Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Po tych prezentacjach jara mnie ten tytuł niesamowicie. Wszystko ładnie opisał Cedric, a ja tylko dodam, że lubię wszelkiego rodzaju survivale, podobało mi się No Man's Sky, więc Kojima trafił do mnie idealnie. Poza tym ta masa smaczków, różnych pozornych głupot i popierdółkowatych gestów - ja lubię taką immersję, przygotowywanie się na misję, "życie" jako bohater, a nie tylko nim sterowanie podczas strzelanin. Taki RDRII np dawał mi coś w tym stylu, Arthur nie był tylko panopkiem do czarnej roboty, a można z nim było spędzić trochę czasu w tym pięknym świecie, wręcz człowiek miał iluzję życia tam. Tutaj zapowiada się podobnie i bardzo to do mnie przemawia.
Paradoksalnie ten nudny i nic nie pokazujący gameplay mnie do tej gry przekonał bardziej, niż ten zayebisty montaż z muzą zespołu Apocalyptica :dunno:

Odnośnik do komentarza

Kojimandzi potrafi w promocje - to samo było przy wszystkich jego poprzednich grach. Nawet ZOE miały fajną promocję (nie pamiętam jak z Boktaiem). No i co? Z tych zapowiedzi można było stworzyć ładną historyjkę, która ostatecznie nie miała przełożenia na finalny produkt. IMHO, tutaj mamy to samo - możemy sobie gdybać i łączyć fakty, a tu ostatecznie okaże się, że Samem gramy przez pierwsze 5h rozgrywki i dopiero po tym wstępie zaczyna się prawdziwa gra. Zobaczymy. 

To śledzenie informacji i dyskusje na ich temat to część zabawy ;]

Odnośnik do komentarza

Ja mam nadzieję, że nie będzie przegiętej pały z jakimiś zmianami ciuszków, ekwipunku itd. Takie rzeczy w ogóle mnie w grach nie jarają, w Zeldzie to całe gotowanie itd. to była dla mnie kara za grzechy. Po ostatnich materiałach trochę mniej czekam na ten tytuł, gameplay wygląda po prostu trochę nudno ale poczekamy, zobaczymy. Nie daje już Panu Kojimie takiego kredytu zaufania jak kiedyś żebym brał w ciemno, trochę bardziej grzeją mnie inne premiery tego okresu jak Medievil, COD oraz Shenmue 3 no  ale raczej wjedzie Day One:)

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Rozi napisał:

To jaką gracze w końcu przyjmują postawę - pokazujemy wszystko na gameplayach, bo nie kupują kota w worku, czy nie pokazujemy nic na gameplayach i gracze narzekają, że nie wiedzą o czym będzie gra?

 

 

Ja tam jednak, coś lubię zobaczyć przed premierą. Aczkolwiek nie ma zasady, taka Persona 5 na filmikach w ogóle nie wydawała mi się interesująca a finalnie w grze spędziłem koło 100 godzin i jest w TOP3 moich gier tej generacji:)

Odnośnik do komentarza

Nie przypominam sobie, żeby ktoś kiedykolwiek narzekał, bo na trailerze są pokazywane wszystkie elementy gameplayu. Źle się dzieje dopiero wtedy, kiedy z trailera dowiadujemy się całej fabuły. Bronienie tego marnego gameplayu jest dla mnie niezrozumiałe i jeżeli to co pokazali miało zachęcić, to się nie udało. Zastanawiające jest to, że osoby, których hobby są gry tak bezkrytycznie podchodzą do tego co widzą. Wieje nudą, ale fani Ubisoftu będą zachwyceni. Niech Kojima nakręci anime, a nie robi te bzdurne, żenujące ficzery jak sikanie czy robienie min w lustrze.

Odnośnik do komentarza

i sikał na grzyby :)

 

6 godzin temu, number_nine napisał:

jprdl, 60 szczegółów o rozgrywce, gameplaye, screeny, wysrywy Kojimy...Jeszcze trochę i nie będzie trzeba gry kupować, bo nie będzie miała czym zaskoczyć XD Jeśli kogoś jara śledzenie każdego newsa to podziwiam, dla mnie to trochę psucie sobie przyjemności z gry. 

psst, ej, ale wiesz, że niektórzy nadal nie są nieprzekonani i to dla nich głównie adresowane są kolejne newsy i materiały promocyjne?

 

w sumie, mimo, że sam mam bardzo niskie oczekiwania co do tego tytułu, jedno muszę mu przyznać; ficzery opisane m.in. w poście Cedrica sprawiają że gra mimo wszystko intryguje. zobaczy się, co z tego będzie, po poznaniu treści recenzji i opinii forumowiczy, nie walących konia dupom na samo słowo Kojima i może dam mu szansę (najwyżej gra szybko pójdzie na PT). co by nie było potrzeba nam świeżych pomysłów, a te "60 szczegółów o rozgrywce" w moim przypadku najwyraźniej spełniły swoje zadanie

Odnośnik do komentarza

Na obecną chwilę jestem bardzo zainteresowany Death Stranding. Obejrzałem tylko jeden większy gameplay z TGS bo nie chcę sobie potem psuć zabawy. W moim przypadku nie będzie to zakup premierowy ale jak stanieje to na pewno ogram.

 

Pytanie do bardziej zorientowanych w temacie. Wiadomo coś na temat polskiej lokalizacji?

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, michaukowski napisał:

Pytanie tylko czy uszcześliwią graczy na siłę, jak w przypadku Spider-Mana, gdzie można było grać albo full pl albo full eng i na dodatek zmiana języka odbywała się nie w grze tylko po zmianie języka w konsoli.

 mi to tam... i tak zwykle gram z językiem angielskim, bo potem tylko się wkurwiam, że coś zostało kiepsko przetłumaczone. 
ale zbadam temat.  
 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...