Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Zabawne patrzeć na taki post jak ten tweet Butchera, gdy ja po  3 odcinkach zastanawiałem się czy nie rzucić tego serialu w cholerę, bo ciekawsze propozycje to znajdę sobie na Vimeo. :Coolface:

 

Największa wada tej antologii to zdecydowanie scenariusze, które są w najlepszym razie dość letnie. A tu jakiś przeciągnięty dow(nene) (jak z tymi robotami), a to sztampa,  a to mało kreatywna inspiracja. Trochę czuję się jakbym przeglądał jakiś internetowy zin z sekcją "Opowiadania czytelników" zamiast poważną kompilację. Pół biedy jeszcze jakby strona wizualna urywała du.pę, ale różnie z tym tutaj bywa.

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Cedric napisał:

Zabawne patrzeć na taki post jak ten tweet Butchera, gdy ja po  3 odcinkach zastanawiałem się czy nie rzucić tego serialu w cholerę, bo ciekawsze propozycje to znajdę sobie na Vimeo. :Coolface:

 

Największa wada tej antologii to zdecydowanie scenariusze, które są w najlepszym razie dość letnie. A tu jakiś przeciągnięty dow(nene) (jak z tymi robotami), a to sztampa,  a to mało kreatywna inspiracja. Trochę czuję się jakbym przeglądał jakiś internetowy zin z sekcją "Opowiadania czytelników" zamiast poważną kompilację. Pół biedy jeszcze jakby strona wizualna urywała du.pę, ale różnie z tym tutaj bywa.

Dokładnie co to myślę na ten temat. Motyw z obroną farmy w robotach to wypisz wymaluj fabuła jak z jakiejś gierki z poprzedniej generacji, ogólnie nic nie wiem na temat tych scenarzystów, którzy odpowiadali za te shorty ale jak to nie są jacyś praktykanci i zbiórka ogólnie tego co robili po godzinach to ja nie wiem :reggie:

Odnośnik do komentarza

Patrze na was... 

Jestem przy 10ep z LD & Robots i jest to świetne. Pierwszy ep to wiadomo zaleciał smrodem netflixowej poprawności, ale to tylko jak ktoś powierzchownie na to spojrzy. Ten serial to dowód, że opowiadanie czy nowela to najszlachetniejszy typ fantastyki, maksimum treści w krótkiej formie. Tutaj to 10min na odcinek.

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...