Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, chris85 napisał:

Co rozumiesz przez gowniane dokumenty? Oglądałeś coś ostatnio na Discovery Channel albo History? 

Np Taśmy Teda i Porwana w biały dzień byly dobre. 

Tasmy Bundiego byly slabe jak dla mnie, zapowiadano jako wstrzasajace a wyszlo jak zwykle.

Making a Murder, tendencyjny i przeciagniety do granic mozliwosci, mogli skompresowac w 2-3 odcinki. 

Osho podobnie i w sumie to nic z niego nie wynika. Jakies bezsensowne sceny jak czlowiek mowi o czyms co niby ma byc wazne i w ogole juz do tego nie wracaja.

 

A to i tak jedne z lepszych. Takiego (pipi) jak ten o M. McCain, The Evil Genius, The innocent Man to nawet nie chce mi sie komentowac. 

Szczerze nie wiem co gorsze, te tasmowo wypuszczane dokumenty czy kupsztale o marvelowskich bohaterach.

Odnośnik do komentarza

Mi z dokumentów całkiem spoko ogląda się Cesarstwo Rzymskie z narracją Seana Beana. Niedługo trzeci sezon :ohboy: Sporo ciekawostek, których próżno szukać w szkolnych podręcznikach. W sumie mało obiektywna opinia, bo wszystko, co w tych klimatach, ma u mnie plusa na starcie

To o wojnie w Wietnamie dobre merytorycznie, ale niesamowicie rozciągnięte. Odcinki trwające ponad 2h? No kaman... :/

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Il Brutto napisał:

Tasmy Bundiego byly slabe jak dla mnie, zapowiadano jako wstrzasajace a wyszlo jak zwykle.

Making a Murder, tendencyjny i przeciagniety do granic mozliwosci, mogli skompresowac w 2-3 odcinki. 

Osho podobnie i w sumie to nic z niego nie wynika. Jakies bezsensowne sceny jak czlowiek mowi o czyms co niby ma byc wazne i w ogole juz do tego nie wracaja.

 

A to i tak jedne z lepszych. Takiego (pipi) jak ten o M. McCain, The Evil Genius, The innocent Man to nawet nie chce mi sie komentowac. 

Szczerze nie wiem co gorsze, te tasmowo wypuszczane dokumenty czy kupsztale o marvelowskich bohaterach.

Malo wstrząsający? W takim razie polecam stronki typu Best Gore. 

 

3 minuty temu, Frantik napisał:

Mi z dokumentów całkiem spoko ogląda się Cesarstwo Rzymskie z narracją Seana Beana. Niedługo trzeci sezon :ohboy:

W sumie mało obiektywna opinia, bo wszystko, co w tych klimatach, ma u mnie plusa na starcie

To o wojnie w Wietnamie dobre merytorycznie, ale niesamowicie rozciągnięte. Odcinki trwające ponad 2h? No kaman... :/

Bo to dokument kompletny,  a nie jakieś tfu "10 faktów o wojnie w Wietnamie" na YouTube. 

Edytowane przez chris85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nasza planeta - jakie to jest złoto :banderas:

 

Czubówna + zdjęcia powodujące opad szczęki (jak oni niektóre zrobili to nie mam pojęcia) + majestatyczna muzyka + humor (tańczące ptaki) + akcja (ucieczka antylop) + emocje (pisklęta flamingów). A to dopiero pierwszy odcinek... Coś wspaniałego. 

 

 

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Rudiok napisał:

Nasza planeta - jakie to jest złoto :banderas:

 

Czubówna + zdjęcia powodujące opad szczęki (jak oni niektóre zrobili to nie mam pojęcia) + majestatyczna muzyka + humor (tańczące ptaki) + akcja (ucieczka antylop) + emocje (pisklęta flamingów). A to dopiero pierwszy odcinek... Coś wspaniałego. 

 

 

Puściłem pierwszy odcinek. Dolby Atmos 4K na OLED robi. 3letnia córka siedziała zafascynowała a na małym flamingu się popłakała. A Czubówna robi do tego też dobrze. Miód!

Polecam też serial o F1. Gały wypala.

Edytowane przez marbel007
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Puściłem pierwszy odcinek. Dolby Atmos 4K na OLED robi. 3letnia córka siedziała zafascynowała a na małym flamingu się popłakała. A Czubówna robi do tego też dobrze. Miód!
Polecam też serial o F1. Gały wypala.
Jak dla mnie najładniejszy program na netflixie dolby vision i atmos naprawdę dają radę coś pięknego. Szkoda tylko że muszę wybierać między panią Krystyną a Atmosem ale wybór jest prosty. Swoją drogą czy ktoś wie czy jest szansa że na polskich ścieżkach doczekamy się atmosa ?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.04.2019 o 21:40, marbel007 napisał:

3letnia córka siedziała zafascynowała a na małym flamingu się popłakała.

U mnie 31letnia kobita również się popłakała :)))
Te ujęcia... cały czas się zastanawiam, jak oni to kręcili? Czy to jakieś rendery?
Odbiór audio-wizualny 10/10. Polecam każdemu dokument "Nasza Planeta".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...