Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, creatinfreak napisał:

Ja miałem kilka razy tak, że w ogole3mi się pasek nie pojawił i cały zapas amo psu w dupe :p a pewnie biegają zostawiłeś po drodze jakiegoś zbłąkanego świrusa.

Kurde szukałem po całej mapie i pusto było na razie odpuszczę muszę odpocząć bo za dużo razy próbowałem 

Odnośnik do komentarza
Kurde szukałem po całej mapie i pusto było na razie odpuszczę muszę odpocząć bo za dużo razy próbowałem 
Wróć za dnia gdzie ta horda ma miejscówkę i zobacz czy niedobitki tam będą. Nocą swirusy chodzą na żery. Też tak miałem raz i poczekałam aż zrobi się dzień i znalazłem niedobitki w pobliżu ich siedliska.
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Kolos28 napisał:
5 godzin temu, Banan91PL napisał:
Kurde szukałem po całej mapie i pusto było na razie odpuszczę muszę odpocząć bo za dużo razy próbowałem 

Wróć za dnia gdzie ta horda ma miejscówkę i zobacz czy niedobitki tam będą. Nocą swirusy chodzą na żery. Też tak miałem raz i poczekałam aż zrobi się dzień i znalazłem niedobitki w pobliżu ich siedliska.

Czekałem zrobił się dzień latałem szukałem i zresetowałem checkpoint, wrócę za pare dni

 

I horda padla przyznam ze męczący etap

Edytowane przez Banan91PL
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Amer napisał:

Zdecydowanie tak.

 

Jakie było moje zdziwienie po akcji:

 

Spoiler

Skizzo, co odyebał z wieczystymi, a potem Mike go wypuścił i widzę, że gra dalej będzie długa.

 

No nie powiem, tak długiej fabuły ostatnio w grach nie widziałem, nawet Horizon nie jest tak długi jak ten kolos. 

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.05.2019 o 21:18, Kolos28 napisał:

Jak wykonać ten 5 sekundowy drift z nitrem?
Brakuje mi dwóch trofek do platyny i się męczę.

 

(pipi)a te trofeum to jest jakiś kryminalny syf, ja (pipi)e

mam ostatni up nitro, polana, krece te kółko i (pipi) nic

 

w którym miejscu to robiliscie?

jakim filmikiem na YT sie wzorowaliscie?

 

to ma byc duze kolo czy liczy sie tez male?

przednie kolo moze stac w miejscu czy musi caly czas "sie krecic" ?

 

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Mi to trofeum wpadlo, gdy tylko raz nacisnalem kółko. Przy średniej prędkości tylko analogiem kontrolowałem poślizg - wychyliłem je do połowy mniej więcej. Poruszałem sie do przodu podczas poślizgu. Nie jest to trudne, ale wybierz miejsce, gdzie jest mało przeszkód w postaci drzew lub samochodów. 

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale kolko i krzyzyk musizs trzymac razem bo o to chodzi w tym trofeum, w ogole to ciezko (pipi)a takie miejsce dobre znalezc

rece mi opadaja po (pipi) robic takie trofeum jak nie jest sprecyzowane jak wykonac.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Nie musisz trzymać kółka i krzyzyka razem - masz driftować i trzymać krzyzyk razem.Ja w drift wpadłem tylko na sekundę naciskając kółko. Wpadłem w poślizg i po prostu starałem się nie uzyskać równowagi przez 5 sekund odpowiednio manewrując analogiem. Miałem co prawda z 10 podejść, ale w końcu się udało. Obejrzyj kilka filmików na youtube opisujące to trofeum i w końcu się uda.

 

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Głupio sie męczycie. 

 

Jedźcie przed cmentarz, przed nim jest fajny placyk (leży tam kobietka, przyjeżdżamy tam na samiusieńkim początku fabuły). Nawet ulica wam wystarczy, jest mnóstwo miejsca na to. 

 

Zacznijcie kręcić bączka, po chwili wyjdźcie z palenia gumy nitrem i drftujcie po ciasnym kółku

 

zrobiłem to przypadkiem bo przypomniał mi sie ten trofik

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po skończeniu fabuły i wszystkich misji pobocznych szukając jakichś znajdek trafiłem jednej nocy na śmigłowiec nero. Przelatywał gdzieś na północy, próbowałem jechać za nim ale las mnie odciął. Ciekaw byłem czy może coś jeszcze jest powiązane z nim, ktoś może trafił na niego?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...