Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem do końca On My Block, bardzo dobry serial z kategorii tych luźniejszych, choć często dość gorzki. Dużo fajnych pomysłów na fabułę, scenerię i plot twisty, gra aktorska momentami kulała, a momentami bardzo mocna. Trafiłem przypadkiem po obejrzeniu Sex Education, a oglądałem każdy odcinek w wielką przyjemnością.

Odnośnik do komentarza

Ja tak samo. Animacja jest piękna i dynamiczna, a design przypomina mi styl Dishonored. Bardzo fajnie stworzony świat i bohaterowie, a końcóweczkę tego 3-odcinkowego aktu oglądałem z wypiekami na twarzy. Zwiastun wyglądał obiecująco, ale spodziewałem się więcej zapychaczy, a tu widać nie szczędzono grosza. Kolejne 3 epki już 13.11, a finałowe 20.11. W sumie fajny pomysł z takim wypuszczaniem po kilka odcinków co tydzień. 

Odnośnik do komentarza

Sprzataczka - serial oparty na ksiazce laski, ktora jako samotna matka uciekla od meza i mierzyla sie z trybami zasilkowej ameryki oraz zaczela sprzatac mieszkania bogoli. Wydaje sie, ze material na dobra drame i krytyke systemu. Niestety tak nie jest. Ogolnie laska praktycznie caly czas spada na 4 lapy, nie wiem czy to kwestia samej historii czy netflix nie chcial przesadzic z dramatem. Caly balagan systemowy w usa to raptem 5% 10odcinkowego serialu. Kolejne 10% to watek sprzatanych domow. Szkoda, ze wlasciwie tylko jedna wlascicielka ma (calkiem niezla) rozwinieta historie, reszta to wpisy z pamietnika czytane zza kadru. Pozostale 85% to typowa obyczajowka z pingpongiem miedzy mezem, matka, ojcem, jakims fagasem itd. Ksiazka podobno byla bestselerem a artykul w VOX, ktory laska poczynila, zalazkiem do jej napisania. Tyle, ze po obejrzeniu serialu mialem wrazenie, ze oparto go nie o ksiazke a o felieton wlasnie. Takze mozna, ale nie trzeba. Na plus, ze nie ma zadnych netflixowych odpalow jak wciskani na sile geje i podobne niepotrzebne watki.

Odnośnik do komentarza

Red Notice 

 

Wczoraj obejrzane z partnerką. Oczekiwałem czegoś śmiesznego i pare razy się uśmiechnęliśmy. Fajne gagi skały i reynoldsa, a cała fabuła to taki indiana jones + mission impossible. 

Jak szukacie czegoś co nie jest zbyt wymagające i zabawnych scenek z Rockiem to polecam.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, mcp napisał:

Serio? Rock jest Rockiem z każdego innego filmu, Reynolds od zawsze chyba gra Deadpoola, Gal dopóki się nie odzywa to ok, ale wystarczy, że otworzy buzię i takiego drewna to nie było od czasu Keanu.

 

Tak, ale dostali nieszablonowy scenariusz i niektóry sceny się w taki dziwny i czasem śmieszny sposób kończą, że aż byłem zdziwiony.

 

Gal gadot akurat nie ma aż tak wiele w tym filmie

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Red Notice? Parujący balasek na max 4/10. Jeśli to kosztowało 200 mln $ to N już chyba nie wie w co ładować kasę. Chyba, że wstrzelą się w oczekiwania swojej grupy docelowej, czyli mało wymagającej widowni w wieku 20-25 lat, która podnieca się Rockiem, który gra już wszystko we wszystkim i wszędzie tak samo, albo śmieszą ich nieudolne próby kopiowania przez Reynoldsa Jima Carrey'a, albo chcą sobie pooglądać ciało Gadotowej. Trzeba jednak oddać cześć plecom Reynoldsa, bo jednak jakoś dźwiga ten film, mimo że niektóre "żarty" powodują jedynie ciarki żenady. Już wolę jakieś lekkie komedyjki z Sandlerem niż silenie się na jakieś pseudo akcyjniaki z topową obsadą. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Rudiok napisał:

Red Notice? Parujący balasek na max 4/10. Jeśli to kosztowało 200 mln $ to N już chyba nie wie w co ładować kasę. Chyba, że wstrzelą się w oczekiwania swojej grupy docelowej, czyli mało wymagającej widowni w wieku 20-25 lat, która podnieca się Rockiem, który gra już wszystko we wszystkim i wszędzie tak samo, albo śmieszą ich nieudolne próby kopiowania przez Reynoldsa Jima Carrey'a, albo chcą sobie pooglądać ciało Gadotowej. Trzeba jednak oddać cześć plecom Reynoldsa, bo jednak jakoś dźwiga ten film, mimo że niektóre "żarty" powodują jedynie ciarki żenady. Już wolę jakieś lekkie komedyjki z Sandlerem niż silenie się na jakieś pseudo akcyjniaki z topową obsadą. 

 

Mi się az tak źle nie oglądało. Gal gadot drewno jak zwykle, ale niektóre scenki mogą się podobać. 

Oni na to wydali 200 baniek? To chyba większość poszło na tą trójkę 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, oFi napisał:

 

Mi się az tak źle nie oglądało. Gal gadot drewno jak zwykle, ale niektóre scenki mogą się podobać. 

Oni na to wydali 200 baniek? To chyba większość poszło na tą trójkę 

 

Ponoć zainkasowali po 20 mln $ od łebka. 

 

Zmęczyć film zmęczyłem, początek w Rzymie był nawet obiecujący (poza Rockiem jako profilerem FBI :dafuq:), ale od Rosji to już równia pochyła włącznie z głośnym artykułowaniem żartów przez Reynoldsa jakby się do debili zwracał czy też łopatologicznym tłumaczeniem kto co i dlaczego, jakby ktoś na filmie zasnął. No i żadnej chemii między bohaterami, zero. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bartolinsky napisał:

Arcane - wyszły kolejne 3 epy no i curwa jakie to jest dobre :obama: Animacja i fabuła bardzo legancka i nie ma się co zrażać, że to tytuł na podstawie LoL'a. Topka tego roku na netflixie w moim odczuciu.

 

Mój kolejny target. Jak mnie yebie ta marka dla dzieci z ADHD które wciskają jeden klawisz myszy przez całą grę, tak to co riot robi robi wokół tej marki to cymesik.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...