Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Patricko said:
3 hours ago, Sedrak said:
Pewnie wszyscy widzieli, ale co tam. Właśnie lecę z trzecim sezonem The Office i jest tylko lepiej. Polecam każdemu!

Zazdroszczę oglądania po raz pierwszy.

Powiem Ci, że moje drugie podejście. Najpierw sam oglądałem i niby fajne, ale nie wiedziałem skąd te zachwyty.  teraz zacząłem od nowa z narzeczoną i płaczemy ze śmiechu. Ogólnie to zauważyłem, że wszystkie seriale komediowe, które są mocno związane z rzeczywistością, która parodiują są najlepsze jak np. Brooklyn 99 (bardzo mocno polecam. Jest na Netflix i jest genialny), The Office, Scrubs i Supermarket Cloud9 tylko, że on w ostatnich sezonach mocny spadek formy zalicza. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, YETI napisał:

Brooklyn 99 ledwo dotarłem do 2 sezonu. Z tych nowych seriali komediwuch to polecam Dolina Krzemowa i Barry. 

 

Na Netflixie pojawił się film Zwierzęta Nocy, oglądał ktoś? 

 

Zwierzęta Nocy - ciężki w odbiorze i dość męczący film, miejscami nawet depresyjny trochę. Fajny aktorsko, ale głównie co pamiętam to, że mnie zmęczył. 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, YETI said:

Brooklyn 99 ledwo dotarłem do 2 sezonu. Z tych nowych seriali komediwuch to polecam Dolina Krzemowa i Barry. 

 

Na Netflixie pojawił się film Zwierzęta Nocy, oglądał ktoś? 

No jest dość specyficzny. Znajomi też odpadli. Ja jestem zachwycony :)

59 minutes ago, krupek said:

Cichaczem wjechała też kultowa Gorączka z De Niro i Al Pacino. Fajnie, bo nigdy nie widziałem całego filmu. Ostatnio gdzieś w TV zacząłem oglądać i odpadłem przez reklamy i długość filmu.

Gorączka genialny film. Bardzo przyjemnie się ogląda. A dwójka głównych bohaterów zagrała jedne z lepszych swoi ról tym bardziej, że w wtedy byli w najlepszej swojej formie. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, krupek napisał:

Cichaczem wjechała też kultowa Gorączka z De Niro i Al Pacino. Fajnie, bo nigdy nie widziałem całego filmu. Ostatnio gdzieś w TV zacząłem oglądać i odpadłem przez reklamy i długość filmu.

Oglądanie takich filmów jak "Gorączka" w tv, rozdzielane reklamami to jakies świętokradztwo. Aż chyba sobie odsiweżę skoro jest na netflix :)

Odnośnik do komentarza

Też ostatnio odświeżyłem Gorączkę i aż się młodzieńcze czasy przypomniały. Tyle, że dopiero teraz człowiek jest w stanie w pełni docenić głębię granych przez wiadomy duet bohaterów, wtedy film imponował głównie scenami akcji i tym, że się "szczelajo" a z wiekiem się odkrywa więcej warstw fabularnych. No ale przy tym wszystkim to nadal świetny i wzorcowo zrealizowany film sensacyjny, jakich niestety w ostatnim czasie nie ma (chyba, że ktoś ma coś podobnego do polecenia).

 

Wróciłem też do Edge of tomorrow i tak jak uwielbiam ten film za tematykę, klimat, głównych bohaterów, humor i sceny akcji to jednak widać wyraźnie, że największy power jest w pierwszej połowie, która jest strawna nawet dla przeciwników s-f, ale odkąd akcja wjeżdża do Paryża to robi się z tego CGI-fest z rosnącą liczbą scen "deus ex machina". Mimo wszystko to nadal solidny guilty pleasure.

Odnośnik do komentarza
29 minutes ago, Rudiok said:

Też ostatnio odświeżyłem Gorączkę i aż się młodzieńcze czasy przypomniały. Tyle, że dopiero teraz człowiek jest w stanie w pełni docenić głębię granych przez wiadomy duet bohaterów, wtedy film imponował głównie scenami akcji i tym, że się "szczelajo" a z wiekiem się odkrywa więcej warstw fabularnych. No ale przy tym wszystkim to nadal świetny i wzorcowo zrealizowany film sensacyjny, jakich niestety w ostatnim czasie nie ma (chyba, że ktoś ma coś podobnego do polecenia).

 

Wróciłem też do Edge of tomorrow i tak jak uwielbiam ten film za tematykę, klimat, głównych bohaterów, humor i sceny akcji to jednak widać wyraźnie, że największy power jest w pierwszej połowie, która jest strawna nawet dla przeciwników s-f, ale odkąd akcja wjeżdża do Paryża to robi się z tego CGI-fest z rosnącą liczbą scen "deus ex machina". Mimo wszystko to nadal solidny guilty pleasure.

W ogóle ja uwielbiam oglądać stare filmy sensacyjne. Kiedy się uważało to za głupie strzelanie, a po latach właśnie się dostrzega te relacje postaci, żarty, drugie dna ect. Mi od razu przyszedł na myśl Ronin, ale to chyba jeszcze starszy film, więc za bardzo nie pomogę :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Tiger King 2: Drugi sezon tylko dla zainteresowanych dalszym ciągiem zdarzeń i perypetii bohaterów pierwszej części. Z tymże trudno się oprzeć wrażeniu, że zrobiony za wcześnie i za szybko, bo rozgrzebuje parę wątków, nie przynosząc na razie odpowiedzi. Wyszedł bardziej sensacyjny reportaż o celebrytach, niż intrygujący dokument. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.11.2021 o 23:59, Starh napisał:

Arcane w morzu obecnego gowna pierdolone arcydzieło. 

10/10 kurwa tak się powinno opowiadać historie w każdym serialu. Nie mówiąc już o tym, ze aspekt audiowizualny to jakaś popierdolona abstrakcja 

Bez kitu, wczoraj skończyłem i brak mi słów jakie to było wspaniałe. Produkcja na podstawie lola w topie netflixa, kto by pomyślał. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...