Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_
25 minut temu, aux napisał:

Pomóżcie koledzy - jak mam się dostać na teren Chemult Community College? Mam tam misję Koniec Świata z punktem Nero. Cały teren zagrodzony, nie da się wysadzić ogrodzenia ani nic. Czyżby bug?

 

Musisz robić misje fabularne :lapka:

Odnośnik do komentarza

Mam podobny problem z punktem badawczym w Żelaznym Stoku. Nie mogę tam przeskoczyć motorem, choć póki co kupione wszystko na full, to co mam dostępne. A jak wiadomo

 

potem północ się blokuje, a na południu są ulepszenia na full. Ten teren będzie dostępny, czy dopiero po odblokowaniu mam tam wrócić? Bo nijak nie mogę tam doskoczyc- motor zawiesza się na półce skalnej i spada w dół

Edit: Jednak się da, ale trzeba dobrze nitro odpalić 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, aux napisał:

Pomóżcie koledzy - jak mam się dostać na teren Chemult Community College? Mam tam misję Koniec Świata z punktem Nero. Cały teren zagrodzony, nie da się wysadzić ogrodzenia ani nic. Czyżby bug?

 

Z tego, co pamiętam, to zaprowadzi Cię tam misja fabularna. Też miałem zagryza z tą miejscówką.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.05.2019 o 23:04, Fanek napisał:

Oj daleko jeszcze, ja dziś skończyłem i musze przyznać że mnie gra zmęczyła, za długaaaa

środek był totalnie o niczym mogli go spokojnie wyciąć

A ja mam 900 dni, cztery obozy na 3 levelu i nawet nie jestem w połowie gry. LOL Nie chce mi się jej kończyć ale w czerwcu na pewno skończę bo wyjdzie DLC i nowy tryb Survivor albo I am going to die - czy jakoś tak. Podobno trudniejsze coś jak Hard Core w Fallout 4, wówczas znów będę grać ale chyba z polskim dubbingiem dla beczuni :whyyy:

Odnośnik do komentarza

 Chemult Community College - obóz NERO, nie moge znaleźć tam bezpiecznika do otworzenia kontenera, ktoś miał z tym problem?

Gre skończyłem, zajechałem tam pierwszy raz napewno - nie miałem nawet odkrytej mapy.

Na YT znalazłem skrzynke gdzie powinien być bezpiecznik, ale zachodze do namiotu i u mnie jest otwarta już WTF

Na reddit widze pare osób też tak ma, any sollution ??

 

 

 

Przeładowywałem save i jest to samo :/

Uruchomiłem konsole na nowo, wróciłem tam, wyczyściłem horde, wlałem paliwo, poszedłem do skrzynki z bezpiecznikami i od razu jest znaczek przekreślone narzedzia, nie ma ikony KWADRAT. Ide do skrzynki gdzie powinien być bezpiecznik otwarta to samo.

Co za zabugowane (pipi), chyba koniec gry dla mnie

 

Ktoś jakieś pomysły?

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Mi też wczoraj wpadł platynowy pucharek. To, że klimat mi podejdzie to już wiedziałem od pierwszego trailera. Ale to, że będę się tak dobrze bawił, przejmował postaciami i je polubiał, to, że historia będzie tak wciągająca, że kilkukrotnie byłem niewyspany w pracy bo musiałem jeszcze tu pojechać skoro jestem w pobliżu  to się totalnie nie spodziewałem.  Gameplay bardzo mi podapasował i rozprawienie się ze wszystkim hordami było miodne. Na minus optymalizacja, nawet po ostatnim patchu potrafiło nieźle chrupnąć na prosiaku. Jeżeli ktoś się wkręci w świat gry to platyna w zasadzie sama wpada. Już czekam na sequel tak samo jak czekam na tlou2 czy horizon2 i mam nadzieję,  że sony pozwoli im to zrobić.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...