Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, selene napisał:

J*ebać całą ekipę Netflixa za to, że nie obskrobali... :( :( :( :(

W "Dynasties" na BBC (również polecam), ekipa pomogła pingwinom. Niby nie mogą integrować w naturę, ale tu za dużo pingwinów by zginęło. Zdziwiło mnie to, bo raczej się nie widzi ekipy, jak np. odgania lwa od zebry :)
Też polecam, ale po Our Planet, to raczej już nic nie będzie takie samo.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

A ogladaliście ten interaktywny program z Bearem Gryllsem, gdzie pojawiają się nam opcje, np. co ma ze sobą chłopek wziąć na wyprawę, albo czy iść przez dżunglę czy rzeką? 

Ja wypuściłem typa tak, że nogę skręcił i się program skończył xD Wtedy dopiero mogłem cofnąć swój wybór, lub puścić odcinek jeszcze raz i sprawdzić inne wybory, bo tak to przewijać nie można. 

 

Obejrzałem jeden odcinek z ciekawości o co w tym chodzi, nawet spoko, coś innego po prostu :D

Edytowane przez Wooyek
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.04.2019 o 11:40, SG1-ZIELU napisał:

Sabrina drugi sezon ? dziękuje postoje nie zniosę więcej tego lewackiego gówna wciskanego co każdy odcinek.

 

Pierwszy sezon jeszcze nie był taki tragiczny pod tym względem ale w drugim nie przebrnąłem przez pierwsze dwa odcinki. Z drugiej strony ten serial nadawałby się do studiowania na uniwerkach w temacie jak kobiety żyjące w krajach zachodnich są profesjonalnymi ofiarami i wszędzie widzą ucisk nawet tam gdzie go nie ma. :reggie:

Odnośnik do komentarza

Interaktywny Bear Grylls :obama:

 

No powiem szczerze, że mi gość zaimponował. Wszystko wygląda jak interaktywna gra (a'la Walking Dead), uproszczona bo tylko 2 wybory mamy, ale można realnie decydować co Grylls zrobi i niektóre wybory nie kończą się pozytywnie. Szacunek za spory wkład pracy, bo musieli naprawdę tego sporo nakręcić. Sztosik. 

Odnośnik do komentarza

Pojawił sie dokument przedstawiający proces tworzenia gry For Honor (te rycerze od ubi). Chyba warto obejrzeć, nawet jeżeli mamy wywalone na ten tytuł, to można zobaczyć jak wygląda developing i z czym muszą się zmagac twórcy. 

Edytowane przez YETI
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...