 10 lat i może kupią, bo go znają.

9 godzin temu, kotlet_schabowy napisał:

No panowie, albo stosujemy rynkowe podejście konsekwentnie

No to stosuj :)

 

Forumek dostarcza: 2019, a co niektórzy dalej myślą, że Kojima ma ostatnie zdanie dosłownie we wszystkim :dynia: 

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.07.2019 o 08:23, Paolo de Vesir napisał:

Czyli już pewniak na PC?

 

Zawsze był pewniakiem. 

 

1 godzinę temu, ASX napisał:

Jak dla mnie to burza w szklance w wody

 

Znów ta propaganda SoT???????????

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.08.2019 o 00:23, Nemesis napisał:

Oby ta gra nie byla za bardzo udziwniona bo nie wiem w sumie jak sensownie KojiPro wytłumaczą całą otoczkę. 

 

A od kiedy w gierkach trzeba coś sensownie tłumaczyć? 

Jakoś nie widziałem szczegółowego dossier człowieka-pszczoły z MGS3, co nie przeszkodziło mi uznać go za fajnego bossa :reggie:

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.08.2019 o 00:23, Nemesis napisał:

Oby ta gra nie byla za bardzo udziwniona bo nie wiem w sumie jak sensownie KojiPro wytłumaczą całą otoczkę. 

A właśnie niech będzie! Lubię takie poryte klimaty i trochę brakuje mi odwagi u niektórych twórców żeby wyjść po za szablon ( kłaniam się chociażby Days Gone)

Odnośnik do komentarza

Patrząc na kondycje dzisiejjszych seriali - rukanka, gołych benisów, lpg oraz zabijania małych dzieci co w niektórych produkcjach - kojima może polecieć mocno po bandzie w 2019 roku ze swoimi chorymi fantazjami chowanymi do szuflady. A Sony jeszcze mu będzie klaskać w backgroundzie, bo to Kojima - i dobrze :banderas:

Edytowane przez oFi
  • WTF 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, izon napisał:

A właśnie niech będzie! Lubię takie poryte klimaty i trochę brakuje mi odwagi u niektórych twórców żeby wyjść po za szablon ( kłaniam się chociażby Days Gone)


No akurat w Days Gone wszystko było na miejscu i podporządkowane konwencji, w której gierka była osadzona - ciężko w klimatach zombie-post-apo o jakieś większe dziwactwa, niż różne rodzaje zombiaków i frakcje zdziczałych osobników niezarażonych.

Death Stranding ma więcej pola do popisu, bo klimatycznie jest to coś zupełnie innego, co mnie bardzo cieszy.
Ja jestem raczej fanem tego względnego "realizmu", ale od czasu do czasu lubię odpalić coś z porytym klimatem (Lollipop Chainsaw, NeverDead czy NieR Automata), bo to zawsze miła odskocznia i takie oderwanie od rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...