Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Ja ostatnio kupiłem od kogoś sam kod za 70 zł, poszukaj na marketplace, OLX - niektórzy zgadzają się sprzedac sam kod z wersji Ultimate.

 

Na PS4 gry nie skończyłem, przeżuciłem się wtedy na PC i mocno bolało mnie te 30 klatek. Nie wiem jak oni to zrobili, ale dla mnie ta gra miejscami prezentuje się jeszce lepiej niż MM, do tego betonowe 60 klatek i RT robią piorunujące wrażenie. :banderas:

 

Z taką płynnością granie w pająka to czysta przyjemność!

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Pany jak to jest z tym transferem zapisu z PS4? Mam zapis w chmurze i na dysku ale remaster go nie widzi. Tylko nie mówcie, że muszę naruchać ps4 z grą i tam zrobić nowy zapis ze spatchowanej wersji do chmury i dopiero pobrać ten zapis na PS5.

Tak Musisz mieć ver PS4, tam robisz upload save na serwery gry, potem odpalasz cer PS5 i robisz DL save z poziomu gry
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Na to trzeba się nastawić, że będą ciągnąć kasę na wszystkim. Jak mam wersję na PS4 to na PS5 powinno być free uaktualnienie bo przecież już za tą grę zapłaciłem.
No ale teraz wszędzie kicha same remastery, remake, za poprawę do PS5 też płacisz co ostatnio pokazało GoT.

Ale teraz tak już będzie wszędzie money, money, momey :facepalm:

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, mario10 napisał:

Na to trzeba się nastawić, że będą ciągnąć kasę na wszystkim. Jak mam wersję na PS4 to na PS5 powinno być free uaktualnienie bo przecież już za tą grę zapłaciłem.
No ale teraz wszędzie kicha same remastery, remake, za poprawę do PS5 też płacisz co ostatnio pokazało GoT.

Ale teraz tak już będzie wszędzie money, money, momey :facepalm:

Dobrze, ze nie sprzedałem Moralesa no i ze jednak w tym uaktualnieniu są dodatki, wiec nie ma tragedii :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 13.09.2021 o 10:27, mario10 napisał:

Jak mam wersję na PS4 to na PS5 powinno być free uaktualnienie bo przecież już za tą grę zapłaciłem.
 

A to trochę pójście w drugą skrajność. Ktoś siedział nad wydanym już spidermanem by poprawić grafikę, dodać obsługę pada, dźwięk i inne elementy. Nic w życiu nie ma za darmo. Gra sama w sobie była już duża, więc jej wypolerowanie też musiało coś kosztować. Można się zastanowić jedynie czy nie za drogo i dlaczego nie dla każdego.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, niunias101 napisał:

Czyli kupuję płytę, a potem jest upgrade w ps store  ? I to wtedy również zawiera Spiderman remastered ?

Tak, kupujesz zwykłego Milesa Moralesa, a potem ulepszasz cyfrowo do Ultimate i tam jest remaster jedynki.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Czyli co jak mam osobno na płycie podstawkę na PS4 i płytę z MM na PS5 to żeby zagrać w Remastered mam tylko opcje upgrade samego MM? Płytę z podstawką w wersji PS4 mogę rozumiem oddać biednym, bo nie jest mi potrzebna? Nie grałem jescze i od razu dostałem płytę z SM PS4 i MM PS5. Gdybym wiedział, że nie ma jakiegoś tańszego upgradeu SM to bym kupił samego MM.... No trochę mi szkoda płacić znów za SM ale chciałabym ograć w najlepszej jakości.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...