Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Złe Dni - polecam czarną komedie, ale nie czytajcie opisu na netflixie bo jest w nim spoiler 

Spoiler

Bo pisze, że kobieta też chce zabić męża a z początku filmu nic na to nie wskazuje

. Ogólnie chodzi o to, że facet chce zabić swoją żonę i jadą razem do domku nad jezioro. Koncówka filmu jest bardzo krwawa.

Odnośnik do komentarza

Życia nie starczy na obejrzenie wszystkiego.

W każdym razie zakończyłem Final Space, odświeżam sobie Cowboy Bebop (jednak świetne anime, zaraz będzie z aktorami), w kolejce kolejny sezon Upadku Królestwa (podszedł mi bardziej niż Wikingowie), Lucyfer spadł na psy, niedługo Zagubieni w Kosmosie (z dzieciakami oglądam)., Z nation  drugi sezon i coś tam jeszcze się znajdzie, a jeszcze Zmorę Wilka wypadałoby obejrzeć.

Jeżeli chodzi o koreańskie produkcje,  Sweet Home jest naprawdę ok.

 

W sumie Netflix nie jest taki zły.

 

 

Odnośnik do komentarza

Nic mnie nie jara na tym Netflixie ostatnio. Zaczałęm oglądać The 100, o kolonizacji Ziemii przez pozostałość ludzkości zamieszkującej jakiś statek kosmiczny, to jakieś dziwne akcje odchodzą.

 

Tak myślę, czy Amazon Prime Video spróbować czy Hbo Go (wraz z kulawą appką streamującą) - na tym i na tym jest trochę ciekawych seriali. 

Odnośnik do komentarza

Skończyłem 8 odcinków Squid Game i nie wiem skąd się wziął ten fenomen. Serio. Nastawiałem się na to, że tych gier będzie dużo więcej, a serial głównie przegadany i do przewidzenia. Chociaż jedyny plus taki, że gdybym nie wiedział, to bym w życiu nie powiedział, że to serial Netflixa. Dobry jest, ale to wszystko. " Słoneczko " swego czasu miało większy wpływ na młodzież.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 Mi Squid Game też sie podobało.

---------------------------

 

 Polski serial "Otwórz Oczy", był wcześniej tu wspominany. Niby średniak dla nastolatków, dramat sci-fi, 6 odc. Już myślałem że porzucę w połowie, zeszło nam z miesiąc żeby zabrać się za dokończenie drugiej połowy sezonu, ale ostatni odcinek nawet wynagradza i jest na tyle ciekawy, że jak będzie drugi sezon to napewno sprawdzę co tam dalej u Julii

Spoiler

tzn Karoliny:lapka:

 

&

 

Już jest, wleciał właśnie pierwszy odc. Bardzo na czasie, ludzie jaszczury i inne teorie spiskowe, szury i foliarze w krzywym zwierciadle. Głupkowaty humor w każdej minucie przypomina mi trochę jakbym ogladał Paradise PD tyle że w innym klimacie. Mam nadzieje że dalej będzie coś o szczepionkach itp. 

Edytowane przez alb84
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, beardo0 napisał:

Nic mnie nie jara na tym Netflixie ostatnio. Zaczałęm oglądać The 100, o kolonizacji Ziemii przez pozostałość ludzkości zamieszkującej jakiś statek kosmiczny, to jakieś dziwne akcje odchodzą.

 

Tak myślę, czy Amazon Prime Video spróbować czy Hbo Go (wraz z kulawą appką streamującą) - na tym i na tym jest trochę ciekawych seriali. 

HBO GO dla mnie zjada jakością Lgbtflixa. Co najmniej 3 seriale mają tam *dla mnie notę 10/10

*Pozostawieni

*True Detetective s1

*Czarnobyl

A seriali lepszych od netflixowej papki jest całe multum. 

Edytowane przez Bjały
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...