Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Squirt Game

 

wow, omijałem szerokim łukiem, bo 1 że Netflixm a 2 to był hype jak przy Domu z papieru, który jest totalnym łajnem. no i tak omijałem do dziś. No super serial. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Serwisy internetowe żyją z klików, więc nabijają kliki tworząc  treści o Squid Game, w ten sposob jeszcze bardziej nabijając popularnośc. Taka samonapędzająca sie machina hype'u. Swego czasu podobnie było z Gambitem Królowej.

Ale fakt, serial bardzo fajny, dla mnie mocne 7/10. Nie znam sie na kinie koreańskim, więc najbardziej zaskoczyła mnie świeżość formy i bezkompromisowość przekazu. W hollywoodzkich i netfliksowych produkcyjniakach od dawna  z tym kiepsko.

Odnośnik do komentarza

O tak, Stranger fajnie się ogląda, ciężki klimat, ale całość na plus.

 

Squid Game faktycznie jest teraz wszędzie, ale trzeba przyznać, że serial zrobiony z pomysłem, z dbałością o detale, bardzo dobrą scenografią i poruszający w mocny sposób tematy, które w Korei są na porządku dziennym - ubóstwo, podziały klasowe, alienacja. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Shen napisał:

Trupów więcej niz w Dexterze :pawel:

 

Love to jest nadpsycholka. Niesamowita telenowela xd

 

 

 

Tez obejrzalem Squid Game na hajpie bo wszyscy o tym gadaja i spoko spoko ale co mnie irytowalo to gra niektorych koreancow. Nie wiem czy takie kino koreanskie po prostu jest czy co ale po tych piskach, wrzaskach i nadmiernym ekscytowaniu sie skosniakow musialem wlaczyc lektora bo mowie nie uniese. No i slaby ten fragment z vipami, rozumiem ze mialo byc takie przerysowane ale straszny cringe wyszedl imo. 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, sprite napisał:

 

Wo kurwa, ale swagg :banderas:  Byłem sceptycznie nastawiony, ale po tym trailerku będzie trzeba to sprawdzić. Dobrze, że celują w zupełnie inny vibe niż w anime, a nie próbują na siłę oddać ducha pierwowzoru(co by nigdy nie wyszło). Najbardziej razi tylko ten wiek Spike'a :/ 

 

Po Squid Game zamiast Johna Cho widzę tu mordę Seong Gi-huna :reggie:

 

A trailer ok, choć w ogóle nie odczuwam potrzeby przenoszenia tego anime na live action. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...