Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Starh napisał:

Wracając do samego środowiska to Bend zaimplementowało nawet zagadki środowiskowe związane z punktami NERO gdzie ulepsza się Deeka :)! Serio takich smaczków jest na prawdę wiele, ale trzeba dać tej grze czas żeby nas tego nauczyła.


Właśnie przed chwilą dotarłem do jednego z tych checkpointów i jak zobaczyłem dużą ilość czerwonych, eksplodujących beczek/skrzynek, to obawiałem się jakiejś hordy w pobliżu (pewnie nocą tamtędy się przemieszcza, całe szczęście dotarłem tam w dzień). Standardowo trochę czasu szukałem paliwa, okazało się, że jakiś bezpiecznik muszę namierzyć (paliwo oczywiście też), no i przeoczyłem jeden głośnik w tunelu - zrobiło się gorąco momentalnie :obama:
No i sama droga do tego checkpointa - przez ciemny tunel. Wolałem iść z buta, bo ciszej. Na spokojnie udrażniałem przejazd, przepychając samochody - strasznie fajny motyw, non stop napięcie, że zaraz mnie coś dojedzie w ciemnościach :)

No i @Starh - zayebista recka, wszystko elegancko opisane i bez zbędnego pyerdolenia przedstawiony prawdziwy obraz gierki. Dla mnie DG na chwilę obecną to jeden z trzech najlepszych tytułów tego roku, obok The Division 2 i Resident Evil 2.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Na szczęście gracze nie patrzyli na niesprawiedliwe recenzje i według wczesnych danych Days Gone sprzedaje się bardzo dobrze. Według insiderów gra w USA w pierwszym tygodniu osiągnęła poziom Mortal Kombat XI w wersji na PS4 - 600 tysięcy kopii. W Europie pójdzie w pierwszym tygodniu  minimum 600 tysięcy. Także developer  może być spokojny o swoją przyszłość i pewnie dostaną szansę na kontynuacje.

 

_0pZj7bB_bigger.jpgBenji-Sales @BenjiSales
ObserwujObserwuj @BenjiSales
Więcej

Reviews dont seem to have had any sort of detrimental impact on Days Gone launch sales. Or at least in terms of Day 1. Physical sell through is looking comparable to the initial sales of MK11 PS4 version. And higher than MK11 Xbox One. So yeah, things are looking strong

 
15:09 - 27 kwi 2019
 

 

Edytowane przez Andrew21
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Akurat w przypadku developerów Sony to myślę, że żaden nie musi obawiać się o swoją przyszłość, bo wydawca raczej ich wspiera i nie zamyka za byle co.
Ostatnio tylko w przypadku DriveClub chyba był taki motyw, ale jak najbardziej zasłużenie, bo gierka w momencie wyjścia była popsuta i brakowało jej zawartości.

Tutaj jakość gry jest na bardzo dobrym poziomie, więc obaw nie ma. Szkoda tylko, że ta łatka 1.04 nie była na płycie z grą, bo sporo oberwało się DG za błędy, których już w dniu premiery nie było, więc żaden z graczy nie doświadczył tego, o czym pisali recenzenci...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, _Be_ napisał:

W pewnym sensie są. Oddajesz w obozach uszy za kasę i zaufanie dla danego obozu

No ale to dosyc groszowe sprawy, za misje jest grubsza waluta i zaufanie. Takie trofea/itemy z pokonanych przeciwnikow byly tez w takim Horizon czy wieśku

No nie moge sie oderwac od konsoli od piątku :/ dwa miesiace abstynencji nadrabiam

 

adrenalina była, dwa gniazda na stacji, a okolice patrolowała horda, na która nie miałem sprzętu :obama:

 

59295213_680215005767286_483867772008058

Edytowane przez Shen
  • Lubię! 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, SpacierShark123 napisał:

Nie wiem czy macie podobnie ale jestem po 2-3h gry i fabuła wydaje mi się strasznie chaotyczna. 


Też mi się na początku tak wydawało, ale przestałem podchodzić do tego, jak do The Last of Us, a zacząłem jak do RDRII (które pod wieloma względami DG mi przypomina). Po prostu jest to tytuł na większą ilość godzin, osadzony w większym świecie, więc poznajemy kilka wątków i w zależności, którą misję będziemy wykonywać (nawet głupie czyszczenie obozu, albo checkpointa NERO), to ten akurat wątek pchamy do przodu. DG nie jest aż tak immersyjnym tytułem jak gra od Rockstar, ale też można się zatracić w tym pięknym świecie na długie godziny.

@XM. są różne, od takich po 50-100 sztuk bydła (to te mniejsze), do takich po około 200-300.
A najlepsze jest to, że gra trzyma przy tym 30fpsów, gdzie w innych przypadkach (nocnej jazdy na motorze w deszczu np), potrafi dropnąć :)

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Shen napisał:

Mi się fabuła podoba, cisne te misje, bo ciekawi mnie co dalej. Horizon mnie meczyl swoja historia i glownie walka z robotami trzymala mnie przy grze.


Akurat Horizon mega mi się podobał, również fabularnie, ale tutaj też jest spoko - jest na tyle intrygująco, bym chciał wiedzieć, co dalej - zwłaszcza w wątku głównym, po spotkaniu nad jeziorkiem

Spoiler

z O'Brianem

- zayebista scenka, po której aż polubiłem tego

Spoiler

rządowego szczura :)


No i też - od momentu zakupu tylko to w czytniku, w piątek jak usiadłem o 15:00 to z około dwugodzinną przerwą na posiłki i rozmowę z żoną, tak skończyłem, jak już w sobotę ptaszki ćwierkały (5:00 nad ranem). Dawno tak nie miałem przy jakiejś gierce. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...